Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 2019

Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 2019
21.08.2019

Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 40

"Bounty" çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim?

Muhtemelen, birçoğu çocukluğundan nazik velezzetli "Bounty" çikolata. En hassas hindistan cevizi eti bir sütlü çikolata tabakasıyla kaplıdır. Böyle bir muameleyi reddetmek zordur. Buna ek olarak, böyle bir bar - bu aynı zamanda iyi bir ruh hali ve tüm gün için neşe dolu bir yük kaynağıdır. Ama bu ürün çok yararlı mı?kelle çikolata

"Bounty" çikolata: kompozisyon

Çikolatanın yararlılığını belirlemekbar, kompozisyonunu dikkatlice düşünmelisiniz. Çikolata "Bounty" kalori içeriği yaklaşık 100 gram tarafından 470 kaloridir. Çeşitli bileşenlerden hazırlayın. Başlamak için dolgu bileşimini dikkate almak gerekir. Burada bir nem düzenleyici, emülgatör-gliserin monostearat olarak görev yapan tuz, glikoz şurubu, vanilya aroması, kurutulmuş hindistancevizi posası, buğday unu, gliserin vardır.

"Ödül" ün ikinci bileşeni sütlü çikolatadır. Ayrıca, yağsız süt tozu, vanilya aroması, süt yağı, soya lesitin, laktoz, kakao kitlesi, tam yağlı süt tozu, kakao yağı içeren bileşenleri, bir çok oluşur.

Bu iyi mi?

"Bounty" sadece lezzetli bir bar değil. Vücudun faydaları hindistan cevizi cips içeren ihale ve sulu dolgudur. Bu bileşen, E, B, C ve A vitaminlerinin yanı sıra bazı eser elementler olan bakır, çinko, kalsiyum, demir kaynağıdır. Eğer düzenli olarak hindistan cevizini yerseniz, vücuttaki bazı maddelerin tedarikini yapabilirsiniz. Buna ek olarak, bu ürün sadece yumuşaklığı değil, aynı zamanda cildin elastikiyetini de yeniden kazanmanızı ve bazı hastalıklardan kurtulmanızı ve gözlerinizi güçlendirmenizi sağlar.çikolata ödül fotoğraf

"Ödül" ne zararı yapar?

Böyle bir muamelenin ana sakıncasıaşırı tatlılığı. Ürün büyük miktarda şeker içerir. Bu tür maddeleri büyük miktarlarda kullanırsanız, kilo sorunları yaşayabilirsiniz. Bu nedenle beslenme uzmanları bu tür lezzetleri beğenmeyi önermezler.

Kendimi hazırlayabilir miyim

Tabii ki, fotoğrafı çok olan çikolata "Bounty",iştah açıcı - bu hem çocuklar hem de yetişkinler gibi çok lezzetli bir muamele. Bununla birlikte, bileşimde, sağlık durumunu olumsuz yönde etkileyebilecek ve alerjiye neden olabilecek bileşenler vardır. Muhtemelen, birçok düşünce: böyle bir planın bir inceliğini kendiniz hazırlamak mümkün mü? Cevap basit. Tabii ki yapabilirsin.

Bu tür çubukların kendiliğinden hazırlanmasıbir çok avantajı vardır. İlk olarak, "Bounty" satın almaktan çok daha ucuz olacak. Bu durumda, son ürün orijinalden farklı olmayacaktır. İkincisi, kompozisyonun parçası olacak bileşenlerin kalitesinden tamamen emin olacaksınız. Kimse zararlı katkı maddelerinin inceliklerine katmak istemez. Üçüncü olarak, evde "Bounty" hazırlamak çok kolay ve çok zaman almaz.

Klasik Sürüm

Birçok metres sadece kompozisyonu hesaplayamazOrijinal "Bounty", çikolata ve dolgu rafine edildi. Sonuç olarak, incelik daha güzel kokulu ve elbette lezzetliydi. Çok fazla pişirme yöntemi var. Ama her durumda, oldukça lezzetli barlar alırsınız. Bir tedavi hazırlamak için ihtiyacınız olacak:

 1. Krem, tercihen% 20 yağ içeriği ile - 200 gram.
 2. Hindistan cevizi kesme - 200 gram.
 3. Çikolatalı süt veya siyah - 300 gram.
 4. Şeker kumu - yaklaşık 85 gram.
 5. Tereyağı - 50 gram.

Bu, yemek pişirmek için gerekli olabilecek her şeydir. Tabii ki, isterseniz, kendinizden bir şey ekleyebilirsiniz.Bounty Çikolatalı Kompozisyon

"Bounty" için dolgu hazırlama süreci

Her şeyden önce, bir doldurma yapmanız gerekirhindistancevizi talaşı. Derin bir kapta başlamak için, bir parça tereyağı eritin ve sonra şekerle karıştırın. Kütle homojen hale geldiğinde ve kristaller dağıldığında, dolguya krem ​​enjekte etmek ve daha sonra hindistancevizi talaşı yapmak mümkündür. Tüm bileşenler karıştırılmalıdır. Hepsi bu kadar. Dolgu, kare veya dikdörtgen şekillere yayılmalı ve daha sonra soğuğa yerleştirilmelidir. Hindistan cevizi hurdası tüm nemi emmelidir. Aksi halde, dolgu kuru olacaktır. Kalıplardan çıkarılmadan, kütle küçük parçalara kesilmeli ve soğuğa geri verilmelidir. Burada en az 8 saat dayanmalıdır.çikolata ödül kalori

Barlar nasıl yapılır

Boşluklar hazır olduğunda, yapabilirsinbuzlanma. Lezzetli bir tedavi "Bounty" almak için çikolata süt olmalı. Tabi, eğer isterseniz, yapabilir ve acı verebilirsiniz. En hızlı yol çikolata suyunu bir su banyosunda eritmek ve az miktarda bitkisel yağ ile birleştirmektir. Biraz soğumaya hazır hale getirin. Bu, işi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Hindistan cevizi yongalarının doldurulmasıSoğuk. Teker teker teker bitmiş sır içine batırılmalı, kürdan önce önceden sıkıştırılmalıdır. Ayrıca bıçak veya çatal kullanabilirsiniz. Tatlı "Bounty" hazırdır. Çikolata sertleşmeli. Ondan sonra barları yiyebilirsiniz. Sertleşmek için daha çabuk sertleşirse, soğukta bir muamele yapılabilir.

Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 2019

Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 2019

Related news

 • Lecho nasıl pişirilir
 • Relief-Advance (mumlar): kullanım talimatları
 • Sütün Yararları Kalorisi Besin Değerleri Nedir
 • Otomatik Geri Ödeme
 • ABD Adana Konsolosluğu tercümanı Hamza Uluçaya hapis cezası

 • Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 14

  Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim


  Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 63

  Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 68

  Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 79

  Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 53

  Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 84

  Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 48

  Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 18

  Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 66

  Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 15

  Bounty çikolata: kompozisyon, fayda. Evde yemek yapabilir miyim 39