Carlo Ancelotti - dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin biyografisi ve kariyeri 14 29.01.2019, 04:17

Carlo Ancelotti - dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin biyografisi ve kariyeri

Carlo Ancelotti sadece tanınmış bir koç değil,ama aynı zamanda bir zamanlar çok ünlü bir savaşçı olan yetenekli bir orta saha oyuncusu. Bir orta saha oyuncusu olarak "Milano" ve "Roma" gibi İtalyan kulüpleri için popülerlik kazandı. Onlarla birlikte dört İtalyan Kupasını, üç alçayı ve iki Şampiyon Kupası kazandı. Ve ülkesinin milli takımı için 26 maç oynadı.

carlo ancelotti

İtalyan kariyeri

Carlo Ancelotti gerçek bir İtalyan ve onunKariyerinde yaşadığı kariyeri (hem oyuncu hem koçluk). Ancak, 2009'dan beri İtalyan futbolcularını eğitmeyi bıraktı ve kendini başka yerlerde denemeye başladı, ama bununla ilgili olarak - biraz sonra.

Carlo Ancelotti baş antrenörörneğin "Reggiano", "Parma", "Juventus" ve tabii ki, onun yerli "Milan" olarak kulüpleri. Onun kalkış fanlar ve oyuncu üzüntü ne kadar yorumlamak burada bile gerek yoktur - "Milan'ın" ile, o sekiz yıl geçirdi.

Mükemmel sonuçlar koçu gösterdiÇalıştığı kulüpler. Örneğin, "Juventus" ile Carlo Ancelotti Intertoto Kupası'nı kazandı ve aynı sezonda sadece takımın başına geldiğinde oldu. Fakat en canlı başarıları Milan ile bağlantılı.

 Carlo Ancelotti antrenörü

"Milano" da Kariyer

Kendisi için ilk sezonda bile, Ancelotti başarılı olduAC Milan, İtalyan ligindeki bronz mahalleye çıktı ve UEFA Kupasının yarı finaline ulaşmasını sağladı. İtalyanlar yeni takımını sıkıca çekti ve onlarla birlikte meyvelerini üretmeye başladı, meyveleri ilk sezonun sonunda ortaya çıktı. Andrea Pirlo'yu kadroya davet eden Ancelotti'ydi ve daha sonra da tüm saldıran oyunu kurmaya başladı. Sonuçlar yüzündeydi. 2003 sezonu ne kadar! Daha sonra takım İtalyan Kupası ve Şampiyonlar Ligi'ni kazandı. Ve son turnuvadaki kupa, yeminli rakiplerinin ellerinden yırtıldılar - "Juventus", Turinlileri cezalandırdılar 3: 2.

Sonraki yıllarda, 2003/04, Carlo Ancelotti liderleriScudetto’ya komuta et. 0, ama bir şey sonuçta ikinci yarısında oldu ve eğer AC Milan 3 beraberlik sonrasında İngilizlere kaybetti: "Rossoneri" "Liverpool'da" 3 ile finalde vardı sonra - 2005 yılında en trajik Şampiyonlar Ligi biri maçları gerçekleşti : 3 penaltı atışlarında. Ancak takım ve antrenör pes etmediler, bu yüzden bir sonraki sezonda aynı "Liverpool" da oynadılar (öylesine düşmüş kader), Şampiyonlar Ligi'ni 2: 1'lik bir skorla kazandılar.

 Real Carlo Ancelotti baş antrenörü

Son yıllar

Koç 2009'da İtalya'dan ayrıldı: ilk olarak, FA Cup ve Premier League'i kazandığı Chelsea'ye gitti. Fransız PSG'ye, Paris takımını ulusal şampiyonada zafere taşıdı. Ve sonra, 2013 yılında, "Gerçek" in baş antrenörü olarak bilinir. Carlo Ancelotti takımı ile 2 yıldır büyük başarılar elde etti. İlk sezonda, "Royal" kulübü İspanya Kupası ve Şampiyonlar Ligi'ni kazandı (12 yıl içinde ilk kez). Bu, Carlo Ancelotti'yi tarihin en büyük ikinci turnuvasını kazanmak için üç kez kazanan ikinci antrenörü yapıyor. 2015'te, İtalyan kulübü terk etti, 2014/15 sezonunda İspanyol takımı hiçbir şey kazanmadı. Ancak koçun hatasını izlemek neredeyse imkansız.

Şu anda, Ancelotti herhangi bir kulüpte çalışmıyor. Ancak, bu profesyonelin ne kadar yetenekli olduğunu bilen, çok fazla sayıda temsilci ofisi ile ilgileniyorlar.

Carlo Ancelotti - dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin biyografisi ve kariyeriFotograf Goruntuler galeriler resim fotograflar

Related news

 • 12 Yaşındaki Çocuk Everest’i Tırmanacak
 • Yaptıkları Bakımlarla Daha Genç Görünmenin Kitabını Yazan Japon Kadınlardan Altın Değerinde Tavsiyeler
 • Kızgın Kuşlar Çocuk Örgü Patik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

 • Carlo Ancelotti - dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin biyografisi ve kariyeri 83

  Carlo Ancelotti - dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin biyografisi ve kariyeri


  Carlo Ancelotti - dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin biyografisi ve kariyeri 91

  Carlo Ancelotti - dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin biyografisi ve kariyeri 57

  Carlo Ancelotti - dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin biyografisi ve kariyeri 47

  Carlo Ancelotti - dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin biyografisi ve kariyeri 29

  Carlo Ancelotti - dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin biyografisi ve kariyeri 15

  Carlo Ancelotti - dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin biyografisi ve kariyeri 37

  Carlo Ancelotti - dünyanın en iyi antrenörlerinden birinin biyografisi ve kariyeri 56