Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 2019

Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 2019
18.08.2019

Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 32

Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük

Son zamanlarda, dövme oldukça geliştisadece gençler arasında değil. Vücudu, her yaştan ve toplumsal statüdeki çok çeşitli çizimlerle süslenmiştir. Bazen bir dövmeDövme dövmesikişinin kendisini yeni bir hipostazda ortaya çıkmasına izin verir,Kendine güvenen, özgürleştirilen bir insan olmak. Bazı uzmanlar, doğru seçilmiş desen veya desenin, şans ve hayata başarı kazandırabileceğini söylüyor. Bununla birlikte, anlamında bir negatif dövme yapma riski her zaman vardır. Yarasa, her zaman hayvan dünyasının karanlık yüzü, saldırganlık ve kan dökücü. Peki dövmede neyi simgeliyor?

Farklı ülkelerde değer güçlü olabilirdeğişir. Çoğu kez doğurganlık, şans, uzun ömür ve sağlıklı yaşam sembolü haline geldi. Bu nedenle, ilk bakışta kasvetli, hayvan hakkında bu kadar önyargılı olma.

Peki, yarasa dövmesi ne anlama geliyor?Vücutta mı? Bu soruyu cevaplamak için, farklı halkların tarihine ve mitolojisine geçelim. İlk Amerikalılar yarasanın bir ölüm simgesi olduğuna inanmaktadırlar. Bununla birlikte, bu onun tek anlamı değildir. Bu hayvan başta olmak üzere (anne rahmindeki bir çocuk gibi) dinlendiğinden, yarasaya yeniden doğumun sembolleri denir.Yarasa dövme eskizleriÇinliler her zaman bunu alışılmadık ve biraz kabul ettilerancak uğursuz yaratık iyi şansın bir işaretidir. Bu ülkede dövme yarasa çok popüler. Buna ek olarak, layık ölümün sembolü olarak kabul edilir. Ve bu, antik çağlardan beri Asya sakinleri için çok önemlidir.

Gerçekten ciddiye anlamaya yaklaşırsanherhangi bir sanatsal dövme, ilginç bir gerçek dikkati çekiyor. Kendine saygılı bir usta derideki çizimin sahibinin kendisi için yalnızca belirli bir değeri olduğunu söyleyecektir. Diğer insanlar için, dövme sıradan bir dekorasyon olmalıdır. Bu nedenle, sembolizme o kadar derin girme. Bu dövmeyi sevmene yetiyor.

Bunun olumsuz etkisi nasıl önlenir?çizim? Oldukça basit. Korku veya iğrenme yaratmayan yarasa dövmelerinin taslaklarını seçin. Gerçekçilik, kasvetli bir ideolojinin gerçek bilenleri için ayrılıyor. vermekBir yarasa dövmesi ne anlama geliyor?eski okulun tarzı için tercih. Olumlu bir tutum ve ilginç bir karakteristik performansı olan kişidir. Efendiden resmi mümkün olduğunca pozitif yapmasını isteyin, hayvanın yırtıcı çırpını çıkarın, yarasına biraz dostluk verin. Animasyonlu görüntüleri bile kullanabilirsiniz.

Dövme yarasası neredeyse yer almaktadırvücudun herhangi bir kısmı. Her şey seçilen çizimin boyutuna ve karmaşıklığına bağlıdır. Parmakların yanlarına dövmeler yapılması tavsiye edilmez. Desenin, hatların ve kontürlerin orijinal netliğini hızlıca kaybedeceği var. Küçük ve özlü bir dövme yapmak istiyorsanız, bu durumda, vücuttaki yarasa siluetini isteyin. Hatta birkaç tane olabilir. Özellikle zarif olarak, bu çizimler, kızların ayak bileği, önkol ve omuz bıçağı üzerinde durmaktadır. Şiddetli erkekler, elbette yarasa dövmesi için daha karmaşık bir kroki seçmelidir.

Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 2019

Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 2019

Related news

 • Ravon-Gentra: yorum ve geri bildirim. Ravon Gentra otomatik
 • Örgü Bebek Lif Modelleri
 • Teçhizat
 • Quincy Jones
 • Yazlık Bayan Şort Modelleri

 • Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 50

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük


  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 23

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 80

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 27

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 85

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 88

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 79

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 94

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 86

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 17

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 83

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 8

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 50

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 41

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 50

  Bat Dövme: Bir çizimdeki güç ve özgünlük 88