Bonprix İle Bir Tutam Aşk 2019

Bonprix İle Bir Tutam Aşk 2019

Bonprix İle Bir Tutam Aşk 77 25.01.2019, 10:52

Bonprix İle Bir Tutam Aşk

netmoda.com yepyeni bir yarışmayla siz kullanıcıların karşısına çıkıyor. Sizleri sevgililer günü için modanın önemli markalarında Bonprix ile buluşturuyor. 27 Ocak – 14 Şubat tarihleri arasında devam edecek olan yarışmanın konsepti ise Bir Tutam Aşk! Sen de sevgililer gününe özel bu sıcacık yarışmaya katılabilirsin. Jüri üyeleri tarafından seçilecek en beğenilen 3 kombinden biri olabilir ve hediye çeklerinin sahibi olabilirsin. Yarışmaya katılmak istiyorsan tek yapman gereken netmoda.com adresine gelerek üye olmak ve kendi tarzına uygun birbirinden farklı Bonprix kombini oluşturmak. En güzel sevgililer günü kombinini ben oluştururum diyor ve tarzına güveniyorsan haydi sen de netmoda.com’a koş!

netmoda.com açıldığı günden bu yana yerli, yabancı birçok marka ile iş birliği yaparak onları kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Kullanıcıların kendi stillerini oluşturma imkanı sunmasının yanında ayrıca onların moda ve güzellik gibi konularda sorularını yanıtlıyor. Yeni sezon elbise modelleri, çanta modelleri hatta takılara kadar bütün parçaların nasıl kombinlenebileceği hakkında tavsiyelerde bulunuyor. Verdiği tavsiyelerle kullanıcılarına yardımcı oluyor ve onları moda dünyası hakkındaki yeniliklerden haberdar ediyor.

Daha önce de Mango,  Forever New,  Butigo gibi dünyaca ünlü markalar ile yarışma düzenlendi. netmoda.com tarafından kullanıcılarına hediye çekleri ya da kombinlerde kullanmış oldukları ürünler hediye edildi. Dereceye girmek için ise kullanıcıların yapmış olduğu kombinler ile jüri üyelerinin en beğendiği ilk 3 kombinden biri olmak yeterli.

Yaratıcı ve dinamik bir ekiple yoluna devam eden netmoda.com günden güne büyümeye devam ediyor. Kadrosunda moda direktörleri, sanat danışmanları, web uzmanları gibi çok çeşitli alanlarda uzmanlaşmış kişiler yer alıyor.

Bonprix İle Bir Tutam Aşk 2019

Bonprix İle Bir Tutam Aşk 2019

Related news

 • Kolombiya ile Venezüelladan karşılıklı sınır dışı kararları
 • Yıldız Papatya Tığ Oyası Örneği Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Rusya Federasyonu hükümetinin yapısı ve üyeleri

 • Bonprix İle Bir Tutam Aşk 86

  Bonprix İle Bir Tutam Aşk


  Bonprix İle Bir Tutam Aşk 8

  Bonprix İle Bir Tutam Aşk 4

  Bonprix İle Bir Tutam Aşk 68

  Bonprix İle Bir Tutam Aşk 88

  Bonprix İle Bir Tutam Aşk 36

  Bonprix İle Bir Tutam Aşk 92