Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit 2019

Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit 2019 Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

Atlantik Okyanusu'ndaki bu gizemli alanuzun zamandır anormal bir bölge ve tüm mürettebatın uçtuğu uçakların ve gemilerin kaybolduğu gerçekten ürkütücü bir yer olarak görülüyor. 60'lı yıllarda, açık bir bilimsel açıklamaya kendini göstermeyen paranormal olayların olduğu, taranan üçgenin üzerindeki makaleler yayınlandığında yaygın olarak bilinir. Haritadaki Bermuda Üçgeni'ni arayan herkes hayal kırıklığına uğrayacaktır: Açık bir yer ve sınır yoktur. Dünyanın en gizemli alanının, adını aldığı adaların yanında olduğu bilinmektedir.

Derinlikteki garip bulgular

Bu yerdeki güçlü bir dalgalanmaGarip su altı binalarını keşfeden bilim adamlarının raporundan sonra gözlemlendi. Bu güne kadar inanılmaz eserler mistik ve kötü bir şekilde Bermuda Üçgeni üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. En modern ekipmanı kullanan bir Amerikan keşif seferi ile okyanusun dibinde bulunan piramit, dev boyutlarıyla şaşırdı. Daha sonra, dipte çalışan eşsiz sistemler, Mısır yapılarına göre birkaç kat daha büyüktür.Bermuda Üçgen Piramidi

İnanılmaz Piramitler

Bilim adamları inanılmaz derecede pürüzsüz bir yüzeye şaşırdıMonolitik yapı - en küçük çizikler ve görünür dikişler olmadan. Ve tuhaf yapıların meydana geldiği camı andıran malzeme, Bermuda Üçgeni'ndeki buluntuyu incelemeye gelen uzmanlara daha önce aşina olmamıştı. Piramidin, bilim adamlarının şaşkınlığına kadar, uzun zamandır suda bulunan tüm nesnelerin büyüdüğü alg ve kabuklarla kaplı değildi. Ancak, okyanusun dibinde çekilen fotoğraflara bakarak, bu eski yapılar 500 yaşından küçük değildir. Ve medeniyetimiz için erişilemeyen teknolojilerin yardımıyla inşa edilmişlerdir. İşe katılan tüm bilim adamları, Bermuda Üçgeni'nin altındaki gemilerin ve mürettebatlarının ortadan kaybolmasına neden olan bu piramitlerin olduğuna inanmaya meyilli.

Birinci sürüm: tanımlanmamış nesneler

Hemen Amerikalıların versiyonlarının muhalifleri ortaya çıktı.sualtı binalarının yaşını aradı. Pozisyonlarını şu şekilde açıkladılar: fotoğraflardan buluntuların yaratılmasının kesin tarihini belirlemek imkansız. Bununla birlikte, eğer hala o okyanusografik keşiflerin yanlış olmadığını ve piramitlerin gerçekten de 5 asır olduğunu kabul ediyorsanız, o zaman yaratılışlarının en belirgin hali ortaya çıkar, ki bu da uzaktaki uzaylı uzaylıların ellerine bunu koyduğunu söyler. Ve bu açıklamanın, buluntuların bulunduğu alandaki okyanus tabanına batırılan ve ondan çıkan, tanımlanamayan nesneler şeklinde bir çok teyidi vardır.Bermuda Üçgeni'nde eksik

Bu aktivitenin çözümü yorumlanabiliraçık bir şekilde: sualtı piramitleri yabancılar temelidir. Muhtemelen, böyle raporlardan sonra, Bermuda Üçgeni'nin anormal özelliklerini açığa vurduğu uğursuz bölge kapalı değildi ve tüm bilgiler sınıflandırıldı.

İkinci versiyon: kayıp Atlantis

Ve birçoğu sakinlerin eski geleneğini hatırlıyorDevletin yakın ölümünden önce bilgi birikimi için bir depo oluşturan efsanevi Atlantis. Ve deniz dibinde yaşamak için kıtanın yüksek ve güzel sakinlerinin hala versiyonları var. Kim Atlantik Okyanusu yakınlarındaki gizemli bölge Bermuda Şeytan Üçgeni dibine, mevcut yaşam alanlarının bir yerde bir piramit gizleyen olmadığını bilir? 1995'te Amerikalı araştırmacılar, ileri teknolojilere sahip eski bir uygarlığın sakinlerinin dünya dışı bir kökene sahip olduğunu belirttiler. İnsan bedenlerine taşınan uzaylılar, ışınlarının yıkıcı güce sahip olduğu bir miktar güneş ışığını kullandılar, bu yüzden onları dikkatli bir şekilde ele almak gerekiyordu. Şimdi bu enerji kristalleri, okyanusun dibinde, tüm canlı radyasyon için yıkıcı radyasyonun söz konusu olduğu yerde.Bermuda Üçgen Okyanusu

Bermuda Üçgeni'nde eksik

Açık sınırsız bu geniş su alanıbüyük bilimsel ilgidir. Atlantik'in mezarlığı denilen bölgede gizemli bir şekilde eksik olan 100 kadar askeri ve sivil ekipman var. Ancak, Bermuda Üçgeni'nin tabanı iyice araştırılmış ve tekrar tekrar yapılmış olsa da, insan vücudundaki kalıntıların ve gizemli bölgedeki tüm kalıntıların tespit edilmediğini açıklamak gerekir. Şimdiye kadar meydana gelen trajedilerin hiçbirinin açık bir bilimsel gerekçesi yoktur.Bermuda Üçgeni nerede

Gemilerin ve uçakların ortadan kaybolması

1918'in başlarında Amerikan kargoları yok olduŞeytanın yerini takip eden gemi. O herhangi bir tehlike sinyali vermedi, ancak sadece büyük bir ekiple birlikte radardan kayboldu. Çeşitli versiyonlar öne sürüldü, hatta en fantastik, ama hiçbiri gizemli kayıpların nedenlerini açıklayamadı. Yetkililer, sadece denizin meydana gelen trajedinin koşullarını bildiğini açıkladı.

1945'te, 5 uçak bir iz bırakmadan yok olduAmerika, pilotlarla yapılan görüşmeler, tam bir oryantasyon bozukluğu ve açıklanamayan bir şeyle buluşma hakkında konuşuyor. Cihazlar işe yaramadı ve deneyimli pilotlar yerlerini belirleyemedi, ki bu çok garipti. Pilotların son sözleri, Meksika Körfezi'nde, yani verilen rotanın karşıt tarafında olduğu gerçeğine bir referans içerir.Haritada Bermuda Üçgeni İletişim daha sonra sonsuza dek kesildi ve konuşmaPilotlar daha sonra gerçek deliryum olarak adlandırıldı. Meksika Körfezi'nin dibinde 40 yıl içinde kayıp uçaklardan birinin bulunması daha da şaşırtıcı. Hiç kimse, muharebe aracının ani olarak yerlerinden edilmesini 700 kilometre kadar açıklayamadı ve yetkililer tam çaresizliklerini imzaladılar. Anormal bölgede bu gibi birçok vaka vardı, ancak uzmanlar gizemli kayıplar için herhangi bir açıklama yapmadılar.

Enerji kompleksinin radyasyonu

Bilim adamlarının versiyonuna farklı bir şekilde yaklaşmak mümkündür.Bermuda Üçgeni'ni depoladığı varsayılan bir sualtı enerji kompleksinin varlığı. Okyanusun dibinde bulunan piramit, belki de onun tepesidir. Ancak, bu çalışma kompleksinin güçlü radyasyonunun, tehlikeli su alanı üzerinde uçan yüzer nesneler için zararlı olduğu ve bunun etkisi altındaki insanların yaşayan dünyadan astral dünyaya doğru hareket ettiği kesin olarak biliniyor. Elektronik ekipmanların arızalanması ile ilgili bilinen bir durumdur, bu nedenle birçok cihaz, anormal bir bölgeyi geçerken otomatik olarak kapanacak şekilde programlanmıştır. Ve bulunan piramitlerin pürüzsüz yüzeyinde alg yokluğu onlardan yayılan ışınların yıkıcı gücü ile açıklanabilir. Araştırmacılar, Bermuda Üçgeni'nin hala sakladığı korkunç tehditten bahsediyorlar. Okyanus, yüzyıllardır, derinliklerinde gizli kalmış en eski uygarlıkların sırlarını, mantıksal olarak açıklanamaz. Dünyanın dört bir yanındaki bilim adamları, inanılmaz fenomenleri açığa çıkarmak, yeni eserler bulmak ve onları bilimin bakış açısıyla anlamaya çalışmak için uğraşıyorlar. Ama şimdiye kadar bütün girişimleri boşuna.

Bermuda Üçgeni'nin sırrını keşfetti

Yeni Sualtı Bul

2012 yılının sonunda, dünya gerçek bir his uyandırıyor. Bu, Kanadalı bir evli çiftin, okyanus tabanını tanımlamak için tuttuğu ve gizemli bir üçgenin bulunduğu bölgede uzun süredir çalışan bir çalışması. Medya, bilim adamlarının Bermuda Üçgeni'nin gizemini ortaya çıkardığı haberiyle patlıyor. Bunlar bir robot tarafından çekilen su altı resimler, yeni piramit, aynı zamanda mil tabakasında yüzyıllar altında gömülü antik kent kalıntıları, sadece bulundu. Taş evlerin harap duvarlar bilinmeyen bir dilde yazıtları kazınmış korumak ve uzun tüneller ve yollar kum, iri monolitik levha ile tıkanmış, Sfenks ve bilinmeyen amaç diğer yapıları açıkça insan eliyle yaratılan suni yapılar olduğu, doğal bir çocuk olamaz. Sadece insanlar? ..

Bermuda Şeytan Üçgeni

Dünya Etkinliği: Atlantis bulunur?

Kanadalı bilim adamları bu şehre inanıyorİnanılmaz boyut 70'li yıllarda Amerikalılar tarafından keşfedildi, bu da şaşırtıcı bulgunun uzun bir süre için tasnif edildi. Eski yerleşimin kalıntılarının gizemli Atlantis'in ortadan kalkmasıyla ilişkisi var mı? Bilim adamları, büyük ölçekli binaların ilk olarak zemin üzerine inşa edildiğini ve küresel felaketin yıkılmasından ve su altına girmesinden sonra onayladılar. Yüzlerce yıl önce batmış efsanevi kıtanın tarihine çok benziyor, ki bu da derin bir su mezarından kaçmak için tek bir şansı yoktu.

Kanadalılar özel kullanarak araştırdıekipman Bermuda Üçgen. Katı bloklardan değil, büyük çok tonlu taşlardan oluşan piramit, Mısırlıya benzer şekildedir, ancak büyüklüğü çok büyüktür. Bilim adamları, yıkık bir şehirde, halkaları bulunan büyük blokların, başka bir dünya bilmecesi olan İngiliz Stonehenge'de bulunduğunu söyledi.

Bermuda Şeytan Üçgeni altındaki piramitler

Kızılderililerin izleri, Atlantis değil

Birçok araştırmacı şüpheciKanadalıların ifadesine göre, hiç Bermuda Üçgeni'nin sırrını ortaya koymadıklarına inanıyorlardı. Onlara göre, sualtı dünyası antik Latin Amerika kültürünün kalıntılarını koruyor. Suyun altından geçen Kızılderili Teotiukan'ın bu küçük yerleşiminin Aztekler kültürü üzerinde güçlü bir etkisi olduğu yönünde versiyonlar vardır. Yok edilen metropolün çalışmaları devam ediyor ve bilim adamları, insanlık tarihinde bu gizem üzerine ışık tutacak yeni gerçekleri keşfetmeyi umuyorlar.

Çözülmemiş trajediler

Unutulmamalıdır ki, anormal bölgelereinsanlar sadece Bermuda Üçgeni değil, bir iz bırakmadan ortadan kaybolurlar. Dünya haritasında, bilim adamları en az on kadar gizemli bölgeye dikkat çektiler. Ancak, bu güne kadar bu mistik yer sürekli olarak zihinleri harekete geçirerek hem araştırmacıların hem de sakinlerin garip fenomenlere büyük ilgi göstermesine neden oluyor. Çok sayıdaki trajedinin nedenleri ve koşulları belirginleşinceye kadar, bu davalar gizemle örtülecek. Büyük olasılıkla, insanlık henüz anormal bir yerde çalışma güçlerinin doğasını net bir şekilde anlayabilmeyi mümkün kılan gelişim seviyesine ulaşmamıştır.

Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit 2019

Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit 2019

Related news

 • Yazarken, ayette ve kendi sözlerinizde evlenmeyi güzel tebrik ederim
 • Zeytinyağlı Taze Bakla
 • Il-114 - hava yollarının ebedi dolaşıcısı
 • Yunan Mutfağının Aslında Bizim Mutfak Olduğunun Kanıtı 7 Yemek
 • Antakya Hurmalı Tatlısı

 • Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit


  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit

  Bermuda Üçgeni. Atlas Okyanusunun Altındaki Piramit