Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 2019

Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 2019

Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 43 15.02.2019, 14:57

Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth

Kate Bosworth

Kate Bosworth, izleyicileri birinden hatırlıyorbak. Bunun sebebi sadece aktrisin sıra dışı genetik hastalığı değil, bir gözü kahverengi, diğeri mavi, aynı zamanda bu genç kadının sıradışı enerjisi. İç güzelliği, sadece tüm dünyanın izleyicilerinin değil, aynı zamanda ünlü yakışıklı Hollywood'un da kalbini kazanmasına yardımcı oluyor.

Çocukluk dönemi Keith Bosworth

Oyuncu Los Angeles'ta doğdu. Çocukluk dönemi Bosworth, izlenimler açısından zengindi: babasının çalışması nedeniyle, ailesi Amerika'nın her yerine seyahat etmek zorunda kaldı. Fakat bu, Kate'in atlı spora aşık olmasını ve başarıyı yakalamasını engellemedi. Geleceğin aktrisini sinemaya yönlendiren bu hayranlıktı.

Kate Bosworth dökümüne gittifilmi "The Horse Charmer" ile ilgileniyor. Kız yönetmenin ustaca eyerde oturması yeteneğini beğendi. Ana karakterin kız arkadaşının rolünü almasına yardımcı oldu.

Filmdeki rolün ardından Kate filmde yüksek bir başarı elde etmedi. Bir süre kariyerini bırakmaya karar verdi ve sıradan bir kız öğrencinin hayatına öncülük etti. Onun zaferi öndeydi.

Aktrisin ilk rolleri

Kate Bosworth

Ama popülaritesi hala Kate Bosworth'u bekliyordu. Aktrisin filmografisi 2000 yılında yeniden doldurmaya başladı. "Yeni gelenler" filminde genç bir aktris oynadı. Filmdeki roller, Kate'in Richard Gere, Russell Crowe, Juliet Binoche ve Sigourney Weaver gibi birçok ünlü aktörle tanışmasına izin verdi.

İş için Kate Bosworth kendini boşa çıkarmadı. Filmin "Blue Wave" filminin çekimi sırasında, oyuncu kendini antrenmanla yıprattı, vücudunu mükemmelliğe taşıdı ve sörf yaptı. Zor iş, genç kadını hastaneye getirdi. O vurmak, tahtadan düşüyor.

Ama sinema neşe getirdi. Kate Bosworth Ian Somerhalder, büyüleyici aktör ile bir araya geldi "Genç Amerikalılar" ve "Kurallar Cazibe" filmi üzerinde çalışırken Yani, serinin bir kan emici olarak meşhur oldu "The Vampire Diaries". Ama aktörler romantizm uzun sürmedi. Orlando Bloom - Çok daha dikkat başka bir adam yakışıklı ve yetenekli aktör ile olan ilişkisi tarafından çekilir.

Elf ve romantik

Kate 2002 yılında Orlando'yla tanıştı.aktör zafer ilk ışınları sürüyordu. ilişkilerini çiçek başlangıcının yıl sadece onu ünlü yapan efsanevi üçlemesi "Yüzüklerin Efendisi", ikinci filmde rol aldı.

İlişkiler sadece standartlar tarafından uzun sürmediHollywood'un. Basında sürekli olarak çiftin tacın altından geçtiği söylentileri vardı. Ama yine de sadece dedikodulardı. 2006'da aktörler ayrılmaya karar verdiler, ama yine de onları birbirine bağlayan ilişki hakkında sıcak bir tepki verdi.

Vikinglerin soyundan

Alexander Skarsgard ve Keith BosworthKate Bosworth ile başka bir büyük romantizm biren ünlü İsveçli aktörlerin - Alexander Skarsgard. "Straw Dogs" filminin setinde tanıştılar. Farklı yaşlardaki izleyicileri canlandıran tutkulu sahne, sadece sinema tarihine girmemiş, aynı zamanda iki yetenekli aktörün ilişkisine de neden olmuştur.

Yıldızlar, olabildiğince ayrıntıları saklamaya çalıştılaronun kişisel hayatı. Ancak basın heyecanla her detayı tartıştı. Birçok kişi tarafından güzel bir çift duyuldu. Ve Alexander Skarsgard ve Keith Bosworth'un ebeveynleri, birçok erkek ve kız kardeşi ile birlikte anavatanında birlikte vakit geçirdikten sonra, bir sonraki adımın bir angajman olduğu yönünde söylentiler yayıldı. Ama bu ilişki bitti.

Aktörlerin dostları, sevgilerin barışçıl hayatının skandalları daha sık sallamaya başladığını söyledi. Sonra Alexander ve Kate rol almaya karar verdiler. O ne de nedenleri hakkında bilgi vermiyor.

Kate Bosworth ve Michael Polisch

Kate Bosworth'un kişisel hayatı şu anda

Kate için zaman aldıAlexander Skarsgard ile ayrıldıktan sonra iyileşti. Fakat aşağıdaki ilişki oyuncu için daha verimli hale geldi. Yeni filmi setinde Kate, yönetmen Michael Polisch ile bir araya geldi.

İki yetenekli insan arasındaki ilişkiler geliştiHızla. Buluşmadan birkaç ay sonra, çift kamu etkinliklerinde birlikte görünmeye başladı. İlişkilerini gizlemediler. Ve bir yıldan kısa bir süre sonra, Kate hayranları ile paylaştığı neşeli haber, kendisi ve Michael ile evlenecekler. Mikroblogunda, oyuncu düğün yüzüğünün bir fotoğrafını koydu.

2013 yılında, Keith Bosworth ve Michael Polishch resmenevlendim Düğün, basının varlığı olmadan çok alçakgönüllüydü. Çift sadece yakın insanları ve arkadaşlarını davet etti. Ne Keith ne de Michael, törenin detaylarını paylaşmaya istekli değildi. Sadece düğünün ülke tarzında yapıldığı biliniyor.

Aktrisin güzelliği

Sadece erkeklerin değil, kadınların da Kate Bosworth'a çekilmesi. Aktrisin boyu, ağırlığı, dünyadaki pek çok kadının kıskanması oluyor. 165 cm'lik bir artışla, oyuncu sadece 48 kg ağırlığındadır.

Kate Bosworth, boy, kilo

Dedikodular, genç kadının kendini anoreksiyaya getirdiğini söylüyor. Orlando Bloom ile ayrıldıktan sonra, çok hızlı bir şekilde kilo vermeye başladığı için çok harap oldu.

Kate kendini mükemmelliğinin sebebini söylüyorŞekil sadece doluluk eğilimi değil, aynı zamanda sporun bir aşkıdır. Çocukluktan beri, binicilik sporu ve futbol için çok fazla enerji verdi. Yetişkin bir kadın olmak, onun tutkusunu bırakmadı. Şimdi oyuncu bu spora zaman veremez çünkü yaralanma riski vardır. Ama Kate bu hayvanlarla engelli çocuklarla ilgilenmeye yardımcı olur.

Kate Bosworth genç ve umut verici bir oyuncu,hangi filmde daha fazla rolleri olan hayranları memnun etmek için söz veriyorum. Genç karısı olmak, kariyerini bırakmaz, kendini yeni bir rolde denemek ister ve komik veya çirkin olmaktan korkmaz. Sonuçta, sadık taraftarlar her rolde onu seviyorlar.

Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 2019

Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 2019

Related news

 • Panangin: yorumlar olumlu
 • Gül Motifli Örgü Bileklik Yapımı Resimli Anlatımlı – Harika Örgü Modelleri
 • Evde bir rahatlık yaratırız: Örme tığ işi örme öğreniriz
 • Tencere Kebabı
 • Enfeksiyöz mononükleoz

 • Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 95

  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth


  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 25

  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 78

  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 61

  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 46

  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 47

  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 23

  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 54

  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 59

  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 96

  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 46

  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 80

  Biyografi ve kişisel hayat Kate Bosworth 87