Biorezonans Tedavisi: Biorezonansın Faydaları 2019

Biorezonans Tedavisi: Biorezonansın Faydaları 2019
Biorezonans Tedavisi: Biorezonansın Faydaları


Biorezonans Tedavisi: Biorezonansın Faydaları

Biorezonans tedavisi

Biorezonans tedavisi

Biorezonans günümüzde yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlayan tedaviler arasındadır. Bu tedavide titreşim gücünden yararlanılır. Hiçbir yan etkisi yoktur. Uzun yıllardır kullanılan bu teknik günümüzde daha yeni yaygınlaşmaya başlamıştır. Ağrısız bir işlemdir. Biyolojik bir teknik olduğu için ciddi yan etkiler ve komplikasyonlar yaratmaz.

Biorezonans ne işe yarar?

– Biorezonans tedavisi birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Özellikle alerjik rahatsızlıklar için önerilir. Allerjik astımın yanı sıra saman nezlesi ile polen ve güneş alerjisi durumunda özellikle önerilir.

– Atopik egzemanın tamamen iyileşmesini sağlar. Aynı zamanda bel ağrısı, omuz ağrısı ve diğer kas ağrıları ile birlikte migren ağrıları için de son derece faydalıdır.

Biorezonans tedavisi nedir?

– Geleneksel ilaç tedavilerinde hastalık belirtilerinin azaltılması sağlanır. Ancak biorezonans tedavisi hastalığın tamamen geçmesine yöneliktir.

– Biorezonans ile sigarayı bırakma: Biorezonans yöntemi sigarayı bırakmak için de kullanılmaktadır. 45 dakika süren tedaviler ile sigara alışkanlığı son bulur.

– Biorezonans uygulaması kuantum mekaniğinden etkilenerek ortaya çıkmıştır. Cihazlar yardımı ile vücuda verilen dalgalar hücreleri etkiler.

– BICOM adındaki cihazlar ile yapılan biorezonans tedavisi, frekans kontrollü bilgisayar yardımı ile uygulanır. Dalgaların ve titreşimlerin vücudu rahatsız etmemesi için kişinin kendi hücresel frekans aralıklar baz alınır.

– Bu uygulama için vücuda elektrotlar yerleştirilir. Verilen titreşim ve frekans düzeyleri öncelikle hastalığa neden olan etmenleri tanılar. Ardından gereken frekansı vücuda gönderir.

– Biorezonans uygulaması genellikle birkaç seans uygulanır ve sonuca ulaşılır. Ancak gerekli olan seans sayısı hastalığa ve hastanın durumuna göre değişebilir.

– Herkesin hücresel frekans yapısı ayrıdır. Bu nedenle her hasta için farklı dalgalara kullanılmalıdır.

Biorezonans ile alerji tedavisi:

– Alerji tedavisinde de biorezonans uygulanmaktadır. Öncelikle cihaz yardımı ile kişide alerjiye neden olan etkenler belirlenir. Ardından tedavi için gerekli frekans uygulanır.

– Alerji için uygulanan tedavilerde genellikle 1 seans 10 ika 30 dakika kadar sürer. Haftada sadece 1 kez uygulama yapılır.

– Biorezonans, uygulamaları hemen hemen her hastalıkta geleneksel yöntemlere göre çok daha başarılı sonuçlar vermektedir. Diğer metotlar ve tedavilerin sonuç vermediği durumlarda bile oldukça iyi sonuçlar veren bu tedavi pek çok farklı durumda kullanılabilir. Bu durumlar şunlardır:

+ İlaç testleri (kullanılacak ilaçların kişide yarattığı olası olumsuz etkilerin tespiti)

+ Yüz bölgesindeki kırışıklıklar

+ Selülit tedavisi

+ Felç durumu

+ Kronik yorgunluk ve halsizlik durumu

+ Diz ya da boyun kireçlenmesi

+ Kemik kırıkları ve yaralanmalar

+ Saç dökülmesi ve kellik

Bu durumların yanı sıra boyun kireçlenmesi, siğil, tırnak mantarı, kabızlık, vitiligo, kısırlık, adet ağrıları, prostat, menopoz sorunları ve diyabet gibi durumlarda da önerilir. Kronik böbrek yetmezliği ya da baş dönmesi gibi sağlık sorunlarında da etkili olan biorezonans uygulaması alanında uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır.

Biorezonans tedavisi hiçbir yan etkisi olmayan bir tekniktir. Başarılı sonuçlar veren bu yöntem birçok sağlık sorununun tedavisinde kullanılır. Hastalıkların belirtilerini azaltmakla kalmaz kalıcı tedavi vaat eder. Bu uygulamanın uzman kişilerde yapılması çok önemlidir. Bu nedenle sertifikalı tedavi merkezlerine başvurulmalıdır. Alerji için en sık uygulanan tedavilerden biridir. Ayrıca sigarayı bırakmak için de harika bir uygulamadır. Biorezonans ile sigara bırakma yorumları son derece olumludur. Bu yöntem ile sigarayı bırakanlar uygulama sonrasında sigaraya karşı bir tiksinti duymaktadır. Dumandan rahatsız olma gibi etkiler de beraberinde gelir. Sigara içme isteğini azaltan bu yöntemde tedaviden sonra tekrar sigara içme isteği de oluşmamaktadır. Sigarayı bırakmak için ya da diğer sağlık sorunları için biorezonans uygulaması düşünülüyorsa bir sağlık merkezine başvurularak tedavi hakkında doktordan bilgi alınmalıdır.

Biorezonans Tedavisi: Biorezonansın Faydaları 2019

Biorezonans Tedavisi: Biorezonansın Faydaları 2019
Biorezonans Tedavisi: Biorezonansın Faydaları


Biorezonans Tedavisi: Biorezonansın Faydaları


Biorezonans Tedavisi: Biorezonansın Faydaları


Biorezonans Tedavisi: Biorezonansın Faydaları


Biorezonans Tedavisi: Biorezonansın Faydaları