Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 2019

Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 2019

Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 32 09.02.2019, 12:32

Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri

Boynunuzu evinizde nasıl pompalayacağınızı bilmiyorsanızkoşullar, ancak ne kadar çok istiyorsan yazımız hızlı bir şekilde yapman için size yardımcı olacaktır. İlke olarak, spor salonunun dışında, kas kütlesi de oluşturabilirsiniz, ancak çok dikkatli yapmanız gerekir çünkü yaralanabilirsiniz.

boynunuzu evde nasıl pompalayabilirimYani, tüm egzersizler için tasarlanmışboynunu pompalamak, birkaç gruba ayrılabilir: kendi ağırlığını kullanan hareketler, ek mermiler (dambıller veya yükler) gibi ellerin direncinin üstesinden gelmek. Her tür belli bir sporcu grubunca kullanılmalıdır. Örneğin, evde boynunu yeni başlayanlara pompalamaya başlamadan önce elinize karşı direnç duyacağınız alıştırmaları hazırlamanız ve seçmeniz gerekir. Gerçek şu ki böyle bir kompleks en güvenli olacak.

Örneğin, alnınıza iki avuç koyabilir veüzerine basın. Bu durumda, boynu kaslarını zorlayan kafaya direnmek zorundasınızdır. Hareketler keskin olmamalıdır. Bu kompleks, başın sol-sağ, ön-arka eğimini varsayar ve ayrıca dirençli taraflara döner. Tüm egzersizler 15 tekrarlama için birkaç yaklaşımla yapılmalıdır. Bununla birlikte, eğitim yoğunluğu ve süresi bir kişinin fiziki eğitiminin derecesine ve derecesine bağlıdır. Yeni başlayanlar birkaç tekrarlamayla başlamalıdır.

boynunu düzgün pompalamak nasılŞimdi boynunuzu evde nasıl pompaladığınızı düşününKendi ağırlığını kullanarak koşullar. Bunun içinde karmaşık bir şey yoktur. Bacakların yeterince geniş bir yere yerleştirilmesi gerekiyorsa bir "köprü" oluşturabilir, ellerin başını eğmek yerine. Doğal olarak paspas üzerinde egzersizi yapmanız gerekir. Şimdi başınızı farklı yönlerde çevirmeye çalışın. Her şeyi sorunsuz yapmanız gerekiyor. Yeni başlayanlar için kendilerini ellerinde tutmak daha iyi. Doğal olarak, alıştırmalar 5 tekrarlamadan başlamak üzere çeşitli yaklaşımlarla yapılmalıdır.

Şimdi ne zaman düzgün boynu pompalayacağımızı görelimek kabuklara yardım et. Bunu yapmak için bambudan veya dambıldan halka ihtiyacınız olacaktır. Yeni başlayanlar yavaş yavaş arttırarak küçük bir kitleyle başlamalıdır. Yerleştirebileceğiniz, oturabileceğiniz veya ayakta tutabileceğiniz yükle egzersiz yapın. Son konumda çalışmak için başın üzerinde olacak ve yükün sabitleneceği uzun bir kayışa ihtiyacınız var. Şimdi yükseltmeye çalışın. Sadece omuzlar ve kafa taşıyor. Böyle bir egzersiz yapmak yalan söylemek daha elverişlidir. Bunu yapmak için, alnın üzerine yük koyabilir ve daha sonra başınızı kaldırıp alçaltabilirsiniz.

boyun dambıl ile nasıl pompalanırEğer boyun dambıl ile nasıl pompalanacağını bilmiyorsanızBu egzersizi yapın: ellerinizi yere paralel dumbell ile kaldırın ve fleksiyon uzatma yapın. Ek olarak, mermileri ayakta pozisyonda çeneye çekebilirsiniz. Dirsekler aynı zamanda kenarlarda yetiştirilir, omuzlar kaldırılır. Çubuğun kafasının kurulmasıyla herhangi bir şekilde kaldırılması, güzel bir güçlü boyun oluşmasını teşvik eder.

Çok fazla zorlanmaya dikkat edinkas yapamaz, bu yüzden haftada 3 defadan fazla tren yok. Dinlenmeniz gereken birkaç yaklaşımda sadece birkaç alıştırma yapmanız gerektiğini unutmayınız. Artık boynunuzu evde, verimli ve güvenli bir şekilde nasıl pompalayacağınızı biliyorsunuz.

Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 2019

Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 2019

Related news

 • Maden Sulu Naneli Limonata Tarifi
 • Uluslararası Gülen Çocuk Şenliği
 • Çift Geyik Karaca ile Babalar ve Çocuklar Bir Örnek Giyinecek
 • Omuzda çıkan sivilceler nasıl geçer
 • Zeytinyağlı Girit Kabağı Yemeği
 • PLASTİK ŞİŞE KAPAKLARINDAN HAYVAN VE ÇOCUK FİGÜRLERİ

 • Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 31

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri


  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 58

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 67

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 9

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 16

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 7

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 27

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 15

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 21

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 31

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 74

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 14

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 71

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 37

  Boynunu evde nasıl pompalayabilirim: egzersiz örnekleri ve özellikleri 83