Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 2019

Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 2019
25.08.2019

Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 20

Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar

"Dünyanın her yerinde Alman markası" ifadesibirinci sınıf ürünlerin ve yenilikçi teknolojilerin en yüksek kalitesiyle ilişkilidir. Birçok tüketici için, bu uzun zamandır bir aksiyom haline gelmiştir. 20 yılı aşkın için insanlar için insanlar tarafından oluşturulmuş üst seviye ürünler üreten, bu damarın ve Alman şirketi Corratec uzmanlarının çalışma. Corratec bisiklet sıkı kalite kontrol standartlarını karşılayacak şekilde son teknoloji kullanılarak yapılır.

bisikletler korratec

Marka Corratec

Alman markası altında Corratec geliştirildi veBenzersiz tasarımın yüksek kalitede bisikletleri üretilmektedir. Bisiklet Corratec bireysel bir karaktere sahiptir ve tüm dünyada bilinmektedir. Uluslararası sergilerde defalarca ödüle layık görüldüler ve dünyanın dört bir yanından bisiklet sporcuları defalarca yarışmalarda ödüller kazandılar. Corratec'te pazar eğilimlerini takip etmeyi hiç denemediler, ancak yalnızca insanların ihtiyaçlarına odaklandılar. Yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve başarıyla uygulanması, bu Alman şirketini bisiklet dünyasında trend belirleyici yapmıştır.

Formlar ve renkler, yeni teknik çözümler, yeniparçalar ve bileşenler yüksek kaliteli üretimle birlikte Corratec bisikletlerini özel, ergonomik ve hem amatörler hem de profesyoneller için kullanışlı kılmaktadır. Bisikletin işleyişi ile ilgili bilinen tüm bilgiler, gelişmenin ilerideki seyrini belirleyen yeni tasarım fikirlerinin temel alındığı şirketin tasarım ofisi tarafından düzenli olarak analiz edilir. Tüm gelişmeler, ticari markalar ve patentlerle borçlanmaya karşı korunmaktadır.

bisiklet corratec x vert

üretim

Bavyera'daki Corratec tesisinde,Alplerin ayak, bisiklete adama yeni perspektifler açmak mümkün olduğuna inanılır, ama onun ihtiyaçlarını karşılaması gerekir yani. Üretim 1992 yılında kuruldu. Corratec bisiklet bilgisayar kontrolü ile havai konveyör üzerine toplanır. Başlangıçta otomotiv endüstrisi için geliştirilen ve sonradan, tüm Alman bilgiçliğe, bir çok düzeyli kalite kontrol ve zaman maliyetleri ile küçük gruplar halinde motosikletlerin 12 farklı modellerini toplamak için parçaları değiştirir sağlar planları ve şartlar velobrenda işleme hattında uygun olarak yeniden yönlendirilmesi.

Tekerlekler bir endüstriyel robot tarafından monte edilir. Her örneğin kalitesi ayrı olarak kontrol edilir. Direklerin gerilmesi ve ortalanması bilgisayar kontrolü altında 0.3 mm'lik bir hassasiyetle gerçekleştirilir ve bu da radyal ve eksensel salınımı ortadan kaldırır.

teknolojinin

Corratec mühendisleri defalarca aldılarYeni tasarımların yüksek test sonuçları için ödüller. Bu markanın motosikletlerinin modern modellerinde, amortisörler ve tutturma türleri ile ilgili 17 patentli teknolojik kararlar kullanılır. Birkaç çeşit bisiklet çerçevesi için çok sayıda patent alındı. Sadece bu markanın motosikletlerinde yay biçimli karbon kareler SuperBow ve iki süspansiyonlu bisiklet X-Force ve AirTech modellerinin tüm avantajları kullanılmaktadır. Ayrıca patentli olan Space Tech çerçevesinin tasarımı, borunun üstü ile. Şirket Corratec - "полулик" lastiklerinin mucidi ve birçok велоревнованиях'da başarıyla kullanılan bir Diamant profili. Dağ bisikletleri için dümen, profesyonel sporcuların isteklerini hesaba katarak tasarlandığından, BullBar direksiyon, uluslararası yarışmalardaki sayısız kazanan Corratec ekibinin sporcularının istekleri üzerine geliştirildi.

bisikletler corratec incelemeleri

Popüler Modeller

Elbette en popüler modellerden biri,Corratec X-Vert bisikleti, kendilerini isteyenleri eğitmek için harika. Modeller X-Vert Motion, Halcon, Uzman, kadınlar için bir varyant Bayan C, her yerde ve her zaman sürüş keyfini yaşatmak için insan ihtiyaçlarını dikkate alarak oluşturulur. TCM + teknolojisini kullanarak Carbon 0.2 ve Carbon 0.1 çerçeve üzerinde yapılan bu klasik sert kuyruk, her iki amatör için de uygundur ve her seviyedeki yarışlarda mücadele eder.

Süper hızlı bisiklet Corratec 29 Süperbow Ekibi(en hafif tüpleri kullanarak) geliştirilmiş ve patentli Corratec tasarımını kullanan Bow-Hardtail serisinden - hedefe ulaşmak için taraftarlar arasında popüler bir model. Naina Corratec Superbow Team 29 ve Superbow Race 29, vuruş ve LPC teknolojisine sahip bir alüminyum çerçeve 7005 üzerinde üretilmiştir.

Corratec'in tescilli tasarımı olan Full-Float VPS teknolojisi ile dağ bisikleti modelleri Opiate FX ve Opiate FZ, engellerin üstesinden geldiğinde yüzey üzerinde mükemmel bir tutuş sağlar.

 bisiklet corratec 29

Bisikletler Corratec: incelemeler

Corratec bisiklet sahipleri aşağıdaki pozitif özelliklere dikkatleri çekerler:

 • Hızlı.
 • "Çatışma" yükleri ile bile, çerçevenin gücü büyük bir marj.
 • Her model için dengeli çerçeve ağırlığı.
 • Mükemmel fren sistemi.
 • Amortisman sistemi herhangi bir arazide rahat hissetmenizi sağlar.
 • Ana rakiplerin geçmişine karşı iyi bir genel izlenim.

Bir çok olumlu an ve kusursuz kaliteye rağmen, tüketiciler çeşitli olumsuz yönleri belirlemektedir:

 • Öncelikle, bir Corratec bisikleti satın alırken, markaya her zaman biraz ödersiniz.
 • Biraz tartışmalı bir vücut kiti, ilk olumlu izlenimi yaratıyor, ancak aynı zamanda operasyonun ilk aylarında bir şeyler değiştirmek arzusuna neden oluyor.
Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 2019

Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 2019

Related news

 • Küçükçekmece kurtuldu darısı Kurbağalıdere’ye
 • Kalpler Örgü Modeli Yelek Yapılışı
 • İncili Mor Menekşe Havlu Kenarı Yapımı Videolu
 • İlk Üç Günde 750 Milyon Dolar Kazanan Read Dead Redemption 2 Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi

 • Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 49

  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar


  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 66

  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 91

  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 49

  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 95

  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 18

  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 12

  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 47

  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 12

  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 100

  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 100

  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 9

  Bisiklet Corratec: eleştiri, modeller, yorumlar 56