Beyaz kına

Beyaz kına

Beyaz kına saç temizleyici sağlargüneş ışığındaki saçların etkisini elde etmek veya doğal olanlardan farklı tonlar için ayrı moda şeritleri yaratmak. Ürün endüstriyel olarak üretilmektedir. Bununla birlikte, amonyak yerine amonyum karbonat içerdiğinden, diğer temizleyici maddelerden önemli ölçüde farklıdır. Ayrıca, bir dizi koruyucu ekipmana sahiptir.

Beyaz kına saç üzerinde etkisi,diğer temizleyicilerin eylemlerine benzer. Bu durumda, netleşmeden kaynaklanabilecek istenmeyen sarı ve kahverengi tonlar, durulamalarla yıkanır.

Beyaz kına uygulaması kolaydır, kolaydırSaçların üzerine dağıtılmış, doğal saçın bir tonu ile karakterize edilen istenen netleştirme derecesine ulaşmanızı sağlar. Bu aracı kullanmanın avantajı boya aksine, saça maruz kalma doz zaman verir, yani böylece saç doğal görünmesi ve sağlam bir yapıya sahip olmasını sağladığına, saç tam bir açıklama ulaşmak, ancak sadece kısmi olamaz.

Beyaz kına, doğal kına ile saç tedavisi sonrası kullanım için kontrendikedir. Dikkatle, son zamanlarda dalgalanan veya boyanmış olan saçlar üzerinde bir çare kullanmanız gerekir.

Netleştirme prosedürü eldivenlerle yapılmalıdır. Kompozisyonu, ambalajın üzerindeki talimatlara göre hazırlayın, çünkü farklı üreticilerin araçları birbirinden farklı olabilir. Ancak, her durumda, onu hazırlarken, metal nesneleri kullanamazsınız.

Karışımı uygulayın kuru saçlar için tavsiye edilir(İlk önce yıkamayın), eğer istenirse, sadece biraz nemlendirebilirsiniz. Uygulama, tüm uzunluk boyunca kütleyi eşit olarak dağıtan kökler ile başlamalıdır. Aletin etkisini güçlendirmek için, bir polimer kapağı takabilirsiniz. Bununla birlikte, hassas bir cildiniz varsa, bunu yapmamalısınız.

Daha önce bahsedildiği gibi, saç için beyaz kınasaç ile temas zamanına orantılı bir yoğunluk ile hareket eder. Çare 10 dakika ila yarım saat arasında tutulması tavsiye edilir. Açık renkli saçlarda, daha uzun süre, daha karanlık olanlar için ilacı daha uzun bir süre bırakın.

Için bir dizi diğer araçların kullanımında olduğu gibiSaç rengindeki değişiklikler, beyaz kına istenmeyen bir gölgenin oluşmasına yol açabilir. Bunu önlemek için küçük bir saç telinin ön test boyaması yapılmalıdır. Tekrar aydınlatmanız gerekirse, en az 1-2 hafta beklemeniz gerekir.

Saçları durduktan sonra, iyi bir şeye ihtiyaç duyarlar.Şampuan kullanarak ılık akan su ile yıkayınız. Netleştirme prosedürünü tamamlamak için bir balm-durulama kullanılması arzu edilir. Uygulamak için, henüz saçları nemlendirmenize gerek yoktur, dairesel hareketlerle saç derisine sürtünme. Balsamı 10 dakika bekletin, sonra durulayın.

Beyaz kına yapabiliyor unutmayınalerjik reaksiyonlara neden olur, bu nedenle herhangi bir açıklama işleminden önce cildinizin çare için ne kadar hassas olduğunu kontrol etmeniz gerekir. Genellikle bu tür testler, dirseğin iç kısmındaki veya kulak arkasındaki deri bölgesinde gerçekleştirilir. Keskin kızarma ve daha fazla kullanımdan kaşınması durumunda, daha ciddi sonuçlardan kaçınmak için fonların terk edilmesi gerekecektir.

Beyaz kına, incelemeler güzel olanBirçok tartışma var. Tesisin taraftarları, eksilerden daha fazla artıları olduğunu söylüyor. Ancak, bu çözümün hidroperitten farklı olduğuna inananlar var. Objektif olmak için, beyaz kına kullanmanın sonucunun büyük ölçüde prosedürün doğruluğuna bağlı olduğunu belirtmek gerekir. Şüphesiz, eğer ürünü zayıflamış ve zarar görmüş saçlara uygularsanız, daha sonra aydınlatmadan sonra güçlerini, parlaklığını ve güzelliğini kaybedeceklerdir. Kına yetkin bir şekilde kullanmak için, talimatlara uyarak, saçlara zarar vermeden tam anlamıyla mükemmel bir sonuç elde etmek mümkündür. Her şey sana bağlı.Related news

 • Tarım Devrimci Sepp Holzer
 • TOP 10 - Hemoglobin arttıran ürünler
 • Tatar şarkıcıları: liste, biyografiler
 • Davaların adlandırılması. Oluşum sırası
 • Vergi İşçisinin Günü: Peterdan günümüze

 • Beyaz kına

  Beyaz kına


  Beyaz kına

  Beyaz kına

  Beyaz kına

  Beyaz kına

  Beyaz kına

  Beyaz kına

  Beyaz kına

  Beyaz kına

  Beyaz kına

  Beyaz kına

  Beyaz kına

  Beyaz kına

  Beyaz kına

  Beyaz kına