Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 2019

Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 2019
20.09.2019

Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 84

Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler

Bisiklet çerçevesi dev XTC - profesyonel. Özel bir bisiklet montajı için uygundur. "Jayant" markası, otoyol, iki asılı çerçeveler ve çapraz ülke için sert çekimler üretiyor. İki askılı bir pompa ve bir arka amortisör ve entegre bir direksiyon kolonu ile donatılmıştır.

tanım

Çerçeve Devi XTC,klasik kordonu tercih eder ve bir bisiklet toplayır. Özel metal işleme sayesinde çerçevelerin üretimi yeni bir düzeye taşınmıştır. İnşaat biraz ağırlığa sahip ancak yüksek mukavemeti ile ayırt ediliyor. Profesyonel bisikletçiler için üretilen süper hafif ve verimli bir çerçeve olarak imalatçı tarafından konumlandırılmıştır.dev xtc çerçeve

Örneğin, XTC Gelişmiş 27 modeli.5, kros yarışı için kullanılır. Sert, ancak hafif liften yapılmış bir çerçeve. Özel olarak 27.5 inçlik tekerlekler için tasarlanmıştır. Çerçeve bisiklete direksiyon kontrolü ve sürüş hızı arasında denge sağlar. Bu tasarımla bisiklet yönetmek kötü bir yolda bile kolaydır. Arazi yarışı için, taşıma ünitesinin ve alt borunun kombinasyonu idealdir. Buna ek olarak, eyerin altındaki dahili bir pin kelepçesi ve iç kablolama ünitesi megaprofessional bir güzel ve temiz tasarım.

Neden ihtiyacımız var

Dev XTC çerçevesinin tanımı, teknik özellikleriözellikleri bu tasarımın profesyonel bisikletler için tasarlandığını gösterir. Ana bileşeni bisiklet kasasıdır. Sürüş konforunu, konforu, binicilik tarzını, güvenliği belirleyen kişidir. Çerçeveler, geometri, imalat malzemesi, tasarım ve diğer ayrıntılar bakımından farklılık gösterir. Klasik bir bisiklet çerçevesi, kompozit malzemeler, alaşımlar ve birleştirilmiş malzemelerden yapılmış borulardan oluşur.

Borular keyfi şekil ve kesimler olabilir,kare veya yuvarlak profil. Tasarım iki üçgen, ön ve arka, mükemmel düz geometrik şekiller. Cephe dört borudan oluşur (adına rağmen - bir üçgen) ve yapısı ana ve üst boru, koltuk ve direksiyon, arka ve koltuk borusu, arka üst ve alt tüyler gibi unsurları içerir.kare dev xtc 26

Çerçevenin geometrisi, boruların açıları ve uzunluğu ile belirlenir. En önemli tasarım parametreleri, direksiyon değirmeninin eğim açısı, üst ve koltuk borusunun uzunluğudur. Geometriden yolda bisikletin davranışı, direksiyon simidinin tepki vermesi, bisikletin stabilitesi ve çerçeveden - bisikletin hareket, hızlanma ve fren dinamikleri - bağlıdır.

karakteristikleri

Dev marka çerçeveler geniş bir marka kullanıyorRus ve yabancı sporcular arasında popülerlik. Taraflar ve ülke çapında profesyoneller için, üretici katı konstrüksiyon alüminyum çerçeveler üretiyor. Örneğin, Dev XTC Çerçevesi klasik bir modeldir. Alüminyumdan imal edilen metal özel bir teknoloji ile işlenir. Kendiniz bir bisiklet kurmayı hayal ederseniz, çerçeveler "Jayant" bu amaç için idealdir.

Dev XTC çerçevesinin boyutu onu yüklemenizi sağlarprofesyonel bisikletlerde. Şirketin geniş bir yelpazesinden ideal modeli bulmak zor değildir. Seçim bisikletin parametrelerini, tekerleklerin çapını değil, aynı zamanda sporcunun yüksekliği ve ağırlığı da hesaba katar. Çerçeve, mühürlü bir kartuş rulmanı, bir PressFit taşıyıcı, bir 30.9 mm koltuk direği ve bir 34.9 mm kelepçe ile entegre bir direksiyon sütunu ile donatılmıştır.dev xtc çerçeve açıklaması

Marka sadece madencilik için yapılar üretmiyorbisiklet, aynı zamanda yol, karayolu, karma, kentsel. Çerçevenin uzunluğu ve yüksekliği büyümenin, yani boyutundan etkilenir. Yapının boyutunu arttırırsanız veya azaltarsanız, üst, alt ve koltuk tüpleri değişecektir. Çerçeve profesyonel bir bisiklet için satın alınmışsa, doğru boyutu seçmek önemlidir. Üç tür parametre adı vardır: inç, santimetre ve koşullu birimler. Örneğin, bir sporcu 190 santimetre yüksekliğe sahipse, L boyutlu bir inşaat (geniş) ona uygun olacaktır.

malzemeler

Dev XTC çerçevesini kılan nedir? Çelik, alüminyum alaşımlı, karbon fiber, titanyum, termoplastik, ahşap veya bambu - inşaatın benzersiz özellikleri, avantajları ve dezavantajları malzemeye bağlı. Geleneksel veya profesyonel bisikletlerin çerçevelerinin yapıldığı ana malzemeler çelik, alüminyum ve titanyum alaşımıdır. Çelik Hi-Ten, çerçevelerin üretimi için kullanılan en ucuz, yumuşak ve ağır türleri belirtmektedir. Başlıca avantajı düşük fiyat ve dezavantajlarıdır - düşük sağlamlık, ağır ağırlık ve korozyon hassasiyeti.

Çelik Cro-Moly - yüksek alaşımlı, dayanıklı vekolay. Başlıca avantajları enerji yoğunluğu, şok direncidir. Alüminyum alaşımları modern bisiklet çerçeveleri ve spor yapmak için kullanılmaktadır. Düşük ağırlık, yüksek sertlik ve korozyon direncine sahiptirler. Titanyum alaşımı fiyatı nedeniyle nadiren kullanılır. Karbon fiber çerçevelerle kıyaslandığında hafiftir, dayanıklıdır ve hemen hemen korozyona karşı yoktur.dev xtc çerçeve çeliği

Karbon veya karbon fiber - hafif, sert, ancakinanılmaz derecede teknolojik malzeme. Karbon fiberden profesyonel dahil olmak üzere üst düzey bisiklet çerçeveleri yapın. Örneğin, dev XTC 26 çerçeve alüminyum alaşımından yapılmıştır, bu nedenle hafiftir. Klasik boya ile boyama yapıları: Alüminyum ve çelik yüzeyler için uygundur. Eloksallı boya, alüminyumdan yapılmış çerçeveler için dizayn edilmiştir, sadece karbon katlarına vernik kat uygulanır ve negatif dış etkilerden korur.

Fiyat listesi

Dev XTC çerçevesinin maliyeti nedir? Bu serinin modelleri, profesyonel uzmanlık göz önüne alındığında nispeten ucuzdur. 19000 Glory Serisi ve Marşı Gelişmiş - - XTC-FR modelinin fiyatı XTC-29 "ER-FR üzerinde 16.000 ruble olduğunu .. 70 000 ruble başlayarak bu tür ürünler için pahalı fiyatlar.dev xtc çerçeve boyutu

yorumlar

Frame Giant XTC, incelemelere göre kolay ve anlaşılırHareketli, kanıtlanmış bir geometri vardır. Sert kuyruk için tasarlanmıştır, bu nedenle dayanıklı, dayanıklı FluidForm alüminyumdan yapılmıştır. Avantajları arasında kolaylık, güçlü bir taşıma varlığıdır. Fit'e basma, güzel tasarım, malzeme. Çerçeveler güçlüdür ve korozyona direnirler. Tasarımı nedeniyle bisikletin hızını artırdıkları için bisikletin kontrolü kolaydır. Bazı kullanıcılar hafif bir çerçeve olmamayı düşünüyor. Onların görüşüne göre, bu, yüksek hızın ve dolayısıyla hızlı ve travmatik frenlemenin gelişmesine neden olabilir.

Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 2019

Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 2019

Related news

 • Ölmeden Önce Güzel dizisi - Aktörler ve özellikler
 • Antipova Svetlana yetenekli bir basketbol oyuncusudur
 • SİSTEİN VE L-SİSTEİN GERÇEĞİNE DİKKAT
 • Mandaldan Gelin ve Damat Yapımı
 • PAŞA BÖREĞİ

 • Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 26

  Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler


  Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 29

  Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 83

  Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 96

  Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 84

  Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 90

  Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 5

  Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 18

  Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 62

  Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 38

  Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 23

  Bisiklet kasası Dev XTC: açıklamalar, incelemeler 45