Goruntuler Fotograf fotograflar Bir gebelik düşünüldüyse
Bir gebelik düşünüldüyse 14 04.02.2019, 12:07

Bir gebelik düşünüldüyse

Uyku değişmiş bir durumdurbilinç sadece insanın değil, aynı zamanda bazı hayvanların. Bazı uzmanlar, geçmiş olayları pekiştirmek için insanların hayalleri düşlediğini söylüyorlar. Bu, dikkat etmemizi veya hatırlamamız gereken anları hayal etmemiz demektir. Fakat bu açıklamaya katılmayan bilim adamları var. Onların görüşüne göre, bir rüyada bir insan o olayları görür ve unutmamalıdır. Psikologlar, uykunun öncelikle bilinçaltımızın bir yansıması olduğunu, bizim gizli umutlarımızı veya korkularımızı söylüyor. Bu açıklama ile katılmıyorum. Bununla birlikte, herkes her rüyada kendi yorumunun olduğunun farkındadır. Ve bir rüyayı gören, bunu çözmeye çalışan herhangi bir kişi rüya kitaplarına dönüşür.

Bir rüyada genellikle kadınlar kendilerini görürler."ilginç bir durum." Bu konuda daha ayrıntılı konuşmak ve gebelik rüyası görüyorsa ne anlama geldiğini anlamak isterim. Bugüne kadar her biri farklı şekillerde bir rüyadaki gebeliği tedavi eden çok sayıda rüya kitap var. Bu makale, bu rüyanın en ünlü rüyalar kitaplarından yorumlanmasını açıklayacaktır.

Miller'ın hayal kitapına göre, eğer bir kadın hayal ettiyseHamilelik öncesinde, yakın gelecek için yaptığı planlarla ilgili sıkıntıları beklemektedir. Bir rüyada çok güzel bir hamile olan kadın hayal ettiyseniz ve durumuna şaşkın olsaydınız, yakında kar edeceğiniz anlamına gelir; bu nedenle çok sıkı denemek zorunda kalacaksınız. Bazen çirkin bir kadın hamileliği hayal ederken, tamamen farklı bir rüya vardır. Bu rüya bir şey için iyi değildir ve gelecekte bir sürü boş sıkıntı ve endişe yaşamanız anlamına gelir.

Freud'un hayal kitapına göre, eğer evli olmayan kızlarHamilelik döneminde sevgililerini yakında bulacakları ve mutlu olacağı anlamına geliyor. Ancak mutlulukları sevdiklerinizle olan sık sık kavgalar tarafından gölgelenir. Yaşlı kadınlar bu rüya hastalığı tehdit ediyor.

Bazen bir rüyada bir kadın sadece görmediğiKendini hamile bırakır, aynı zamanda bir çocuk doğurur. Böyle bir rüya, tüm konularda başarı anlamına gelebilir. Bir gebelik çok fazla borcu olan insanlar için bir rüya ise, onlara göre, yakın gelecekte bir miktar rahatlama anlamına gelebilir. Ama sırları olan insanlar, böyle bir rüyadan sonra sırlarının ortaya çıkacağından korkmalıdırlar.

Ve Çin rüya kitabına dönersenGenç, bakire bir kız için hayal edilmiş bir gebelik, onun namussuz kalacağı anlamına gelir ve her türlü sıkıntı takip edilir. Fakat olgun bir kadının rüyası hamileliği, seçilen çocuklarla ve sağlıklı çocukların doğumuyla mutlu bir yaşam sözü verir.

Hamilelik sadece kadınlar için değil, erkekler içindir. Ve, sosyolojik bir araştırmaya göre, çoğu erkek kızın gebeliğinin hayal ettiği şeyle ilgileniyor. Bunu anlamaya çalışalım.

Sonnik Miller, eğer bir erkekBir rüya hamile bir kız arkadaşı gördü, o zaman o kederli ve üzgün. Koşulların bir kombinasyonuyla, evli bir erkek için böyle bir rüya, karısıyla bir ara vermek ya da asla çocuk sahibi olmayacakları anlamına gelebilir. Evlenmemiş bir erkeğin çok erken bir düğünün hayalleri. Buna ek olarak, eğer bir erkeğin hamile bir kız arkadaşının hayali varsa ve bir süre sonra gerçekten hamile olduğu ortaya çıkarsa, onunla birlikte doğmuş olan çocuğun çok sağlıklı olacağı anlamına gelebilir.
Ama Freud'un rüya kitabı, eğer bir arkadaşın hamileliğini hayal ettiyse, o zaman çok geçmeden bu rüyanın bir gerçek olacağını söyler.

Çin rüya kitabına göre, eğer hamile bir kadınsarüya bir adam tarafından görülecektir, kısa bir süre sonra kariyer basamaklarında bir terfi bekleyebilir, her şeyde şanslı olacak ve tüm hayatı müreffeh olacaktır.

Bir gebelik düşünüldüysefotograflar Goruntuler Fotograf resim galeriler

Related news

 • Piyano Pasta Tarifi
 • Çocuk için bir tatil: ne düşünülsün
 • Yüzde oluşan çilleri nasıl geçer

 • Bir gebelik düşünüldüyse 81

  Bir gebelik düşünüldüyse


  Bir gebelik düşünüldüyse 44

  Bir gebelik düşünüldüyse 54

  Bir gebelik düşünüldüyse 46

  Bir gebelik düşünüldüyse 12

  Bir gebelik düşünüldüyse 14

  Bir gebelik düşünüldüyse 8