Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 2019

Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 2019

Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 18 04.03.2019, 15:03

Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir?

Her profesyonel askeri ya dapolis, bir sonraki safhanın alımı ile bağlantılı olan sevinçli anlar olur. Yeni bir üniforma alınır, yıldızlar "yıkanır" ve bir tunik üzerinde omuz kayışının nasıl dikileceği sorusu ortaya çıkar. Karısına (eğer öyleyse) bu göreve emanet edilemez.

omuz askısını nasıl dikerim

Omuz askısının dikilmesi hakkında ne biliyoruz?

Aslında, görev çok basit değil,İlk bakışta ne gibi görünüyor. Apoletlerini sert, zor deldi ve nadiren elinde bir iğne tutanlarda (Neyse ki, bizim memur üzerinde bu biraz, okul her şeyi öğrenmek zorundadır), tekme başlama için, çarpık bir anda farkında ve dikişler sökmek zorunda kalıyor. Tüm bunlar üzüntülere neden olur, ancak işin yapılması gerekir.

Tüzük açıkça geometrik tanımlarparametrelerini kullanır, ancak bir tunik üzerinde bir omuz kayışını dikmenin, yani tekniğin kendisi hakkında hiçbir şey söylenmez. Herkesin bunu bildiği anlaşılmaktadır. Buna ek olarak, tüzük el sanatı yardımı değildir. Diğer görevlilerden tavsiyeler isteyebilir veya kendiniz hesaplayabilirsiniz. Sorun basit olmasa da Newton'un binomiyolojisi değildir.

tunik fotoğrafta epaulette dikin

Yasal zorunluluklar

Boyutlar ve mesafeler hakkında. Sadece ikisi var, ve yakından bakarsanız, hepsi yalnız. Ve bunu kolayca hatırlayın: bir santimetre. Bu genişlikte omuz askısı omuz dikişiyle örtüşmelidir ve genişliğinin geri kalan kısmı ön tarafta olmalıdır. İkinci boyuta gelince, olmadığını söyleyebiliriz, çünkü sıfırdır. Pogon, yanal kenarı, kolları omuza bağlayan çizgiyle karşı karşıya kalmalıdır. Bu tür bir geometrik yönelim ve başarılması gerekir.

Bir tunik üzerinde omuz kayışını baştan aşağı dikmeden önce,işin değiştirilmesi gerekmeyecek önlemlerin alınması gereklidir. Bunu yapmak için, nesneyi düzeltmeniz gerekiyor, teorik olarak iki puan için yeterli olmalı, fakat uygulama üçünün daha güvenilir olduğunu gösteriyor. Dişleri, dış kenar kenarları ve düğmenin dikildiği yere tutun.

Dağınık olarak uyarı: Bir omz kayışını bir tunik üzerine dikmeden önce, birliklerin türünü ve sıralamayı belirten tüm metal amblemi onarmak gerekir. O zaman çok sorunlu olacak.

mvd ceketin epaulet'lerini dikmek için

İş tekniği

Omuz askısı üç yerde sabitlenmiş durumda.Görevi, kenarlarını çevre boyunca sıyırmaktır. Astar, ipler geçmemesi gerektiği için yapının böyle bir unsurunu hatırlamak gerekir; bu nedenle, sol elin iki parmağını tutarak herzaman çekilmelidir.

İş, iğneyi iğnenin gözüne geçirerek başlar,bununla baş etmek zordur. Ancak hatırlamanız gereken şey uzunluğunun 20 cm'yi geçmemesi gerektiğidir, aksi takdirde dolaşmayı önleyemezsiniz ve emek yoğunluğu büyük ölçüde artacaktır.

Dikime, hem de tüm askeri üniformalara,İki temel gereklilik vardır: Güç ve düşük görünürlük. Bu nedenle, tek bir güçlü ipliğin içinde dikmeniz gerekir. İnce pamuklu biz polyester veya tamamen sentetik eklenmesiyle (yapay malzemelerin faydası mevcut olduğunda bu, böyledir) ile olabilir, "on" ihtiyaç çalışmayacaktır. Omuz askısının renkleri için ipliğin seçilmesi gerektiği açıktır.

Davanın daha fazla başarısı gayret ve becerilere bağlı. Dikmeler 3-4 mm uzunluğunda ve dik dik olmalıdır. Yakın mesafeden neredeyse görünmez olursa, epauletlerin tunik üzerinde düzgün şekilde dikilmesi mümkün olmuştur.

Kişisel dosyadaki subayın fotoğrafları her zaman,bir sonraki rütbeye verildiğinde ve bunun üzerine her türlü ihmal kesinlikle uygun değildir. Rus ordusunun gelenekleri esasen askeri bir zaferle kendini gösterir, ancak askerlerin görünümü daima kusursuz olmalı.

İçişleri Bakanlığının ceketine epolalar dikmek biraz daha zor,Bu yanlarından biri yuvarlak olmasından kaynaklanmaktadır. o dikişler daha kısa (iki milimetre) yapmak veya bir nokta yüzeyine ipliği çekmeye çalışmak mümkündür ve bunun büyük bir kısmı iç bırakmak: iki yöntem ana hatlarıyla tekrarlayın. Bu kavisli bölümün haricinde, tüm diğer adımlar aynıdır ve bir ordu ceketi de omuz askıları dikerken.

Sabır ve doğruluk ana kurallardır, sadece bu durumda değildir.

Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 2019

Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 2019

Related news

 • TIĞ İŞİ ÖRGÜ HIRKALAR
 • Bir tren için bilet nasıl alınır. Geziyi ertelemek zorunda kalanlara faydalı tavsiyeler
 • Las Vegas polisi, Cristiano Ronaldoya yeniden tecavüz soruşturması açtı
 • Evde kas kitlesi nasıl oluşturulur İpuçları
 • Cookie

 • Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 67

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir


  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 55

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 50

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 44

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 83

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 54

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 39

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 8

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 42

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 83

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 57

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 65

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 82

  Bir tunik ordu veya polis memuruna epaulet nasıl dikilir 27