Cafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menüCafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menü


Cafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menü 28 20.01.2019, 00:15

Cafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menü

Bu yazıda "Santa Pasta" (Severodvinsk) kafesinden bahsedeceğiz. Size kurumun nerede olduğunu söyleyeceğiz ve küçük bir menü de düşüneceğiz.

Cafe Santa Pasta (Severodvinsk) davet ediyorİtalyan yemekleri dünyasına misafirler. Kuruluşun ayırt edici özelliği, en ince test ve el yapımı makarna üzerine hazırlanan markalı bir pizzadır. Sabahları "Santa Pasta" (Severodvinsk) kafesinde taze pişmiş kruvasanlar servis edilir.

Kurumun menüsü

Şimdi kurumun küçük bir menüsünü düşünün. Çok çeşitli ızgara yemekleri sunulmaktadır. Örneğin, patates püresi minderinde servis edilen dana bifteklerini deneyebilirsiniz. Ayrıca menüde domuz biftek. Patates dilimleri ve yeşil yağ ile servis edilir. Limonlu garnitür ve garnitür somon bifteği ile servis edilir. Ayrıca otlar ile terbiyeli ızgara balık menüsü de vardır. Biftek için farklı soslar (kızılcık, "Tartar", "Sezar" ve diğerleri) sunulmaktadır.

Santa paste northovervinsk

Menü aşağıdaki salataları içerir: "Cesare," Portobello "" Nizuaz "(kendi suyu ton balığı yemek). Ziyaretçi işletmelerinin bu "tuna ile panini", "Peynir çubukları", "Julien" ve daha fazlası gibi, çeşitli atıştırmalıklar deneyebilirsiniz.

Menüde çok çeşitli makarna çeşitleri sunulmaktadır. Misafirler aşağıdaki etkinlik satırları deneyebilirsiniz: "Marco Polo", "Parpadele", "Primaveyra", "Carbonara", "Baloneze" ve diğerleri. Pizza severler bunun bir kurumun farklı türde tadını çıkarabilir. Örneğin, bir "Carbonara", "Polo", "Ayak kısrak go", "Margarita", "sucuk" ve diğerleri vardır.

Ayrıca menüde pek çok ilginç kokteyl, farklı hamur işleri, tatlılar, kahve çeşitleri ("Glasse", "Latte", "Mocha", "Americano", "Espresso") yer alıyor.

Kurumun adresi ve çalışma süresi

Kurum sabah saat sekizden 00: 00'a kadar çalışır. Cumartesi ve cuma günleri program biraz farklıdır. Açılış saati de (8:00), ama sabah saat 2'de restoran kapanıyor.

Kafedeki kahvaltılar 9-12 saatleri arasında servis edilmektedir.

Ziyaretçi yorumları

Bu kurum hakkında yapılan yorumlar iyi durumdadır. Bu kafenin çok rahat olduğunu söylüyorlar, burada yemekler inanılmaz derecede lezzetli. Ayrıca, konuklar kurumdaki personelin kalifiye olduğunu not eder. Onunla başa çıkmak güzel. Bu kafe misafirlerinin tek dezavantajı, önceden masa ayırtmanın gerekli olduğunu düşünüyor.

kafe santa macunu northovervinsk

Ziyaretçiler, Santa Makarna'nın arkadaşlarla birlikte oturmak için harika bir yer olduğuna inanıyor. Burada hoş bir atmosferde dinlenebilirsiniz.

Küçük bir sonuç

Artık "Santa Pasta" kafesinin (Severodvinsk) bulunduğu yer ve bu kurumda hangi yemeklerin servis edildiğini biliyorsunuz. Bu bilgilerin sizin için yararlı olduğunu umarız.

Cafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menüCafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menü

Related news

 • ATI Mobility Radeon HD 5650: özellikler, tanım ve yorumlar
 • Vintage giyim tarzı nedir Vintage kombinler
 • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü
 • Vajina sağlığı için diyet

 • Cafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menü 93

  Cafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menü


  Cafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menü 20

  Cafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menü 10

  Cafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menü 50

  Cafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menü 58

  Cafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menü 77

  Cafe Santa Makarna (Severodvinsk). Açıklama, adres, menü 43