Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 2019

Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 2019

Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 69 29.01.2019, 18:15

Benzersiz bir antik tarifi. Isabella'nın evinde şarap

Isabella üzümü büyümek kolaydırsadece güneyde değil, aynı zamanda orta enlemlerde. Mahsuller mükemmeldir ve sıvı demetlerden ne yapılabilir sorusu ortaya çıkar? Elbette, şarap. Isabella'dan şarap hazırlamak büyüleyici bir süreçtir ve sonuçlar herkesi memnun edecektir.

isabella tarifi şarap

Kışın üzüm depolamak ve şarap ve meyve suyu için çilek toplamak için küçük hileler

Oldukça ılık kışları ile bağlantılı olarak, asmaSoğuk hava dönemi için Moskova bölgesi desteği kaldırılamaz ve böylece güçlüğü en aza indirin. Fide, evin güney tarafında ya da soğuk rüzgarlardan asmayı kaplayacak başka bir yapıda dikilmişse bu durum söz konusudur. Orta şeridindeki üzümün bağbozumu eylülün ortasına kadar olgunlaşır. Çillerden sadece komposto yaparak onları taze olarak tüketemezsiniz, aynı zamanda alışılmadık bir aromaya sahip bir içki hazırlarsınız. Tarifi bilen evinde Isabella'nın şarabının hazırlanması kolaydır. Bu işlem, fırçaların sarmallardan ayrılmasıyla başlar. Önemli olan, demetler yıkanmaz, daha sonra fermantasyon daha iyi olur. Ellerin derisinin tahriş olmasını önlemek için, çilek lastik eldivenlerde toplanır.

hazırlık

Meyveler demetten ayrılır ve yardımıyla bastırılır.Hamur elde etmek için basın veya basın. Bu amaçla bir meyve sıkacağı kullanılamaz, çünkü bu durumda kemiklerin ince bölünmesi neticesinde nihai ürünün tadını kötüleştirecektir.

isabella'dan şarap pişirme

Mezgu hazırlanmış bir kapta koymazSıvı dolaşırken ve yükselirken üste doğru. Şeker ekleyebilirsiniz. Yarı mamuller içeren yemekler 3-4 gün sıcak bir yerde bekletilir. Macur periyodik olarak karıştırılarak renklendirme ve tabaklama maddeleri eşit olarak dağıtılır.

Tarifi açma "Evde Isabella'dan Şarapkoşullar altında "hamurun bir süzgeçten ve gazlı bezden veya elekten geçirilmesi gerektiğini görebilirsiniz. Mecbur cam şişelere dökülür. Özel bir su mühürü varsa, boyuna yerleştirilir. Değilse, ince bir iğne ile birkaç yerde delinen bir lastik eldiven de uygundur.

Isabella'dan lezzetli bir şarap yapmak için, bir tarifBu aşamada şeker eklemek için teklifler. Yarı kuru şarap elde etmek için şeker birkaç resepsiyona konur. Dördüncü, yedinci ve onuncu gün - - 1 litre başına 70 gramı bundan sonra fermentasyonun başlangıcında dökün ve gereken şıranın 10 litre başına 200 gram.

umma

isabel şarap tarifi evde

Eldiven şişmeyi bıraktığında,aktif fermantasyon bitti. Şimdi şarap bir hortum veya tüp ile yavaşça (çökelti olmadan) boşaltılır. Eldiven veya cıvata yine üst tarafa monte edilir ve ürün, örneğin kıştan önceki bir mahzende, soğuk bir yerde fermantasyona aktarılır. Bir tarif veren bu önerilerdir. Evde Isabella'dan gelen şaraplar ocak-şubat ayında hazır olacak. Daha sonra şişelenebilir ve zevkle çıkarılabilir. Üç yıl boyunca serin olarak depolanır.

Bu "Isabella'dan Şarap" tarifi. Evde yemek pişirmek oldukça kolaydır. Ve sonuç olarak, bir dizi faydalı maddeyle tamamen doğal bir ürün elde edeceksiniz. Bu şarap, benzer isimlere sahip birçok mağaza içeceği ile karşılaştırılamaz. Ayrıca, asma yetiştiricisi için neredeyse bedava olacaktır.

Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 2019

Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 2019

Related news

 • BALONCUKLU TIĞ ÖRGÜ İLE BATTANİYELER VE LİFLER
 • 4 bacaklı kadın, insan yüzü şeklinde yılan
 • Fırında Patlıcan Kebabı Tarifi
 • Emzik Kullanımını Bırakma Vakti
 • Mavi Jeans Kot Pantolon Modelleri 2019-2019

 • Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 55

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap


  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 25

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 13

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 18

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 4

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 35

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 18

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 91

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 31

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 34

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 13

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 52

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 46

  Benzersiz bir antik tarifi. Isabellanın evinde şarap 34