Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 2019

Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 2019
23.07.2019

Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 49

Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol

Rus film endüstrisi büyük birBirçoğu sergilenen bir dizi çeşitli seriler. Kolayca "Kırık Işıkların Sokakları", "Bandit Petersburg", "Ulusal Güvenlik Görevlisi" olarak geçebilirler. Bu kasetlerde Rus gösteri yıldızı aktör Dyatlov Evgeniy parlak bir şekilde parlıyor. Buna ek olarak, acımasız yakışıklı omuzlarının arkasında sinemada çok sayıda rolü vardır. Karanlık saçlı bir kadının gönüllü esaretinin katılımıyla sansasyonel performansları unutmayın. Aktörün muzaffer randevusu nereden çıktı?

Evgenia Dyatlova biyografisi

Çocukluk ve gençlik

Eugene Dyatlov'un ilk biyografisi, sıradan birçok Sovyet çocuğunun yaşamından farklı değildir. Gelecekteki sanatçı 1963 yılının 2. gününde Habarovsk'ta doğdu.

Bazı şartlar nedeniyle aile,Nikopol, Ukrayna'nın küçük bir kentidir. Orada ve oğlan çocukluğundan geçti. Yetenekli bir insan her şeyde yeteneklidir. Bu nedenle, yaratıcılığa, şan ve müziğe olan sevginin en erken yaştaki çocuğa ifşa edilmesi şaşırtıcı değildir. Ancak, o zaman gerçek bir aktör olmak için hiçbir planı yoktu.

Evgeny Dyatlov'un sonraki dönemdeki biyografisiokuldan mezuniyet sonrası barut emprenye edildi ve asker çizmeleri çalındı: Genç bir adam orduda hizmet etmek üzere gitti. Terhisinden sonra Kharkov Üniversitesi Fransız bölümüne girdi. Bununla birlikte, aile sorunlarından dolayı (kardeşinin hastalığı) Evgeny okuldan ayrılmış ve bitkide bir iş bulmuştur.

Erken meslek

Zaferin yolu uzun ve dikenli idi. Ancak sanatçı sürekli olarak hayalini kurdu. Ve son olarak, 1990'da Petersburg tiyatrosu Buf tiyatrosu, Tiyatro ve Sinematografya Enstitüsünden mezun olan müthiş bir aktör kazandı. O Yevgeny Dyatlov'du. Genç bir adamın biyografisi, yaratıcılık yarışına benzemeye başlar: tiyatro oynamakla birlikte sanatçı kendini müziğe adamıştır. "Auktsion" grubunda bir süre daha şarkı söyledi.

Birkaç yıl sonra (veya daha doğrusu - 1998'de) EugeneYerini, Buf tiyatrosunda bırakır ve St. Petersburg - Vasilievsky Adası'nın tarihi bölgesinde bulunan Satire Tiyatrosu'na gider. Orada, Djatlov hızla önde gelen aktör olur.

Olurluk, ses verileri, vahşet ve karizma film yapımcılarına hitap etti ve aktör film çekimi için teklifler almaya başladı.

ağaçkakanlarının evgenyası aktrisi

Filmler ve TV şovları

İkinci binyılın sonunda, Yevgeny'nin biyografisiDyatlova, diziler için yeni bir paragraf - çekim içeriyordu. İlk başarılar sabıka filminde olmasına rağmen - öğrenmeye başladı. Sanatçının yüzü dergilerin kapağını süslemiştir. Medya kişiliğine dönüştü.

Sinemadaki ilk başarı ironikteki rolüydüIvan Dykhovichny tarafından yönetilen komedi "Kopeika". Sonra "May Day" kasetini takip etti. 2004 yılında Yevgeny Dyatlov'un biyografisi, başka bir suç dizisi olan "Polisler" tarafından destekleniyor.

Bir yıl sonra oyuncu, ovasyonlarda yüzmek için bir şansı vardı: Yesenin televizyon dizisindeki Vladimir Mayakovski'nin rolü tartışmasız bir başarıydı.

Sinemada çekimler ve sinemaya katılım ile birlikteperformanslar, Eugene bir understudy olarak çalışıyor - yabancı filmleri seslendiriyor. "Pearl Harbor" in, Ben Affleck "Fight Club" Ünlü Karakterler Edward Norton, "XXX" Vin Diesel bu özel sanatçının sesini diyor. "Canavarlar Şirketi" nin Rendal'ı bile Evgeny Dyatlov'dur. 2007'de "Rusya'nın Onursal Sanatçısı" ünvanını aldı.

eugene ağaçkakan biyografisi

Kişisel hayat

Kişisel yaşam olmadan aktörün biyografisi imkansızdır.Eugene'de çok zengin olan. Don Juan olarak bilinir. Dyatlov birkaç kez evlendi ve çeşitli evliliklerden üç çocuğu var. Evgeny, çoğu olmak için gerçekleşen çok sayıda romanla ödüllendirildi. Evet, o bir erkek değil, kadınların favorisi.

Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 2019

Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 2019

Related news

 • DANTEL HALKA PEÇETELİK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
 • Knyazhik Sibirya - Tayga gelen liana
 • Tam Bugday Unlu Pogaca
 • Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri
 • Ben Onu Çok Sevdim 15. Bölüm Final izle

 • Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 88

  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol


  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 21

  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 77

  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 3

  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 79

  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 79

  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 34

  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 66

  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 98

  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 23

  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 5

  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 77

  Biyografi Evgeni Dyatlov ve başarısına giden yol 85