Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi

Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi

22.04.2019

Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi 87

"Birinci Kanal" ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhov'un biyografisi

Bu yazıda kısa birÜnlü bir gazeteci olan Andrei Malakhov'un biyografisi, TV sunucusu ve şovmen. Neden televizyondan başladı? "Birinci Kanal" ın yüzü haline geldiğinden dolayı mı? Andrei Malakhov'un biyografisinde hayatından pek çok ilginç gerçek var. Bu soruların yanıtlarını bulmamıza yardımcı olacağını umuyoruz.andrey malakhov biyografisi

Andrey Malakhov biyografisi

TV sunucusu hemen hemen herkes biliyor. "Konuşmalarına izin ver", "Büyük yıkama" ve "Beş akşam" programları onu tüm ülkede ünlü kıldı. Aslında, sunucunun ziyaret kartı haline geldi. Andrei Nikolaevich Malakhov, sadece bağlantıları ve yıldız akrabaları sayesinde değil, aynı zamanda dürüst, yorucu sürekli işlerle bir televizyon yıldızı olmanın mümkün olduğunun canlı bir teyididir. Onun şöhreti kolay değildi, uzun yıllar süren sıkı çalışmalardan önce geldi.

Andrei Malakhov'un biyografisi: çocuklukandrey malakhov biyografi çocukları

Ailenin yetenekli bir çocuğu ortaya çıktıjeofizikçi Nikolai Dmitrievich ve anaokulu Lyudmila Nikolaevna'nın öğretmeni. 11 Ocak 1972'de Murmansk bölgesinde bulunan Apatity kentinde yaşandı. Andrew okula iyi okudu ve hatta gümüş madalya ile mezun oldu. Bir öğrenci olarak bir müzik okuluna girdi ve keman çalmayı öğrendi. On altı yaşındayken kendisi Moskova'ya geldi ve bir gazeteci olmak için Moskova Devlet Üniversitesi'ne sorunsuz bir şekilde girdi.

Andrei Malakhov biyografisi: Kariyer

Üniversitede yaptığı çalışmalar sırasında zaten Andrei başladıkariyerini inşa et. ABD'de uygulamak isteyen MSU öğrencilerine her biri 200 dolar tahsis edildi, bir pansiyon ödendi ve yıl boyunca mesleğini Michigan Üniversitesi'nde yükseltme fırsatı sağlandı. Bu fırsat kaçırılmadı ve Malakhov. İlk önce saat başı beş dolara gazete satıp Detroit'teki Paramount Pictures bölümüne yerleşti.

Moskova'ya döndüğünde Malakhov zaten sıkılmıştı.sadece çalışmak için zaman kazandırdı ve Ostankino'da çalışmaya başladı. İlk çalışma gecesinde (!), CNN haberlerini İngilizce'den Rusça'ya çevirmekle meşguldü. Şimdiye dek, Rusya'daki televizyonda korku ile çalıştığı ilk deneyimini hatırlıyor.Andrei Malakhov TV sunucusu biyografisi

Mezun olduktan sonra Malakhov muhabir oldu"İlk Kanal", daha sonra ORT programı "Günaydın" lider. 2001 onun için bir atılım yılıydı. Malakhov'u televizyon ekranının yıldızı yapan "Büyük Yıkama" programı yayınlandı. Bu projede Malakhov'un tarzı belirlenirken, seyirciler ona en şık ve parlak televizyon sunucusu adını verdiler. Yakında birkaç program daha Andrew - "Five Evenings", "Golden Gramophone", "Let them talk", son ve bugün izleyiciler arasında en popüler programlardan biri geldi. Malakhov'un on dokuz televizyon projesi, "Daddy's Daughters" dizisindeki roller ve "Wedding for Exchange" filmindeki toplam. Malakhov aynı zamanda Starhit dergisinin yazı işleri müdürüdür.

Andrey Malakhov: biyografi - çocuk ve eş

Uzun zamandır ünlü şovmenboş zaman buldu. Ama 2011'de hala bir yaşam arkadaşı seçti, Natalia Shkuleva onun yasal karısı oldu. Yakın gelecekte, çift evlerine neşeli, gürültülü çocuksu bir gülüş sağlayacak.

Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi

Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi

Related news

 • PAPYONLU SEVİMLİ DAMAT LİF MODELİ AÇIKLAMALI
 • Karamelli Trileçe Tarifi Videosu
 • Çocuk Hakları ve Medya
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Somon Köfte Tarifi – Balık Tarifleri

 • Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi 100

  Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi


  Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi 95

  Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi 41

  Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi 16

  Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi 4

  Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi 41

  Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi 98

  Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi 13

  Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi 62

  Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi 36

  Birinci Kanal ın en şık TV sunucusu olan Andrey Malakhovun biyografisi 91