resim Fotograf Goruntuler Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleri
Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleri 64 16.01.2019, 23:57

Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleri

VAZ-2110 aracının motoru kabul edilirsekalp, benzin pompası VAZ-2110 güvenle kan dolaşımı olarak adlandırılabilir. Benzin pompası düzgün çalışmıyorsa, yakıt azaldıkça gidebilir ve tamamen başarısız olursa araç çalışmaz.

benzin pompası VAZ 2110Yakıt tedariki hataları

Benzinli pompa VAZ-2110 tamamen reddedilirseYakıt teslimatı yapılmayacak, yani araç motoru çalışmıyor demektir. Cihazın işlevselliğini doğrulamanın en kolay yolu, anahtarı kontağa yerleştirip ilk konumuna getirmektir. Böyle bir manipülasyondan sonra, yakıt pompalamasına karşılık gelen bir ses görünmelidir. Ses varsa, aracın arızalanmasının nedeni başka yerlerde araştırılmalıdır. Tüm yakıt hortumlarını kontrol edebilirsiniz. İlgili ses görünmezse, sebep gerçekten benzinli pompa kapsamına girer. Bu, cihazın kesilmesi veya elektrik kesilmesi olabilir.

Motor sık ​​sık kararsız olduğunda,güç kaybı ve sonuç olarak duran araba sahipleri gaz pedalı düğümünde bir neden arıyor, RXH ve DPDZ. Ancak, güç biriminin bu tür davranışlarının yaratıcısının, yakıt sisteminde, benzinin istenilen miktarda bulunmasına izin vermeyen olağan kirlilik olabileceği sıklıkla görülür. Bu durumda ince ve kaba filtreleri kontrol etmelisiniz. Birincisi yakıt deposunun yanında. Yakıt deposundan yakıt rayına giden hortumlara sabitlenir. Vidanın sökülmesi ve muayene edilmesi gerekir. Filtrede kontaminasyon varsa, değiştirilmeli ve daha sonra aracın çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Bu işe yaramazsa, kaba ekranı temizleyin veya değiştirin. Bu durumda, benzin pompası VAZ-2110'u çıkarmak gereklidir. Temizleme için karbüratörlü temizleyici gibi araba temizleyicilerini kullanabilir, daha sonra bir kompresörle üfleyebilirsiniz.

benzin pompası vazosuBenzin pompası kaldırma VAZ-2110

 1. Yapılması gereken ilk şey, elektrikli bir otomobilin enerjisini keserek, kazara oluşan bir kıvılcımın ateşe neden olmamasıdır. Bunu yapmak için, telin negatif pil terminalinden bağlantısını kesin.
 2. Bir sonraki adım, altındaki arka kapağı atmaktır ve bu kapağın altında gaz deposu kapağı bulunur.
 3. Ardından, plastik veya metal kapak kapağını sabitleyen dört vidayı sökmeniz ve daha sonra çıkarmanız gerekir.
 4. Şimdi pompanın dış kısmı görünür durumda. Terminali yerleşik elektrik sisteminden ayırabilir ve yakıt hortumlarını sökebilirsiniz.
 5. bir yakıt tankından benzin pompası VAZ-2110 almak için, montaj somunları sökün.
 6. Çıkarma sırasında plastik bir bardak düşebilir. Ama korkutucu değil, çünkü onu tekrar yerine getirmek oldukça kolaydır.
 7. Cihazı tersine takın.

benzin pompası vazo 2110 fiyatFinansal bileşen

Benzin pompası VAZ-2110 üzerinde fiyat bağlıdırüreticisi. Bu 1.5 ila 2.5 bin ruble arasında değişmektedir. Benzin pompasının ağına gelince, maliyeti sadece 50-60 ruble. Bu, temizleyicide harcanacak aynı parayla ilgili. Bütün işler bağımsız olarak yapılabilir. Araba servisine giderseniz, benzin pompasının sökülmesi ve takılması yaklaşık 800 rubleye mal olacaktır. Kafes temizlemek veya değiştirmek isterseniz, o zaman bazı oto servisler bu fiyata bir başka 100-150 ruble ekleyebilir. İnce filtrenin araba sahibine değiştirilmesi, 250 rubleye mal olacaktır.

Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleriFotograf fotograflar galeriler Goruntuler

Related news

 • BM: Putin ve Erdoğan arasındaki toplantı çok önemli
 • Damar Tıkanıklığı Nedir Nasıl Tedavi Edilir
 • Delikli cilt: malzemenin özellikleri, uygulanması, avantajları ve dezavantajları
 • Ne Zaman Başlayacak

 • Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleri 52

  Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleri


  Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleri 95

  Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleri 60

  Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleri 70

  Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleri 51

  Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleri 64

  Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleri 53

  Benzin pompası VAZ-2110. Ana problemler ve çözümleri 43