Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 2019

Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 2019

Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 25 15.03.2019, 11:24

Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey

Havalar sıcak, siz ateşlisiniz… Peki, azıcık serinlemeye ne dersiniz?
Dışarıdan serinletirken içeriden ateşinizi yükseltecek birkaç yöntem biliyoruz. Kış soğukları gelmeden, sıcak kumlardan serin sulara dalıyormuş hissi veren yeni bir deneyim yaşamak istiyorsanız, size birkaç öneri verebiliriz.

1. Buzu ağzınıza alın ve hafifçe erimeye başladığında erkek arkadaşınızı öpün. Onu öperken buzu ona verin ve bu şekilde devam buzu birbirinizden almaya devam edin. Buz küçüldüğünde ağzınızda saklayın, böylece sevgiliniz onu diliyle bulmak zorunda kalacak.
2. Buz küpünü sevgilinizin çıplak vücudu üzerinde gezdirin. Sonra da buzu gezdirdiğiniz yerlerin üzerinden dilinizle geçin. Ani ısı değişikliği daha fazla heyecanlanmasına ve zevk almasına sebep olacaktır. Dudaklarınızın bir sonraki durağının neresi olacağını bilememek onu heyecanın doruklarına çıkartacaktır.
3. Buzu erkeğinizin avucuna koyun ve elinden tutarak vücudunuzda gezdirin. Göğüslerinizin etrafında, masaj yapar gibi daireler çizin. Vücudunuzda en çok zevk alacağınızı ve eşinizi heyecanlandıracağını bildiğiniz yerlerde gezdirin.
4. Eşinizi heyecanlandırmanın ve hareketlendirmenin bir diğer yolu da penisinin etrafına soğuk ellerinizle ya da buzla dokunmaktır. Çok hassas bir bölge olduğu için hemen uyarılacaktır.
5. Eşinize derinizin daha ince olduğu yerlere dokunmasını söyleyin. Dizlerinizin arkası, omuzlarınız ve dirseklerinizin iç kısmı bu bölgelerdendir. Bu bölgeler çok hassas olduğundan, uyarıldıklarında etkiyi çok daha fazla hissedeceklerdir.
6. Eğer buzun soğukluğu sizi çok rahatsız ediyorsa, iç çamaşırlarınızı üzerinizden çıkarmayın. Buzu çamaşırlarının üzerinde gezdirin ve soğukluğu hissedin. Sıcak havalarda bu size terapi gibi gelecek.
7. Buzu göğüslerinizin arasına yerleştirin ve bir süre bekleyin. İyice soğuduktan sonra erkeğinizin bu soğuğu hissetmesini sağlayın. Sevgilinize ellerinizi kullanmadan serin bir masaj yapın.
8. Buzu ayaklarının altına sürün ve sinir uçlarını uyarın. İnanın ya da inanmayın, bu bölgenin beyinde uyardığı yerle, genital bölgelerin beyince uyardığı yer neredeyse aynı. Dolayısıyla sevgilinizin hissettiği haz da aynı olacak.
9. Bir elinizle sevgilinizin saç diplerinde gezinin ve elinizde buz olan diğer elinizde bu yolu takip edin. Daha sonra ensesine ve kalçasına doğru inin. Sırt çizgisinde ve belinde biraz yavaşlayın buzla masaj yapın.
10. Buzu dudaklarınızın arasına alın ve sevgilinizin vücudunda dolaştırmaya başlayın. Aynı anda hem sıcak nefesinizi hem de soğuk buzu hissetmek onu şaşkına çevirecektir. Tabii ki daha sonra onun da size aynı şeyi yapmasını isteyin.

Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 2019

Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 2019

Related news

 • Sebzeli Mercimekli Çorba Tarifi
 • Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme
 • Şahbaz Şerif
 • Malva: çiçek dikme ve bakım
 • Scammerstan Contact a şifre nasıl kaydedilir: Bir şifre buluruz

 • Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 66

  Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey


  Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 88

  Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 52

  Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 19

  Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 26

  Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 68

  Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 81

  Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 64

  Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 48

  Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 84

  Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 34

  Buz küpüyle yapabileceğiniz 10 seksi şey 41