Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor 2019

Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor 2019

Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor 61 15.02.2019, 09:22

Bir "VKontakte" karma etiketi nasıl oluşturulur? Nasıllar hoşlanıyor?

Günümüzde grupları tanıtmak popüler"VKontakte" karma etiketi kullanın. Bu ne Belli bir konuyla ilgili kayıtları basitleştirmek için gerekli olan Hashtag (adı İngilizce gibidir: karma bir kafes ve etiketi bir etikettir). Bir # işareti ve bunu takip eden bir kelime veya cümle içermektedir.

Görünüm tarihi

Etiket ilk önce Chris Messina tarafından kullanıldı,hashtagların babası oldu. 23 Ağustos 2007'de onları navigasyon ve sosyal ağları kolaylaştırmak için tanıttı. Bu tür ilk etiketler "Twitter'da" kullanıldı. Sevdikleri tüm kullanıcılar değil ve onların tanınması sadece 2019'da kazandı. Zamanla, kullanıcılar hashtag'ların rahatlığını beğendi ve bugün farklı sosyal ağlarda giderek daha fazla bulundu.

bir hashtag vkontakte nasıl yapılır

16 Mayıs 2011'de VK, ilk hashtag'ına,Buna "#vkontaktetestiruethashtagi" deniyordu. Şu anda, yalnızca Latin alfabesinin harflerinden etiketler oluşturabilirsiniz. Bugün onlar herhangi bir dilde yazılabiliyor, en önemlisi, yaratılış kurallarının yerine getirilmesi gerektiğidir.

Etiket yazma kuralları

hashtag'i "VKontakte" yapmadan önce, yazılı kuralları tanımak zorundadır aksi etiket çalışmaz ve istenen sonuçları getirmez.

Etiketleme kuralları:

 1. Hashtag veya hala yazıldığı gibi hashtag ile başlarimza #. Izgaranın yanında yazılan her şey bir etiket olarak düşünülür ve otomatik olarak aynı sözcük veya tümcecikli kayıtları bulmak için bir bağlantı haline gelir.
 2. Bugün herhangi bir dilde etiketler yazabilirsiniz.
 3. Bir hashtag, kayıtta herhangi bir yere yerleşebilir ve her bir kayıt için sınırsız sayı vardır, ancak her kayıt için en fazla 2-3 işaret kullanmanız önerilir.
 4. Bir hashtag birkaç sözcükten oluşuyorsa,boşluklarla ayrılmış, aksi takdirde, sadece bir kelime içerir. ifade görsel ayrılması için bir alt kullanmak ya da her bir kelimenin ilk harfi büyük kullanmak en iyisidir.
 5. "VKontakte" etiketi oluşturmadan önce veyabaşka bir sosyal ağ, bunun için anahtar kelimeleri almanız gerekir. Basit, özgün ve belirli bir kayıtla alakalı olmalılar. Bu onların etkinliğini artıracak.

hashtag vkontakte nedir

"VC" hashtagleri nelerdir?

"VC", 2 tür etiketi temsil eder:

 1. "VC" etrafında çalışıyorlar.
 2. Topluluk içinde çalışın.

Tüm sosyal ağda ortak etiketler kullanılır. Sayfalar ve grupların tanıtımı için çok yararlıdır, çünkü bu topluluğun varlığından hiç haber alamayan ve hatta şüphe etmeyen kullanıcılar, kaydı ortak bir etiketle görebilir.

Toplam "VKontakte" etiketi oluşturmadan öncehedef, adını seçmeniz gerekiyor. Kullanılacak anahtar sözcük genelleştirilmeli, tüm kurallara göre yazılmalı ve kayıt için uygun olmalıdır.

Topluluk içindeki etiket

grup için bir hashtag vkontakte nasıl yapılır

Olacak benzersiz etiketler oluşturunSadece kendi topluluğunuzda kullanıldığında, daha fazla ziyaretçi çekecektir. Bu tür bir hashtag'i tıklayarak, kullanıcılar yalnızca bir topluluktan girişleri göreceklerdir. Bir istisna, ancak birisi girişinde aynı etiketi kullanıyorsa olacaktır. Bunun olmasını önlemek için adı doğru bir şekilde yazmanız gerekir.

Bir grup için "VKontakte" hashtag'i yapmanın iki yolu vardır, böylece tıkladığınızda, yalnızca belirli bir topluluğun kayıtları gösterilir:

 1. Henüz "VC" de olmayan benzersiz bir etiket adıyla gelmek. Sitede arama kutusuna yazarak kontrol edebilirsiniz.
 2. @ Ve ekleyerek ortak bir etiket yazınkısaltılmış topluluk adı. Böyle bir şey olacaktır: "# Statusy_pro_lyubov @», serdce_v_rejime_online nerede serdce_v_rejime_online - grubun kısa adı.

İlk yöntem çok kabul edilebilir değildir, çünkü benzersiz bir isim bulmak kolay değildir ve eğer olsa bile, bir başkasının gelecekte aynı etiketi kullanmayacağı bir gerçektir.

Nasıl yapılacağının en başarılı seçeneğiGrubun içindeki "VKontakte" etiketi, hashtag içindeki kısa topluluk adını kullanacaktır. Bir etiket yazdığınızda, kelimeleri boşluklarla ayıramayacağınızı unutmayın, aksi takdirde sadece genel etiketlere atıfta bulunan ilk kelime bir etiket olarak hareket edecektir ve kaydınız başkaları arasında kaybolabilir.

Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor 2019

Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor 2019

Related news

 • IPhone 6ya Samsungtan Rakip: Galaxy Alpha
 • Bir pencere üzerinde dereotu yetiştirmek ve tüm yıl boyunca taze yeşillikler
 • NİŞASTALI EL AÇMASI BÖREK
 • Chainsaw Partner: satın alımın geri bildirimi ve uygunluğu

 • Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor 58

  Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor


  Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor 75

  Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor 57

  Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor 22

  Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor 79

  Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor 76

  Bir VKontakte karma etiketi nasıl oluşturulur Nasıllar hoşlanıyor 99