Borriello Marco - dolaşan İtalyanBorriello Marco - dolaşan İtalyan


Borriello Marco - dolaşan İtalyan 97 28.01.2019, 12:28

Borriello Marco - dolaşan İtalyan

Borrillo Marco, İtalyan bir futbol oyuncusudur.neredeyse hiçbir kulüp gecikmeli olarak uzun bir süre ertelemedi. Ekipleri inanılmaz sıklıkta değiştirdi, yaklaşık on kez kira vardı. Sporcu, uzun süre kalabileceği bir kulüp bulamadı. Neredeyse tüm takımlar İtalyanca idi - yalnızca altı ay geçirdiği bir İngiliz haricinde. Borriello Marco, oyunda neredeyse her yıl puanı kazanmaya devam ederek durumu değiştiren istikrarı olan bir saldırgan.

borriello marco

Erken meslek

Kariyeri Borriello Marco gençliğe başladıÜnlü İtalyan "Milan" a ait Akademisi. 17 yaşındayken kulüple profesyonel bir sözleşme imzaladığında hemen "Treviso" ya gönderildi. Bunun üzerine başka bir kira geldi - bu kez genç futbolcunun dokuz maç geçirdikleri "Triestina" kulübüne bir gol attı. Ve yine, bir günlüğüne değil, Borriello Milano'da kalmadı. Zaten bir yıl önce olduğu Treviso'ya kiralanmıştı. Sezon boyunca, Marco otuz maç oynadı ve 11 gol kutladı.

Kiradan döndükten sonra, Borriello altı ay geçirdi."Milan". Sporcu altı maç oynadı; daha sonra staj tekrar başka bir kulübe gönderildi - bu sefer Empoli. Yarısı bir yıl boyunca, bir gol kaydeden 12 kerelik bir alanda kaldı. Ardından "Milan" için tam bir sezon izledi, bu sırada onbir kez sahaya girerken rakibin kapısına vurmadı. Sonuç, bütün bir yıl boyunca bu kez Regina'da bir başka kira idi.

32 maç ve üç gol - bundan sonra Marco döndü."Milan" da, ama orada beklenmiyordu. Bir başka kiralık seri takip edildi. "Sampdoria" da altı ay, "Treviso" da altı ay - ve şimdi Borriello Marco "Milan" da bir şans daha. 06/07 sezonunda, 14 maçta sahaya girerek üç gol attı. Bu, kulüple olan işbirliğini sona erdirir.

Marco Borrello biyografisi

Cenova'ya gidiyor

Marco Borriello, biyografisini 2007'ye kadar yayınladıidealden uzaktı, inanılmaz bir fırsat aldı ve hemen fırsat verdi. Saldırgan için Ceneviz kulübü tarafından iki milyon euro ödenmiştir. Ve hemen farklı bir futbol göstermeye başladı. Yıl boyunca Borello 37 maçta sahaya çıktı ve 19 gol attı. biraz üzerinde dokuz milyon avro - Bu transferi seçeneği yararlanmak ve onun öğrencisi geri almaya karar verdim "Milan" yönetimini, etkiledi.

Milan'a geri dön

Marco Borriello, fotoğrafları sonra"Cenova" nın inanılmaz başarılı mevsimi, tüm İtalyan yayınlarında görünmeye başlandı ve Milan'da hemen dayanamadı. İlk sezonda sekiz maç oynadı ve iki gol attı. Bundan sonra, inanılmaz derecede başarılı bir dönem geldi. Marco, 36 maçta oynadı ve on beş gol attı. Bu, bir yıl boyunca on milyon avroluk geri alım hakkına sahip olan "Roman" ın ilgisini çekti.

Marco Borrello fotoğraf

Roma dönemi

Kira kontratı sırasında Marco 46 maçta oynadı ve 17 sayı kaydetti.kafaları. Bu iyi bir göstergeydi, dolayısıyla Roma kulübü söz verilen on milyonu ödedi. Ama sonra her şey tamamen farklı, her tarafın istediği gibi gitti. Altı ay boyunca Borriello sahada sadece sekiz kez geldi ve tek bir gol atmadı. Bu nedenle, 17 oyunda oynadığı ve iki gol attığı Juventus'a ödünç verildi.

Sonra Marco Cenova'da bir yıllığına kiralandı - orada28 maçta 12 gol attı. Ve bundan sonra ilk yurtdışı gezisi izledi. Yarım yıl Marco, "Roma" ya yerleşmeye çalıştı ama sonra "Batı Ham" için kiralandı. Sonuç olarak, Şubat 2015'te Borriello'nun “Roma” ile sözleşmesi sona ermiştir. "Serbest" için özgür bir oyuncu oldu - kulüp ona kısa vadeli bir sözleşme teklif etti.

Marco Borrello fotoğraf

Son yıllar

2015 yazında Capri Marco ile sözleşme imzaladı.altı ay boyunca 2016 kışında aynı belgeyi Atalanta'dan aldı. Ve yaz sonunda Borriello sonunda "Cagliari" ile tüm yıl için bir sözleşme imzaladı - ve bu kulüpte inanılmaz futbol gösterir. Mevcut sezonda, 34 yaşındaki forvet, sekiz gol attığı 8 maç oynadı.

Borriello Marco - dolaşan İtalyanBorriello Marco - dolaşan İtalyan

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Babalar ve çocuklar sorunu
 • Karanfilli Su İçmek
 • Aşk ve Mavi haber
 • Mevduatın aktifleştirilmesi ve mevduat üzerindeki faizin aktifleştirilmesi nedir

 • Borriello Marco - dolaşan İtalyan 20

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan


  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 39

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 66

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 28

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 66

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 35

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 46

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 40

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 5

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 76

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 15

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 82

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 29

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 48

  Borriello Marco - dolaşan İtalyan 68