Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 2019

Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 2019

Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 78 20.02.2019, 16:20

Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat

Bildiğiniz gibi, bir öpücük önemli bir unsur olarak kabul ediliraşk oyunu. Hem cinsel ilişki için bir başlangıcı, hem de hassasiyetin, sempatinin, sevecenliğin basit bir tezahürü olabilir. İki tür öpücük vardır: klasik (yani dudaklarda) ve Fransızca (dilin ortak ağzına girmesi ile). Bir ısırık içinde öpüşün nasıl?

nasıl bir emme öpücüğü

başlangıç

Başlangıç ​​olarak, hakkında birkaç kelime söylemeliyim.Öpüşmek için başlangıcı. Bu işlem fiziksel bir temas olduğundan, kokunun iyi olacağına önceden dikkat etmeniz gerekir. Kişisel hijyeninizi ihmal etmeyiniz (çok fazla fiziksel hararet almıyorsanız günlük bir duş ve deodorantın olması yeterli olacaktır). Sanki ağızdan çok hoş olmayan bir koku duymuyor mu? Olabilir. Bu durumda, sakız ve mentol şekeri kurtarmaya gelecektir. Unutma ki nefes almanın kıza bir kaç saat önce sarımsak sosu altında bir biftek yediğini ve bir şişe bira içtiğini haber vermemesi gerektiğini unutmayınız. Bu durumda, asla bir emme içine nasıl öpüştüğünü bilmeme riski taşırsınız. Genelde, baharatlı çeşnikler ve alkol romantik bir öpücüğün düşmanıdır. Aşırı durumlarda, ikinci yarılarıyla birlikte olması gerekir. Dudakların durumuna dikkat edin: sizi son derece tatsızdır, sizi öpüşen kişi kaba, kırıktır.dili bir emme ile nasıl öpebilirsin

Görsel iletişim

Öpüşmeyi düşünmeden öncegörsel teması hatırlamanızı öneririz. Sevdiklerinizin gözlerine bakın, yanağınızı tokatlayın, saç tellerini düzeltin, hafifçe ona sarın. Bu şekilde bir öpücük için "zemin hazırlarsın". Aniden bir konuşmanın ortasında aniden bir kız çocuğu tutup ona saldırırsan, cevap korkulan bir sese ya da iyi bir darbe olabilir.

Klasik öpücük

Ana iletiriz: bir emmek nasıl öpücük? Yavaşça yüzünüzü eşinize getirin ve hafifçe dudaklarınızı uzatın (hafif ve biraz rahat olmalı). Elektrikli süpürge ağzınızla tasvir etmeye çalışmayın - her şey mümkün olduğunca kolay olmalıdır. Şimdi, eşin alt dudaklarına iki dudak dokundurun. Birer bir öpücük, sonra üst, daha sonra alt, ama diğer yarısı inisiyatif alalım.

reaksiyonnasıl bir emme öpücüğü

Nasıl ilgilenmek isteyen birçok gençBir öpüşme, ikinci bir insanı sevip sevmediklerini nasıl öğrenebilirim? Bunu yapmak zor değildir. Öpüşme sırasında kısaca kes, geri çekilin ve eşin gözlerine bakın. Yüzü tamamen rahat ise, gözleri parlamaya ve nefes, narin allık ile boyanmış yanaklarından öğrenme, tek bir noktada odaklanamazsınız - bu harika yendi demektir. Öpüşmeye güvenle devam edebilirsiniz. Bir kişi dudaklarını sıkarsa, kaşlarını çattığında ve yüz çevirmeye çalışırsa, belki de ihale duygusu ifadeleriyle acele etmiş olursunuz.

Fransız öpücüğü

Şimdi dilin nasıl öpüleceğinden bahsedelimHickey. Bu durumda, önceki sürümde olduğu gibi herşeyi yapmanız gerekir, ancak aynı zamanda yavaş yavaş dilinizi dudaklarınıza bağlayın. Hemen başka insanların bezlerine ulaşmaya çalışmayın ve ağız boşluğunu detaylı olarak inceleyin. Başlamak için dilin ucunu yavaşça ortağın ağzından geçirin, sonra dilini yavaşça bulun. Aşırı basıncın sadece zarar verebileceğini, her şeyin pürüzsüz ve yavaş yavaş gerçekleşeceğini unutmayın.

Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 2019

Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 2019

Related news

 • Sinaflananın Merhem ilacı
 • Terbiyeli Köfte Tarifi
 • İsrail Hava Kuvvetleri
 • Ahşap kol saatleri - en cesur şık aksesuar
 • Erciyesten 3lük tarife

 • Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 71

  Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat


  Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 25

  Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 50

  Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 48

  Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 59

  Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 39

  Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 53

  Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 9

  Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 92

  Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 6

  Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 96

  Bir emme nasıl öpüşünür: adım adım talimat 48