Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi 2019

Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi 2019 Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi

Bir haftanız yoksa ne olacak? Kilo Vermek İçin Açlık grevi

Birçok kişi er ya da geç soru hakkında düşünür, eğer bir hafta yoksa ne olur? Bu yayının materyalleri "ve" nin noktalanmasına yardımcı olacaktır.

Bir hafta süre sınırı değil

Açlıktan muzdarip insanların deneyimlerine dayanarakVücudu arındırma amacı, kesinlikle bir hafta oruç nispeten yaygın bir diyet olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki, böyle bir adım atmaya cesaret etmeden önce, terapistin tedavi eden doktoruyla bir sağlık kontrolünden geçmeniz gerekir.Olacak bir hafta olmazsa

Zaman zaman pratik yapan bazı insanlarvücuttaki benzer deneyler, 40 güne kadar bir süre boyunca yemekten kaçınmaya cesaret ederse, bu işaretin üzerinde, kritik işaretin, organizmanın fizyolojik gereksinimlerine dayanarak devrilemediği donmuş olduğu belirtilmektedir. Uzmanlar gözetiminde uzun süreli açlık geçirirler. Ancak sıvı olmadan bir insan 5 günden fazla bir şey yapamaz. Eğer yiyeceklerden uzak dururken, suyun doğru kullanımı, o zaman vücudun toksinlerini ve toksinlerini temizleyebilirsiniz.

Su diyet - kilo vermek ve vücudu temizlemek için etkili bir yol

Su diyetinin izin verdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.Bir kişi sadece aşırı kilodan kurtulmakla kalmaz, aynı zamanda bağırsakların işini normalleştirir, cilt durumunu iyileştirmeye yardımcı olur ve ayrıca baş ağrılarını azaltır. Beslenme uzmanları, yağ, baharatlı ve tuzlu yiyeceklerin kullanımının genellikle yüzün cilt durumunu etkilediğine dikkat ederler. Amacınız ne olursa olsun, kilo kaybı veya arındırma için açlık grevi, doğru şekilde su almayı öğrenmelisiniz.Kilo Kaybı İçin Açlık Grevi

Vücut üzerinde etkisi

Hatırlayacağınız sıvıyı unutmayın.Kullanım, temizlenmelidir. O zaman bu süreçten beden yararlanır. Öyleyse, bir hafta olmadığını, bedenin ne olacağını öğreniriz. Aslında, korkunç bir şey olmayacak. Temiz su, vücudun birikmiş cürufu temizlemesine yardımcı olacak ve açlık inanılmaz rahatlık hissi verecektir. Sıradan bir yaşam tarzına öncülük ederek, insanlar genellikle vücudun açlık sinyali için bir susuzluk çeker. Ama bu aldatıcı bir his.

Bir öğünden yarım saat önce bir bardak su içersenmide doldurulur ve artık normal miktarda yiyecek almaz. Ve bir yemekten 2 saat sonra bir bardak sıvı kullanırsanız, bu prosedür normal bir atıştırmalık olarak eşitlenebilir. Sonuç olarak, su bir süreliğine açlığı tatmin edebilir. Ancak bu, kilo vermeye yönelik açlık grevinin sınırsız miktarda sıvı içermesi gerektiği anlamına gelmez.Açlık Grev Haftası

Hangi düzeni seçmelisiniz?

Sıvı hacmini hesaplamak için iki seçenek vardır.kişinin kilosunun parametrelerini temel alır. Mililitrede gereken günlük doz miktarını bulmak için, kendi ağırlık puanınızı 40 ile çarpmanız gerekir. Örneğin, mevcut ağırlığınız 93 kg ise, günde 3.72 litre su tüketmeniz gerekir.

İkinci şemaya göre, mevcut ağırlık 20 sayısına bölünür. Böylece, ikinci şemanın basit hesaplarına dayanan 93 kilogramın aynı başlangıç ​​ağırlığında, günde 4.65 litre sıvı tüketmek gerekir. Doğru açlık grevinin, vücuda zarar verme olasılığı en az olanı olduğunu belirtmek gerekir. Günde 3 litreden fazla su tüketirsek, göstergelerin en düşük değerlerini seçmek gerekir. Bu nedenle, bu durumda, kişi ilk planın hesaplamaları ile yönlendirilmelidir.

Denemeye ne zaman başlamak daha iyidir?

Daha önce hiç yapmadıysanızTerapötik açlık, yaz döneminde denemeye başlamak daha iyidir. Yazın, insan vücudunun en çok ihtiyaç duyduğu suya mükemmel gelir. Ayrıca bu dönemde iç organlar özellikle stresli değildir.Sudaki açlık grevi

Egzersizle yemek yemekten uzak durmak

Vücudun hangi süreçlerini öğrendikBir haftanız yoksa oluşur. Sabah kaybedilen kilo en azından en basit fiziksel egzersiz setini yapacaksa ne olur? Sudaki açlık grevi sadece etkisini artıracaktır, çünkü herhangi bir fiziksel aktivite kan damarlarında kan dolaşımını daha iyi hale getirir ve hücreler oksijen ile doyurulur.

Suya ne eklenebilir?

Eğer gerçekten tadı hissetmek istiyorsanızduyular, suya bir dilim limon ekleyelim. Aşırı durumlarda, cama bir çay kaşığı bal ekleyin. Artezyen suyu vücut için en yararlı olanıdır. İkamet alanlarına göre gerekli olanı seçin. Kısmen gazsız maden suyu içmeniz ve multivitamin aldığınızdan emin olmanız önerilir. Buzdolabından sıvı almayın, oda sıcaklığında olmalıdır.

Haftalık oruç sonuçları

Ne olursa olsun sonuç elde edilebilirbir hafta mı Vücudun açlık koşullarını kabul etmeyi reddettiği zaman ne olacak? Şimdi bu konuda bir şeyler öğreneceğiz. Denemelerin ifadeleri dediği gibi, haftada ortalama kilo başına 5 kilo vermek mümkündür. Bazen insanlar hafif bir mide bulantısı hissederler ve en zor olanı 3 gündür, bundan sonra vücut yiyecekleri unutur gibi görünür.

Böyle bir radikal yönteme karar verirsenizaçlık haftada grev ve duramaz. Vücudunuzu dinleyin ve kesinlikle dayanılmaz ise, ekşi elma yemek. Bu üçüncü gün su diyeti eşiğinden olamazdı olanlara özellikle geçerlidir. Papatya veya nane ılık çay içeriz. Bu tür içecekler müshil olarak hareket edecek.Doğru açlık grevi

Bazı ipuçları ve püf noktaları

Asla bir hafta açlıktan başlama.bu karara kesinlikle gelmedi. Bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda, önlenmemiş bir durum veya başka benzer semptomlar hissedeceksiniz, yavaş yavaş açlık grevinden çıkın. Yemeksiz 5 gün hayatta kalsanız bile - bu büyük bir zaferdir. Daha sonra, iyileştirici açlığı tolere etmek nispeten kolay olan insanlar için tavsiye vereceğiz:

 • Sıvıyı yavaşça küçük yudumlarla iç. Bütün bardağı bir yudumda içemezsin.
 • Bir kerede 2'den fazla bardak su içilmesi tavsiye edilmez, bu mide rahatsızlığı ve açlık alevlenmesi ile doludur.
 • Açlık günlük hacminin başında içmediyseniz, verdiğimiz formüllerle hesaplanırsa, sorun yoktur. Takip eden günlerde yavaş yavaş su miktarını arttırın.
 • Bir insan günde 3 litreden fazla sıvı alırsa, vücudun organik maddeler ve tuzların güçlü bir şekilde sızması olduğunu bilin. Bu nedenle, her durumda, bir multivitamin almanız gerekir.
 • Kaynamış su ölü olarak kabul edilir, bu değilkullanışlı bileşikler ve eser elementler yoktur. Musluktan gelen sıvı, geleneksel bir filtreden geçirildi, ayrıca mikro elementler ile özellikle zenginleştirilmiyor. Eğer açlıktan vücuda zarar vermesini istemiyorsanız, tavsiyemizi dinleyin, artezyen ya da mineral olmayan karbonatlı suyu içmeyin.

Hangi kontrendikasyonlar var?

Daha önce de söylediğimiz gibi, kursta "oturamaz"doktor danışmadan izinsiz hafta oruç. Bu kilo verme ve vücut temizliği yönteminin kontrendike olduğu birçok hastalık vardır. Vücuttaki artan su içeriğinin ödem ve artmış kan basıncına yol açabileceği göz önüne alındığında, bu yöntem hipertansiyonu olan kişilerde kontrendikedir.

Bu yöntem kesinlikle önerilmezhamile ve emziren kadınlar. Anne, bebeğine, tam teşekküllü bir büyüme için gerekli vitamin ve eser elementleri veremeyeceğinin farkında olmalı ve emzirmenin bittiği süre boyunca eski kıyafet boyutlarını denemeye çalışılmalıdır. Ayrıca, bu yöntem böbrek ve idrar yolu ile ilgili sorunları olan bireylerde kontrendikedir.

Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi 2019

Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi 2019

Related news

 • Anüs Makat Kaşıntısı Neden Olur Nasıl Geçer
 • Gut: belirtiler, tedavi
 • Şarkıcı Irina Allegrova: biyografi
 • Powerbank Nasıl Şarj Edilir
 • Sonbahar-Kış 2019-2019 Tırnak Trendleri

 • Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi

  Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi


  Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi

  Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi

  Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi

  Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi

  Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi

  Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi

  Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi

  Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi

  Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi

  Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi

  Bir haftanız yoksa ne olacak Kilo Vermek İçin Açlık grevi