Bodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesiBodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesi


Bodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesi 60 11.02.2019, 14:13

Bodyagi'den maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesi

korumanın maskesiYüzün pürüzsüz ve temiz cildi şüphesiz,her yaştaki kızları hayal edin. Sonuçta, sivilce, siyah nokta, siyah lekeler birçokları tarafından uzun yıllar boyunca ve belki de hayat boyunca unutulmaz halde. Minimum güzellik elde etmek için haftalık ne kadar para gidiyor? Mendil, losyon, maske ve diğer kozmetik ürünlerini almak için? Kızlar, para harcamadan bıktık değil mi? Belki bir insanın çok para harcamadan sıraya konabileceğini düşünmenin zamanı gelmiştir. "Hayır! Bu olamaz! "Eline bundan emin misiniz? Yaşlı neslin uzun yıllara dayanan deneyimi tersini söylüyor. Ve kolayca kanıtlanabilir. Yüzün derisinin güzelliğini korumak için ucuz ve uygun fiyatlarla ilgileniyorsanız, o zaman bu makale sizi hiç rahatsız etmez.

En erişilebilir yol her zamanki süngerdir.

Vücut ısısı nedir ve cilt üzerindeki etki mekanizması nedir?

Bodyaga - çok sayıda coelenterates,bir adam yaz boyunca toplar ve sonra iyice kurur. Hemen her eczanede yeşilimsi (gri-yeşil) bir toz halinde satılmaktadır. Korucunun pudrası, kimsenin yönetmediği eski bir araç-yardımcıdır. Artık toz hem tıpta hem de kozmetolojide popüler. Bodyaga güçlü şifa ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir.

Vücut solucanının tozu ne kadar yararlı?

 1. Derinin zayıf bölgelerine bu kan temini sonucunda ciltte tahriş, cilt altı kılcal damar ve kan damarlarında tahriş oluşmasına neden olur.
 2. Nedeniyle, örneğin, histamin, prostaglandin gibi aktif maddelerin salınımına, bodyagi toz hasarlı doku, deri ve conta ile yara hızlı emilmesini teşvik iyileştirir.kil ve su sünger maskesi
 3. Sünger suyunu doymuş kullanarak yapılan tüm prosedürlerdaha esnek ve elastik hale gelir oksijen deri ve önemli ölçüde, deride ilave oksijen içeriğini arttırır.

Yüzün cildinin güzelliği ve sağlığı için

Korucunun maskesi yüzün derinden temizlenmesini sağlar,ince buruşuklukları yumuşatır, yaraları iyileştirir, damarları yumuşatır ve tüm tezahürlerinde sivilceleri iyileştirir. Kozmetoloji alanında çalışan uzmanlar, koruma maskesini çeşitli maskeler şeklinde kullanmanızı önerir. İlaçın tüm temel özelliklerinin cilt üzerinde olabildiğince hareket etmesi ve tüm kusurların ortadan kaldırılmasının bu şekilde yapıldığını savunuyorlar. Muhafazadan maske, incelemeler doğrulanır, birçok probleme başarılı bir şekilde yardımcı olur.

Tarif 1

Vücut cildi için eksfoliye maske. Bir çay kaşığı su teresi aynı miktarda su ile seyreltilir, bu karışım daha önce kaynatılmış çözülmeyen kahvenin kalınlığına ilave edilir. Tüm malzemeler iyice karıştırılmalı, yüzeye uygulanmalı ve dairesel hareketler derisine 3 dakika boyunca masaj yapılmalıdır. Daha sonra ılık ılık su ile durulayın ve yüz kremi uygulayın.bodyagi incelemelerinden maske

Dalaklı yüz için bu maske kızarıklığı azaltır, belirgin pigment lekelerini giderir ve ölü parçacıkların cildi temizler.

Tarifler №2

Yüz cildinin iyileştirilmesi ve iyileştirilmesi için bir sonraki ilaç, peroksit ve vücut suyunun bir maskesidir.

Bir çayevi (kantin - sorunlara bağlı olarak)1: 1 oranında hidrojen peroksit ile seyreltilmiş vücut parçalarını kaşıkla. Elde edilen karışım sorunlu bölgelere uygulanır (fırça ile uygulanır) ve tamamen kuruttuktan sonra, soğuk kaynar su ile durulayın. Cilt türünüz için uygun bir yüz kremi uygulayın (veya aloe suyuyla silin).

Peroksit ve bodyaga maskesi en güçlüdür.anti-inflamatuar özellik: birkaç dakika içinde kırmızı sivilce cilt rengi haline gelecek ve önemli ölçüde azalacaktır boyutu. Tıpkı önceki gibi bu karışım da gözle görünür pigment lekelerinden kurtulmanıza yardımcı olur.

Tarif # 3

Botoyag ile Yüz Maskesi

Eşit diğer etkili yöntemlerden bir tanesi dekiller ve su süngerleri. Tarifi oldukça basittir. Sadece kil (mavi, beyaz veya yeşil) ve vücut süngerinin tozu gibi bileşenleri satın almak gerekir. Su ve kil maskesinin nasıl hazırlanacağı sorusu üzerine, cevap şu şekildedir. 1: 2 oranında toz ve kil karıştırın (tabii ki en iyisi yeşil kabul edilir, ancak herkesin kendi zevkleri vardır). Ortaya çıkan kuru karışıma, karışım, ekşi kremanın kıvamından biraz daha yoğun olana kadar su ekleyin. Maske hem epidermisin etkilenen kısımlarına (cildin üst katmanı) hem de yüzün tamamına uygulanabilir. Tek fark zaman. Bazı bölgelerde, maske tamamen kuruyana kadar, ancak tamamen yüz üzerinde tutulmalıdır - en fazla 15 dakika (maksimum - 17). Zaman geçtikten sonra, biraz sıcak kaynatılmış (mutlaka) su ile durulayın ve bir yüz kremi uygulayın. Bu prosedürden sonra hafif karıncalanma hissedebilirsiniz; karıncalanma - endişelenmeyin, bu korumanın derinin yüzeyinde terapötik bir etkisi vardır.

Gençler arasında daha az alakalı olmaları,Bodiagi'den lekelere bir maske yardım edip yardımcı olmaz. Cevap açıktır: elbette evet. Doğal olarak, ilk seferden hemen sonra istenilen efekt elde edilemez, ancak 8-10 işlemden sonra derinizden memnun kalacaksınız. Ve sivilce ve yüzün diğer kusurları sana veda eder. Ve bir şey daha var: süngerli bir yüz maskesi asla eski haline gelmeyecek.korumanın maskesiMümkün olan en kısa sürede güzellik elde etmek için en etkin ve ucuz yol olarak düşünüldüğünden, her zaman popüler olacaktır.

Saçımı kurtar

Saç da kadınların "yüzü" dir. Katılıyorum, düzgün, temiz ve yakışıklı olduğunda biriyle konuşmak çok daha keyifli. Ve başka bir şey - şişman, çürük, kırılgan saç-saman olan bir kızla iletişim kurmak. Kızlar endişelenmeyin, probleminiz makas kullanmadan çözülebilir. Güzellik ve sağlık, koruyucusundan özel bir maske ile saça iade edilir. Kompozisyonu, vücudun tanıdık yeşilimsi tozunu ve% 5 borik asidin bir solüsyonunu içerir (% 6 hidrojen peroksit ile değiştirilebilir). Böyle bir sihirli maske (vücut-su + hidrojen peroksit) incelemeleri en olumlu olanıdır.

Hazırlanışı: gri-yeşil toz bir çorba kaşığı, yavaşça, sürekli karıştırma, ekşi krema benzer bir kıvamda, homojen bir kütle elde etmek için bir borik asit çözeltisi dökün.

korumalardan maske nasıl yapılırDİKKAT: karışımı içeride kullanmayın.

Çok yağlı saçlar için kitlenin ısınması gerekir.bir su banyosunda (bir çift için) ve parçalara sürtün (daima lastik eldiven kullanın). Karışım sertleşmeye başladıktan sonra, yarım saat kadar geriye doğru sayın ve sonra sadece çözeltiyi yıkayın. Prosedür kesinlikle hoş değil, ama sadece 7 hafta içinde saçınızı tanımayacaksınız (bu maske haftada bir kez tavsiye edilir, prosedür sayısı saçların yağ içeriğine bağlıdır.) Kullanım sayısı 7 kat.

Kırılgan ve bölünmüş uçlar için, maske olmalıdır20 dakika bekletiniz, yanma hissi beklemeden, suyla durulandıktan sonra ve uçları herhangi bir bebek kremi ile yağlamanız tavsiye edilir. Ayrıca haftada bir kez kullanın. Kurs - 5 hafta.

Oh korku, sırtım!

Küçük sivilce sadece üzerinde değilyüz, aynı zamanda sırt ve omuzlarda. Bu talihsizlik ile nasıl başa çıkılır? Bu problemi çözerken, ünlü ve eşsiz bodypainting ve mavi kil maskesi ile yardımcı olacağız.

Bu maskeyi hazırlamak oldukça basittir: eczacılıkta vücut balığı, kil gibi gerekli elementleri satın alırız.

Hidrojen peroksit korumasının maskesi yorumlar

Pişirme süreci: Dört yemek kaşığı su için yedi yemek kaşığı kil alırız. Kaynamış suyla iyice karıştırın ve seyreltin (karışım çok kalınlaşmalıdır). Cildin etkilenen bölgelerinde kalın bir maske tabakası ve tamamen kurumasını bekleyin. Ilık su ile yıkadıktan sonra (mutlaka kaynatılmamalıdır). Bir krem ​​koyarız (en iyi çocuk, çabuk emilir ve cilt hücrelerine zarar veren gereksiz maddeler içermez).

Bu prosedür bir kereden fazla yapılmamalıdır.5-6 gün. Sivilce ortadan kayboluncaya kadar yap. Genelde sonuç üçüncü kullanımdan sonra fark edilir. Ama sonuçta, herkes kendi derisine sahip, bu yüzden bu durumda kurs, kişi kendini ayarlar.

Bir maske yapmalı mıyım?

Özetle şunu yapabiliriz:görünüşe bakmak büyük miktarlarda para harcamak zorunda değildir çünkü uygun maliyetli çözümler ve ucuz eczaneler birçok sorunu çözmek için uygundur. Bu işteki en önemli şey arzudur. Daha iyi olma arzusu, öncelikle kendiniz için güzel ve karşı konulmaz olma. Ve, elbette, maske maskeleri, ama doğru beslenme hakkında unutmadan değmez. Sonuçta, derideki kusurların nedenlerinden biri genel olarak yetersiz beslenme ve yaşam tarzıdır. Yani, sevgili kızlar ve kadınlar, sonuçlar çıkarır ve güzelliğiyle ışıldar.

Bodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesiBodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesi

Related news

 • Patlıcanlı ve fesleğenli parmesan tarifi
 • Silahı kolayca ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarabilirim
 • Tamanne Kum Boncuklu Tığ Oyası Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

 • Bodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesi 34

  Bodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesi


  Bodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesi 71

  Bodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesi 13

  Bodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesi 32

  Bodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesi 8

  Bodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesi 86

  Bodyagiden maskeleyelim. Dalaklı yüz için maskeleyin. Peroksit ve korumalar maskesi 34