Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları 2019

Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları 2019 Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

İlk toplantılar ve tarihler, kolay flört -daha heyecanlı ve keyifli olabilir? Romantik bir ilişkinin başlangıcı her zaman heyecan ve şüphe ile bağlantılıdır. Bir erkek bir günden fazla aramazsa, birçok kadın çıldırmaya hazırdır. Önce arayabilir miyim? Bir erkeği kendisine hatırlatmak ve onu korkutmamak nasıl?

İlgi ya da alçakgönüllülük?

Bir erkeği kendisine nasıl hatırlatırızİyi kızlar olduğuna inandığımız zamanlarÖnce erkeklerle konuşmaya başlama, geçmişte kaldım. Modern bayanlar inisiyatif almaktan çekinmiyorlar. Böyle bir arzu övgüye değerdir, ama her şeyin ılımlılık içinde iyi olduğunu unutmayınız. Herhangi bir erkek karşı cinsin ilgisi ile ilgilenir. Öte yandan, aşırı dikkat yorucu olabilir. Ana kural: ilk önce yazmaya veya aramaya karar verirseniz, bir çağrı / mesaj ile sınırlayın ve cevabı bekleyin. Bir erkeğe ciddi bir ilgi gösteren pek çok kadın, gerçekten kafalarını kaybeder. Mesaj yazarak, alıcının yanıtını beklerken telefonu ellerinden serbest bırakmazlar. Yarım saat içinde cevap yoksa, eller aşağıdaki mesajı yazmaya başlar. Elbette, bu bir erkeği hatırlatmanın en iyi yolu değildir. Sadece bir düzine mesaj ya da yüzlerce telefon görüşmesi göndererek hayalinizdeki adamın onu getirmeyi unuttuğunu hayal edin.

Kendini hatırlamanın en göze batmayan yolu

Yüksek teknoloji çağımızda, hemen herkesBir kişinin sosyal ağda kişisel bir sayfası vardır. Ve bu iletişim kurmak için harika bir yol. Gerçek uzayda gerçek bir tanıdık bulmak için, adını ve soyadını ve ikametgâhını tanımak yeterlidir. Ağ iletişiminin modern görgü kuralları, ilk toplantının yapıldığı günlerde kişi listenize yeni kişiler eklemenizi sağlar. Bir erkeği sosyal ağların yardımıyla kendisiyle ilgili olarak nasıl hatırlatmalı, ne yazmalı? En göze batmayan yol, fotoğraflara "beğeni" veya derecelendirme koymaktır. Bir çeşit resim, video hakkında yorum yapabilirsiniz. Bir alternatif kişisel bir konuşma yapmaktır. Nötr bir soruyla başla. Mümkünse, tüm önemsiz ifadelerden kaçının: "Nasılsın?", "Ne yapıyorsun?" Daha iyisini sorun: "Ruh haliniz nasıl?" Veya "Haftasonunuzu nasıl geçiriyorsunuz?" Aslında, hedefiniz doğrudan bir konuşma başlatmaktır. Gelişimi ile, muhatap ile ne kadar ilgilendiğinizi yargılayabilirsiniz.

SMS iletişim sanatı

Bir erkeği kendisine nasıl hatırlatırız Birçok kişi daha çok iletişim kurmayı severyüksek sesle konuşmaktan ziyade yazışmalar. Nitekim, profesyonellerin aramalardan önce mesajları var. Her kelimeyi tartabilir ve gereksiz bir şey söyleme riski taşımazsınız. Kendimi bir erkeğe hatırlatmak ne kadar etkileyici: SMS, MMS - ne seçilir? Fotoğraflar sadece birbirinizi iyi tanıdığınız bir adama göndermek için uygundur. Kısa mesajlar SMS - bu karşı cinsten herhangi bir tanıdık ile iletişim kurmak için uygun bir yoldur. Ne yazmalı? En iyi seçenek nötr-pozitif mesajlardır. Bir erkeği bir iltifat ya da tanışmayı teklif edebilirsin. En önemlisi - asla cevap beklemeden tekrarlanan mesajlar göndermeyin. Kavgalardan kaçınmaya çalışın ve ilişkiyi SMS ile netleştirin. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, randevu alın.

Fotoğraf-memo - kendinizin bir hatırlatma sevgili

Bir erkeğe sms hakkında nasıl hatırlatılırYüksek teknoloji çağımızda kitle vargörüntü yollama yolları. MMS veya kişisel posta kullan. Bir aşk ilişkisinde olduğunuz bir adam, fotoğrafınızı ilgi çekici veya güzel bir postscript ile gönderebilirsiniz. Bir arkadaşın veya karşı cinsin temsilcisinin dikkatini çekmek istiyorsanız, yeni başlayan bir romantizm daha tarafsız bir hatırlatma seçmek daha iyidir. Fotoğraflarınızı paylaşın, fotoğraf çekin ve sıra dışı, eşsiz veya sadece güzel bir şey gönderin. Güzel bir manzara, şehrin yeni bir dönüm noktası ya da bazı ilginç etkinliklerden bir fotoğraf olsun. Eğer bir erkek sizinle iletişim kurmak istiyorsa, kesinlikle önerilen konuyu destekleyecek ya da en azından birkaç iltifat yapacaktır.

Pickup kadınca: SMS ile erkekleri nasıl baştan çıkarmak için?

Bir erkeği kendine hatırlatmak ne kadar mütevaziGeleneksel olarak, pikap erkeklerin sırrı olarak adlandırılırkadınları baştan çıkarmak için teknikler. Ama neden güzel seks erkekleri fethetmek için kendi tekniğini almamalı? Çoğu erkek oldukça meraklıdır. Dikkat kazanmak ister misiniz? İlgi çekici bir mesajın hoşunuza giden bir mesaj gönderin. Mükemmel seçenekler: "Beni şaşırttın!", "Bunu sana anlattım ..." veya "Bunu senden beklemedim." Önceden bir efsane bulmak için çok tembel olmayın, size ne söylediler.

Sevilen genç adam birkaç çağrı değilgünler? Bir erkeği kendisine nasıl hatırlatırız? Hatalı olduğunuzu iddia ederek SMS numarasına gönderilebilir. Açık ve baştan çıkarıcı bir şeyler yazabilirsiniz. Bir alternatif kaba bir şey göndermek. "Rastgele" SMS gönderin ve unutun. Eğer muhatap, sizinle iletişim kurmayı en azından bir şekilde ilgilendiriyorsa, kesinlikle yakın gelecekte bu durumu ortadan kaldırmak isteyecektir. Bir çağrı duyduğunuzda veya kısa mesaj aldığınızda sürpriz göstermeyi unutmayın.

Haberleri sevdiklerinizle paylaşın!

Ortak ilgi alanları, sizi daha da fazla kılan şeydir.ortak kişiye yakın. Öyleyse neden güzel bir gelenek alamıyorsunuz - en canlı izlenimleri, kayıtsız olmadığınız bir adamla düzenli olarak paylaşın? Duygularınızı ya da sizi etkileyen bazı olayları anlatın, tanıdık genç erkek. Ama her adım için sempati nesnesini bildirmek için acele etmeyin. Bir mesaj göndermeden veya bir arama düğmesine tıklamadan önce, muhatabı için ne kadar ilginç olduğunu düşünün. Bazı tipik kadın temalarından biriyle diyaloga başlama, örneğin satış ya da kozmetik hakkında konuşma. Yakın zamanda okunan bir kitaptan alıntı yapmak veya izlediğiniz bir filmi anlatmak çok daha uygun. Erkekleri ve kadın zayıflıklarını açık itiraf eder. Kendinizi bir erkeğe nasıl hatırlattığınızı bilmiyor musunuz? Bu gece fırtınasının sizi çok korkuttuğunu ya da bugün olmadan uyumaktan ne kadar rahatsız olduğunu söyleyin. Elbette, zaten yeterince gizli bir ilişkiye sahip olmanız durumunda, tüm bu izin verilebilir.

Evrensel hatırlatmalar ve toplantılar için fırsat

Kendime bir erkeği hatırlatmalı mıyım?Bir tarihe gidiyor ve bunun olacağından korkuyorlarson Olayların böyle bir gelişimini önlemek için etkili bir yöntem vardır. Adamı bir "hafıza hatırası" olarak bırak, başka bir deyişle ondan bir şeyleri unut. Ürün çöp kutusuna hemen girmemesi için yeterince değerli olmalı ve toplantı için yeni bir sebep sunmalıdır. Giysilerden birşeyler unutabilirsin - eldiven ya da atkı, kartvizit, mücevher ya da kozmetik. Hatırlatıcınızı en doğal görünecekleri yerde bırakmaya çalışın ve sadece ayrıldıktan sonra görünecektir. Bir arabada, teorik olarak, herhangi bir şey bir çantadan düşebilir. Bir konuyu ziyaret ettiyseniz, yanlışlıkla ayna kozmetiklerinin arkasından ayrıldı - aynı zamanda oldukça yaygın bir fenomen. Bir sonraki toplantıyı organize etmek, bir süre kendisi için bir şeyler almak olabilir. Bir kitap okumayı veya taşınabilir bir ortamda bazı dosyaları atmayı isteyin. Herhangi bir şeyi alışverişi yaparken, her zaman bir toplantı için bir bahaneniz olacaktır. Ve kendinize bir erkeği hatırlatma konusunda ne kadar ihtişamlı olduğunu düşünmek zorunda değilsiniz.

Ondan al ondan

Herhangi bir adam gerçek bir kahraman olmak isterkarşı cinsin gözleri. İşte bu yüzden tüm erkekler hoş bayanların isteklerini derhal yerine getirmeye hazırlar. Genç adamın senin için neler yapabileceğini düşün. Belki de çıkışı düzeltmek ya da ağır çantaları taşımaya yardım etmek zamanıdır? Baş edebilecek bir görev seçin. Sana yardım edeceğine söz verdiyse ve sonra bir yerlere kaybolacağımı hatırlatmalı mıyım? Durum karmaşıktır, ancak neden olduğunu kontrol etmek her zaman daha iyidir. Sözlerin yerine getirilmesini beklemeye değip değmeyeceğini sormak ve hassas bir şekilde sormak için çok tembel olmayın. Reddetirseniz, ikna etmeyi veya tekrar sormayı bile düşünmeyin. Unutmayın ki, sempatinizin nesnesi her zaman gerçekten ne vaat ettiğini unutabilirdi. Ve bu durumda bir hatırlatma uygun olandan daha fazla olacaktır.

Günlük karşılaşmalar tesadüfi değildir.

Bir erkeği hatırlatmaya değer miAlmak için en etkili yollardan biriKendisini düşünmek için bir adam - düzenli "yanlışlıkla" gözlerine rastlamak. Bunu olabildiğince öğrenmeye çalışın ve alınan bilgileri kullanın. Zaman zaman en sevdiği kafeye katıldığınızda, seçtiği kişinin çalışma yerinin etrafında yavaşça gezebilirsiniz. Kadınlar genellikle kendilerine şöyle derler: “Kendimi bir hayal adamına hatırlatmak istiyorum” ve arzularında umursamazlar. "Rastgele" toplantı yöntemini kullanmaya karar verirseniz, onların düzenliliğini kötüye kullanmamak önemlidir. Ayrıca, sizi bu yere getiren şeyin sorusunu cevaplamaya her zaman hazır olmalısınız.

Bir erkeği kendisi hakkında nasıl hatırlatırız: mistik yollar

Bir adam sms dikkatsizce hatırlatmak nasıl Bazı bayanlar dikkat çektiklerini söylüyorBüyülü araçların yardımıyla beyefendi sevenler. Herhangi bir mistik manipülasyona karar vermeden önce, kendini arzunuza göre kurmaya çalışın. Sadece kişinin kendi hislerinin derinliğine güvenmesi harekete geçebilir. Yatmadan önce günlük olarak, düşüncelerinizi seçeceğinize konsantre edin. Birlikte geçirdiğiniz en güzel anları hatırlayın ve yeni toplantılar hakkında hayal kurmaktan çekinmeyin. Bir enerji bağlantısı kurmak için, odanıza sevilen bir fotoğrafını koyun. Yakın zamanda çekilmiş bir portre olması istenir. Ona bak ve ortak bir gelecek hayal et. Unutmayın: Bu ritüelde kullanılan fotoğrafa dokunulmaz. Yabancıların görmemesi arzu edilir. Bir insanın büyülü araçlarla kendini hatırlatması gerekip gerekmediği kişisel bir meseledir.

Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları 2019

Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları 2019

Related news

 • 4 bacaklı kadın, insan yüzü şeklinde yılan
 • Bademin faydaları (Badem neye iyi gelir) Badem zayıflatırmı
 • Moskovada Danilov Manastırı. Danilov Stauropegial Manastırı
 • Yunanistanda kumsalların nerelerde olduğu konusundaki soruları yanıtlıyoruz
 • Sen Bir Harikasın Bilimsel Fitness kitabı okur yorumları

 • Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları


  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları

  Bir erkeği hatırlatmak için: evrensel ipuçları