Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 2019

Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 2019

Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 6 27.01.2019, 01:04

Bekaretini kaybetmek acı mı? Ağrıyı azaltmanın ana yolları

Her kız, onun ilkseks parlak ve unutulmazdı. Oldukça sık olan şey tam olarak budur, ancak maalesef anılar, ilk cinsel ilişki sırasında yalnızca ağrı ile alakalıdır. Bu yüzden yasak meyveyi henüz öğrenmemiş olan kızlar bekaretini kaybetmenin acılı olup olmadığını ve bu duyguların ne kadar güçlü olabileceğini öğrenmek istiyorlar.Bekaretini kaybetmek acı verici midir?

Bir kerede söylemek gerekir ki hep acıyorbekaretini kaybetmek Sonuçta, cinsel sertifika ya da davranış sırasında bir erik rüptürü oluşur ve küçük bir kan kaybına yol açar. Çok güçlü ve seks için arzu sonra uzun bir süre kaybolur - sadece bazı ağrı kısacık ve zayıf ve bazı gerçeği olması Raznitsamozhet. Bu nedenle, bekaretini kaybetmenin acılı olup olmadığı sorusuna kesinlikle cevap verilecek: "Evet."

Bekaretini kaybetmenin acılı olup olmadığı hakkında konuşarak,ağrıyı azaltmanın sadece birkaç yolu olmadığını söylemek gerekir, ancak mümkün olduğunca rahatlamaya yardımcı olan bazı pozlar da vardır.

Her şeyden önce, yoksunluğunbekaret sadece bir kez ömür boyu gerçekleşir ve bu nedenle sevilen biriyle yakın bir insanın olması en iyisi olur. İkincisi, bu çok önemli olay için önceden hazırlıklı olmanız gerekir. Hiç kimsenin mahremiyetine müdahale edip samimiyetten hoşlanmayacağı samimi bir toplantı için böyle bir yer seçmek en iyisidir. Rahatlamak için, psikologlar bir bardak şampanya veya şarap içmenizi, ancak artık tavsiye etmenizi önerir.bekaretini kaybetmek acı vericidir

Ancak, belki de, rahatlamanın en önemli rolüokey oyna. Kızı orgazm hale getirmek gerekiyor, bu yüzden hemen hemen ağrı hissetmiyordu. Bazı doktorlar orgazmı yaşadıkları bir zamanda cinsel ilişkiye başlamayı öneriyor çünkü o anda mümkün olduğunca rahatlamış durumda. Fakat vajinaya penis girmek son derece dikkatli ve yavaş olmalı, şiddetli acı duyularla durdurmak gerekiyor. Doğrudan cinsel eylem hakkında konuştuğumuz için, bekaretini kaybetmenin daha iyi olduğu konusuna karar vermek gerekir.

Jinekologlara ve zaten geçirmiş olanlara göreBu, en uygun poz aşağıdaki gibidir: kız yatağın kenarında yatıyor ve bacakları yaygın olarak yayılıyor, ama aynı zamanda yatakta asmak. Adam bacaklarının arasında bulunur ve şefkati kesmeden yavaşça penisin içeriye girmesine başlar. Ancak, ağrı çok güçlü ise, eylemin hemen kesilmesi gerektiği unutulmamalıdır.bekârlığı kaybetmek için hangi konumda daha iyidir

Bekaretini kaybetmek acı veriyor mu? Evet, acıyor ve bazen acıyor. Ama her zaman yukarıda verilen tavsiyeyi hatırlayın. Gözlemleri bu acı verici hisleri en aza indirgemeye izin verecektir. Ve psikolojik hazırlık olarak böyle önemli bir bileşeni unutmayınız. Eğer bir kız bir kadın olmaya hazır değilse ya da şiddetli acı çekecek bir şey için kendini ayarlamışsa, bekaretinden mahrum etme prosedürü en iyisi için ertelenir. Sonuçta, bu gibi durumlarda hiçbir tavsiye rahatlamaya ve acı çekmeye değil, keyif almaya yardımcı olacaktır.

Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 2019

Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 2019

Related news

 • Bologna - Chievo maçı istatistikleri
 • 7 adımda kalp sağlığınızı koruyun
 • Saçkırana iyi Gelen Yiyecekler Yağlar Vitaminler
 • Sık Yapılan Makyaj Hataları

 • Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 80

  Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları


  Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 1

  Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 48

  Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 30

  Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 43

  Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 55

  Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 24

  Bekaretini kaybetmek acı mı Ağrıyı azaltmanın ana yolları 7