Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 2019

Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 2019
19.09.2019

Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 65

Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi

Brezilyalı TV dizilerinin hayranları gerekmiyorGloria Pires'ın kim olduğunu açıklamak için. Bu kara gözlü esmer milyonlarca Rus izleyicinin kalbini kazandı. Nerede doğduğunu, okuduğunu ve ekrana nasıl geldiğini bilmek ister misiniz? Aktrisin kişisel hayatıyla ilgileniyor musun? O zaman makaleyi ilk paragraftan son paragrafa kadar okumanızı öneririz.

Gloria Pires

Gloria Pires: biyografi, çocukluk

23 Ağustos 1963'de başkentte dünyaya geldi.Brezilya - Rio de Janeiro şehri. Telenovelin gelecekteki yıldızı hangi ailende doğdu? Annesi ev hanımıydı. Kahramanımızın babası ünlü Brezilyalı aktör Antonio Carlos Pires'tır. Erken yaştan itibaren kızına bir sanat sevgisi aşılayan kişi buydu.

Sinemayla tanışmak

Gloria, ilk kez ekranda göründüğündePires? Yaşı 5 yaşındaydı. Televizyon şovunda "Little Orphan" da rolü için koyu renkli saçlı hoş bir kız onaylandı. Bu projenin yaratıcısı TV Exclesior'du.

Kariyerin devamı

1978'de yetiştirilen ve yetiştirilen GloriaDancin 'Days dizisinde oynadı. Yönetmen Gilberto Braga, genç aktrisle olan işbirliğinden memnun kaldı. Yakında ona başka resimlerinde rol önerdi - "Her şey kabul edildi." Kız, kötü kötü Maria de Fatima imajına alıştı.

Gloria Pires filmografisi

Gloria seride yıldızı olmaya devam etti. Küçük rolleri var. Bununla birlikte, genç oyuncu herhangi bir çalışmadan memnundu. 1993 yılında ona gerçek bir başarı geldi. "Globa" şirketi Pirès'e "Tropik Sırları" dizisinin başrol oyuncusu oldu. Başlangıçta, kahramanımız işbirliği yapmayı reddetti. Sadece bir kızı doğurdu. Yönetmenler yine de aktrisi ikna etmeyi başardı. Bu projede, Gloria ikiz kız kardeşleri Ruth ve Raquel'i oynamak zorunda kaldı. Önce onun zor bir görev, ama en üst düzeyde her şeyi yaptı.

1996'da güzellik, "Kader mirası" serisinde "aydınlandı". Yaratıldığı görüntü birçok izleyiciye hitap ediyordu. Bununla birlikte, aktris kendisi bu rolü kariyerinde en başarısız olarak değerlendirir.

Kişisel hayat

Gloria Pires (fotoğraf: yukarıdaki) gerçek bir güzelliktir. Doğru yüz özellikleri, yanaklarında çok güzel çukurlar, uzun saçları ve ince bir figürü var. Şövalyelerin hiç yaşamadıklarını tahmin etmek zor değil.

Oyuncu iki kişi ile ilişkileri resmileşti. İlk kocası Brezilyalı besteci ve televizyon sunucusu Fabio Junior'dı. Birkaç yıl birlikte yaşadılar. Bu evlilikte, Cleo'nun kızı doğdu.

Bir noktada, Gloria ve Fabio bunu fark etti.birbirimize yabancı oldu. Skandallar ve mülkün bölünmesi olmadan dağılmayı başardılar. Kız annesiyle kaldı. Ve papa, kendisine ahlaki ve maddi destek sağlamaya kendini adadı. Kısa bir süre sonra Fabio Junior yeni bir aile kurdu. Kızıyla daha az gördü.

Gloria Piresyakında da yalnızlığa veda etti. Müzisyen Orlando Morais ile tanıştı. 1993'ün başlarında, çift bir düğün oynadı. Birkaç ay sonra, ortak kızları ortaya çıktı. Genç anne, doğum izni için uzun sürmedi. Oyuncu seride çekim yapmaya devam etti.

Gloria Pires fotoğrafı

2001 yılında Gloria ve kocası başka vardıkızı. Bebeğin hoş bir ismi Anna var. Ve 2004'te çiftin uzun zamandır beklenen oğlu Bento var. Kahramanımız her zaman büyük bir aile hayal etti. Görünüşe göre göksel ofis dualarını duydu.

ABD'ye taşınma

1990'ların sonunda Gloria Pires karar verdi.hayatı radikal olarak değiştirir. Ailesiyle birlikte Amerika'ya gider. Oyuncu, gazetecilerin ve paparazzi'nin evlerinin pencerelerinde saatlerce görevde olmayacağını umuyor. Ve aslında, bir süre için aile barış ve huzur içinde yaşadı.

Eve dön

1999 yılında, şirket "Globa" Pires teklifYeni seri "Hassas Zehir" in ana rolü. Bizim kahramanımız senaryoyu dikkatli bir şekilde inceledi. O arsa gerçekten sevmedim. Ancak Globa temsilcileri, tam anlamıyla Brezilya'ya dönüp ateş etmeye başladılar. Gloria'yı cezalarla tehdit ediyorlardı.

Gloria Pires biyografisi

"Nazik zehir" dizisinin başarısından sonra aktris karar verirBir kariyer peşinde Brezilya'da kalmak. 2002 yılında telenovela "Women's Desires" da bir gazeteciydi. Setteki meslektaşı Regina Duarte idi.

Gloria Pires: 2005-2015 yılları için filmografisi.

Dördüncü çocuğun doğumundan sonra, kahramanımızhemen kararnameden çekildi. 2005 yılında, esmer "Belissima" dizisinde yayınlandı. Bu sefer, daha düşük iç çamaşırı üretimi için fabrikanın başkanlığını yürüten Julia rolünü üstlendi. Dizide ayrıca Tony Ramus ve Marcelo Anthony rol aldı. Bu aktörler sadece Brezilya'da değil, aynı zamanda sınırlarının çok ötesinde de bilinir ve sevilir.

Gloria, 2007'den 2015'e kadar birçok filmde yer aldı. Bunlar arasında: "Tropical Paradise" (2007), "Brazilian" (2011) ve "Babylon" (2015).

Yaşla birlikte, aktris daha güzel ve akıllı hale geldiğini söylemeliyim. Artık eskisinden daha ciddi roller oynuyor. Ama doğal çekiciliği ve ışıltılı gülüşü bölünecek bir yer değil.

Sonuç olarak

Artık hangi filmlerin çekildiğini ve Gloria Pires'in kiminle çalıştığını biliyorsunuz. Aktrisin fotoğrafları da makalede yayınlanmaktadır. Bu büyüleyici kadına yaratıcı başarılar ve sessiz aile mutluluğu diliyoruz.

Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 2019

Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 2019

Related news

 • Hangi tip annesiniz
 • Meyve buketi tarifi
 • İştahı Azaltmak İçin Ne Yapmalı: İştah Azaltan Yiyecekler
 • Kuruyemiş yemek diyet bozar mı
 • Atatürk’ün Siyasi Görüşü

 • Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 25

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi


  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 3

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 47

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 82

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 16

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 23

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 10

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 56

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 28

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 27

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 86

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 44

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 15

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 42

  Brezilya aktrisi Gloria Pires: biyografi, film kariyeri ve ailesi 55