Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirinBuzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin

27.05.2019

Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 47

Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin.

Aşağıda bulunan donduruculu bir stand-alone buzdolabı BEKO CNL 327104 W mükemmel bir satın alma ve satın almak için mükemmel bir seçimdir.

Marka hakkında

BEKO buzdolapları mükemmeltrivia işlevselliği ve modern şık tasarım için düşünceli bir arada. BEKO CNL 327104 W'yi seçerek günlük yaşamda maksimum rahatlığı kendinize sağlayabilirsiniz. Yenilikçi teknolojiler sayesinde, sadece hayal edebileceğiniz kolaylık düzeyi elde edilir.beko cnl 327104

En büyük pazar liderlerinden biri olmakEv aletleri üretimi, bu alandaki tüketicilerin güvenini BEKO tarafından haklı bir şekilde kazandı. Ürün yelpazesinin genişletilmesi ve ürünlerin iyileştirilmesi konusundaki sürekli çalışma, tüketicilerin güvenini kazanmasına ve Avrupa çapında mal ihraç etmesine hızlıca izin verdi.

Markanın bir özelliği dikkatmüşterinin ihtiyaçları. Standart olmayan çözümlerin kullanılmasıyla yenilikçi ürünlerin yaratılması, tüketicilerin ihtiyaçlarını destekleyerek, yüksek kaliteli hizmet ve çalışma sırasında maksimum konfor sağlar.

Buzdolabı BEKO CNL 327104 W sadecedünya standartlarının yüksek gereksinimlerini karşılar, ancak aynı zamanda boş alanın daha verimli kullanılmasına ve enerji tasarrufunun en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olur.Buzdolabı beko yorumlar

görünüm

Model klasik beyaz tasarımda yapılmıştırGövde kollarına entegre edilmiş renk. Buzdolabı BEKO CNL 327104 W her iç mekana mükemmel uyum sağlar ve küçük bir odada bile harika görünür.

özellik

BEKO CNL 327104 W modeli vargeniş soğutma ve dondurma bölmeleri. Boyutlar: yükseklik - 171 cm, derinlik - 60 cm, genişlik - 54 cm Buzdolabının hacmi 256 litredir, dondurucunun hacmi 78 litredir, soğutma 178 litredir.

Buzdolabının içinde BEKO CNL 327104 bunun gibi görünüyordışarıda olduğu gibi laconic olarak. Temperli camdan yapılmış ve üst raftan tabana sıvıların akmasını önlemek için özel plastik kenarlarla donatılmış üç adet cam rafa ek olarak, ürünler sebze kabının sağlam kapağına yerleştirilebilir. Kapı üzerinde dört adet menteşeli şeffaf raf bulunmaktadır. Dondurucu bölmesinde, üç adet kapasitif kutu ve çilek ya da buzun dondurulması için bir tepsi bulunmaktadır.Buzdolabı Beko CNL 327104 w

Kapıyı asmak için kullanılan mekanizma sayesinde, kapıyı açmak ve gerektiğinde buzdolabını kurmak için tercih edilen yolu seçebilirsiniz.

Özellikler

Bu model, her iki odada da son derece kullanışlı bir NO FROST sistemine sahiptir, bu nedenle buzdolabının buzunu çözmenize gerek yoktur.

Son derece iyi olan müşteri yorumları olan BEKO Buzdolabı, A sınıfı sınıflara aittir ve A sınıfı cihazlara göre% 15 daha az elektrik tüketmektedir.

Başka bir özellik kullanılabilirliğiHava akışını soğutucu bölmesi boyunca eşit olarak dağıtan çok akışlı soğutma sistemi. Bu sistem sayesinde tüm vitaminleri tutmak ve belli bir nem korumak ve onların sağlığına önem edenler için önemli olan kendi orijinal görünümünü, korurken sıcaklık, ürünlerin çeşitli raf ömrünü maksimize kolaylaştırır.beko cnl 327104 fiyat

Buzdolabı BEKO, sadece hakkında değerlendirmePozitif, dış ortamın geniş bir sıcaklık aralığında çalışır. Yüksek teknolojik sınıf SN, T, buzdolabının hem yaz sıcağında hem de düşük kış sıcaklıklarında sorunsuz çalışmasını sağlar.

Bulunan ekonomik fanlarSoğutucu ve dondurucu bölmeleri, kompresör çalışırken bile olsa tüm hacmi üzerinden sürekli hava dolaşımını sağlayan, bağımsız bir şekilde çalışır ve böylece mümkün olduğu kadar verimli ürünlerin soğutulması.

Sıcaklık mekanik tarafından ayarlanırtermostat. Sızdırmazlık maddesi üzerindeki antibakteriyel kaplama nedeniyle, mikropların nüfuz etmesi tamamen ortadan kalkar. Sızdırmazlık maddesi çeşitli kirletici maddelere karşı dayanıklıdır ve kolayca temizlenir.

beko cnl 327104 talimat

emniyet

 • Buzdolabı BEKO CNL 327104 W, kapı açıkken uzun bir süre kalmasını engelleyen, açık kapının dahili ışık sinyali ile donatılmıştır.
 • Elektrik kapatıldığında, buzdolabı 18 saat boyunca rahat bir sıcaklık koruyacaktır.

Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanma talimatları ve öneriler

 • Bir buzdolabı odası kurmak için en az 10 metreküp olmalıdır.
 • Herhangi bir arıza durumunda, derhal gç kaynağından çıkarın.
 • Onarım sadece yetkili personel tarafından gerçekleştirilir.
 • Taşıma pozisyonu dikey olmalıdır.
 • Yatay pozisyonda nakliyeden sonra, kurulumdan 4 saat sonra cihaz açılabilir.
 • Açmadan önce, su toplama tepsisinin doğru kurulumunu kontrol etmelisiniz.
 • Buzdolabını radyatörlerin yanına koymayın.
 • Kurulum sırasında, uygun hava sirkülasyonu için buzdolabının etrafında yeterli boş alan olduğundan emin olun.
 • Dondurulmuş gıdaları sebze kabının kapağına bırakmanız tavsiye edilmez, çözülme için diğer tüm rafları kullanabilirsiniz.
 • Taze et, yukarıdaki ikinci rafta plastik bir torbada saklanmalıdır.
 • Kendi kendini defrost etmeyinSoğutucu ve dondurucu hazneler, çünkü bu model hoarfrost birikmez. Buz çözme gerekirse otomatik olarak devreye girer. Bu durumda, buzdolabının arkasında bulunan özel bir kapta su birikmektedir.Buzdolabı beko cnl 327104 w. Müşteri Yorumları

Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: customer review

Bu modelin satın alınması küçük bir oda için ideal olacaktır. Ve bu üreticiyi seçtiğinizde, kaliteli olduğundan emin olabilirsiniz, satın alma uzun yıllar boyunca memnun edecektir.

Buzdolabı BEKO CNL 327104 W, hangisiOldukça kabul edilebilir, klasik tasarımın ve mükemmel kalitenin eşsiz bir kombinasyonu sayesinde ideal bir seçimdir. 20-25 bin ruble için bir model satın alabilirsiniz.

Soğutucu bölmeye giren hava akışının optimum sıcaklığı nedeniyle, ürünlerin donma riski olmadan depolanması için en uygun koşullar yaratılır.

Biraz daha yüksek sıcaklık ve optimum hava nem seviyesi ile et ve taze balıklar besin değerini ve çekici görünümünü daha uzun süre korurlar.

Buzdolabında BEKO CNL 327104 W kullanılmıştırÜrünlerin raf ömrünü uzatmak için ileri teknoloji. İyonlayıcı, oldukça hoş olmayan bir kokuya neden olan bakterileri etkisiz hale getirir. Sonuç olarak, temiz sirkülasyon havası, ürünlerin tazeliğini daha uzun süre korur.

Buzdolabı BEKO CNL 327104 W inanılmaz derecede uygun veoperasyonda pratiktir. Bu model neredeyse gürültüsüzdür, bu yüzden yabancı seslere özellikle duyarlı olanlar için idealdir.

Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirinBuzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin

Related news

 • Prostat suyu nedir ve analiz için nasıl alınır
 • Damla Ersubaşı 6,5 ayda tam 41 kilo verdi
 • Matzoni: nedir ve nasıl pişirilir
 • Pancar diyeti ile kilo verin
 • Kamburluk egzersizleri ile Etiketlenen Konular

 • Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 98

  Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin


  Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 58

  Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 41

  Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 86

  Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 80

  Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 52

  Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 68

  Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 39

  Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 11

  Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 59

  Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 2

  Buzdolabı BEKO CNL 327104 W: kullanım kılavuzu, kullanıcı el kitabı indirin 73