17.06.2019

Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 60

Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir.

Yakın zamanda bir bebek doğurdunuz, elbetteİlk gün olgun ve zihinsel ve fiziksel olarak onu geliştirmeye sinir sistemini, bağışıklık sistemini güçlenmesine yardımcı olmak için nasıl düşünün. bunların hepsi görevlerle yüzme baş edebiliyor. bebek 9 ay içinde geçirdiği, bu nedenle tanıdık bir ortamda bebeği düşmesi korkmayın çünkü bebekler için su, doğal bir elementtir.

bebekler için yüzme

Yüzmein en büyük avantajı,Kabak, neşeli, aktif, sağlıklı ve zeki büyür. Bununla birlikte, her şeyin yoluna girebilmesi için, yetişkinlerin önce bu "sanat" öğretim yöntemlerini öğrenmeleri gerekir. Böyle bir olasılık yoksa ya da kendiniz yapmaktan korkuyorsanız, özel olarak eğitilmiş bir eğitmen bulun. Bununla birlikte, anne ve ev ortamı (banyo) bebeğin için daha rahattır.

Bebekler için yüzme gibi aktivitelerGöbek sargısı nihayet iyileştikten sonra harcama yapmaya başlar. Çoğu zaman bu doğumdan 3 hafta sonra olur. Bununla birlikte, aşırı gerinmeyin, çünkü yüzme içi rahim refleksi kaybolmadığı aşamada bile eğitim vermeniz gerekir. Buna ek olarak, bu yaştaki çocuk sudan korkmaz, çünkü onun için doğaldır.

bebekler için yüzme eğitimi

Bebekler için yüzmek çok faydalıdır.ancak bir çocuk doktoru ile ön danışma başlatmak gereklidir. Bebeğin herhangi bir anormalliği ya da ciddi bir hastalığı yoksa, hiçbir şey kendisine suda kalmasını öğretmesini engeller. Serebral felaket gibi hastalıklarda dahi, yüzme iyi bir rehabilitasyon olsa da, sadece eğitmeninize bu konuda bilgi vermeniz yeterlidir.

Bebeğiniz için yüzme sadece havuzda değil evde de düzenlenebilir. Bunu yapmak için bir banyoya ve bazı güvenlik özelliklerine ihtiyacınız var. Eğitim için suyun sıcaklığı 37 olmalıdıryaklaşıkC. Bu davada havuzun sağladığı avantajlar, sabit bir sıcaklığa sahip olması ve deneyimli uzmanların çalışmasıdır.

Yüzme öğretimi yapılmalıSistematik olarak, acele etmek imkansızdır. Havuz hala halka açık bir yer olduğundan, tüm sınıfları bir ev ortamında ilk olarak başlatın. Korkma, çünkü kendinize daha çok güvenirseniz, çocuğunuza daha hızlı yüzmeyi öğretebilirsiniz. Ayrıca, korkuyorsanız, o zaman bebek korkacak.

banyoda yüzmek bebeğim

Banyoda yüzme bebeğim sadece devam edeceklehine. Egzersizler sayesinde bebeğin uykusunu ayarlayabilir, kasların hipertonisitesini azaltabilir, sinir gerginliğini ortadan kaldırabilir ve duygusal durumu uyumlu hale getirebilirsiniz. Doğal olarak, kabı korumalısınız (bebek bezini alt kısmına yerleştirin ve çok sert görünmeyecek şekilde). Buna ek olarak, çocuk başının suyun üstünden sürekli olarak desteklenecek özel bir daire takabilir. Bununla birlikte, bebeğinizin sıcaklığını ve bakımını hissetmesi gerektiğinden, onun desteğinden mahrum etmeyin!

Ve yüzdüğün sayesinde, yakın gelecekte de olabilirsiniz.Çocuğun temperleme işlemine başlama zamanı. Bununla birlikte, dizi ve eylem derecesi burada önemlidir.Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Karma Dövüş Sanatları
 • Ellerinizle Prefabrik Ev Yapmak
 • Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat
 • Canlı bir cilt için doğal maskeler

 • Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 28

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir


  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 99

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 68

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 55

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 52

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 71

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 67

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 82

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 45

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 30

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 21

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 91

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 38

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 47

  Bebekler için yüzmek, sağlığının ve ahenkli yetiştiriciliğin garantisidir 95