Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri 2019

Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri 2019 Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

Bugün bunu kendimiz anlamak zorundayızYüzyıl 21 adlı bir organizasyon. Çalışan geri bildirimi, kurumun bütünlüğünü anlamanıza yardımcı olacaktır. Sonuçta, işverenin artıları ve eksileri hakkında sık sık söyleyebilen astlarıdır. İşçilerin tüm görüşleri doğru değildir. 21. Yüzyılda çalışmayı planlayan iş arayanlara neden dikkat etmeliyiz? Bu işverenle iletişim kurmalı mıyım?

tanım

İlk adım, neyin dahil olduğunu anlamaktır.organizasyon. Century 21, bir emlak ajansıdır. Gayrimenkul satışı, alımı veya kiralanması için hizmetler sunar. Bu organizasyonun aslında bir Amerikan çocuğu olması ilginçtir. Bu nedenle Century 21, iyi bilinen bir şirket olarak kabul edilir.

Ama burada çalışmak buna değer mi? İyi bir işveren mi? Astlarının artıları ve eksileri nelerdir?yüzyılda 21 personel yorumlar

Ülkeye göre dağılım

Yüzyılın 21 bulunduğu ülke -Rusya. Çalışanlardan alınan olumlu geri bildirimler, kurumun dağıtımı için ayrılmıştır. Daha önce de belirtildiği gibi, bu işveren sadece Rusya'da bilinmemektedir. Ama bu astları için çok önemli değil.

Önemli olan, Yüzyıl 21Rusya'nın çeşitli şehirlerinde şubeleri var. Bu, kurumun bütünlüğüne inanmamızı sağlar. Yani, ofis emlakçı hizmetleri sağlıyor. Bu, aslen Amerika'da olduğu iddia edilen kurgusal hileli bir şirket değil. Örgütte istihdam Moskova, Irkutsk ve diğer bazı şehirlerde sunulmaktadır.

Hizmetler

21. Yüzyılda hangi özel hizmetler verilmektedir? Birçok başvuru sahibini ilgilendiren önemli bir nokta. Kurumun hangi alanda çalıştığını bilmek yeterli değildir. Önümüzdeki etkinlikleri tam olarak anlamak için, firma tarafından hangi hizmetlerin verildiğini anlamak zorunda kalacaksınız.

Century 21, bir emlak ajansıdır. Şunları sunar:

 • gayrimenkul ile işlem desteği;
 • daire / ev / hisse satışında yardım;
 • satın almak için mülk aramak;
 • mülkün kiralanması (taşınmaz mal);
 • apartman ve evlerde hisselerin satın alınması.

Hizmetler arasında özel bir şey yok. Ve memnun ediyor. Yüzyıl 21'deki çalışanların emlakçının tüm standart görevlerini yerine getirmek zorunda kalacağını söyleyebilirsin. Aldatma yok!yüzyıl 21 россия personel geribildirim

İşverenin vaatleri

Emlak acentesi Century 21 yorumÇalışanlar, işverenin verdiği sözler için iyidir. İstihdamda, işçilerin görüşlerine güvenmek için potansiyel şef, firma ile işbirliğinin avantajlarını açık bir şekilde tarif eder.

İşverenin yerine getirmek için vaat ettiği koşullar arasında şunlar vardır:

 • resmi istihdam;
 • yaratıcı çalışma;
 • uygun iş yeri;
 • güler yüzlü personel;
 • Şirketin giderlerinde ücretsiz eğitim;
 • çalışma takvimi - esnek veya ücretsiz;
 • yüksek kazanç ve çeşitli bonuslar;
 • sosyal paket;
 • kariyer basamaklarına tırmanmak;
 • mesleki gelişim;
 • gayrimenkul deneyimi.

Bütün bunlar standart vaatler.hemen hemen tüm organizasyonlar görüşme aşamasında sunulmaktadır. işverenin iyi niyet yargılamak için, öğelerin herhangi Yüzyıl 21. Ne aramaya taşır olmadığını kontrol etmek gereklidir?emlak ajansı yüzyılda 21 personel yorumlar

Resmi İşçi

Century 21 yorum ilgilikarakter, işe yerleştirme sırasında kayıt için alır. Bazı astlar, örgütün iş sözleşmelerini belirtilen şekilde tamamladıklarını söyler. Bazı çalışanlar resmi kayıt olmadan resmi görevlerini yerine getirmek zorunda kalacaklarını söylüyor. Ne inanmalı?

Kayıt olmadan bir süreEğitim sırasında gerçekten işe ihtiyacım var. İncelemelere inanıyorsanız, bu süre zarfında potansiyel bir çalışan bir emlakçının tüm standart fonksiyonlarını yerine getirir. Ancak resmi istihdam sadece staj sonrasında sunulur.

Yüzyıl 21 sorumlu şirkettir. Kombinasyonu ve tam zamanı sunuyor. Ancak tüm bu süreçler resmi bir şekilde belgelenmiştir.

Çalışma takvimi

Century 21 çalışan değerlendirmeleri belirsizDaha fazla ve iş programı için kazanır. Bazı çalışanlar bunun gerçekten esnek olduğunu söylüyor. Uygun, astlarına sorun ve rahatsızlık vermez. Aslında, grafik bedavaya yakındır. Bu sevinemez ama sevinir.

Aynı zamanda, bazıları programın olduğunu söylüyorYüzyıl 21'deki işler oldukça sakıncalı. Ofiste çalışmak kesinlikle kurulur. Fakat fazla mesai yapıp yapmamanız gerektiğinden emin olamazsınız. Çoğu zaman bunu yapmak zorundasın.

Ayrıca 21. Yüzyılın sunduğu belirtildi.çeşitli bir yük ile bir program. Bazı günlerde tüm gün ofiste çalışmaksızın çalışabilirsiniz ve bir kere sabahtan geç saatlere kadar çalışmanız gerekir. Haftasonunun ek ödeme yapılmadan çalışmaya çağrılmayacağının garantisi yoktur. Bu nedenle, Century 21'deki program standartlaştırılmamıştır. Ve birçoklarını itiyor.yüzyıl 21 personel değerlendirmeleri moscow

toplu

Century 21 personel değerlendirmeleri (St. Petersburg, Moskova ve benzeri)Dahası - bu konudaki organizasyon ofisinin konumu özel bir rol oynamamaktadır) çalışma ekibi için olumlu sonuçlar vermektedir. Eğer astlarının saygın fikirlerine inanırsanız, gerçekten dost canlısıdır. Bazıları eve gidiyormuş gibi işe gidebileceğinizi söylüyor. Yüzyıl 21'deki insanlar sempatik, açık fikirli. Zor bir anda ya da bir şekilde desteklenmeye her zaman hazırdırlar. Yeni gelenlerin burada göründüğü kadar rahat olmaları çok zor değil.

Yüzyılda 21 büyük önem verilmektedir.kurumsal etik. Şirkette çeşitli tatiller, eğitimler ve ekip oluşturma sık sık yapılmaktadır. Bütün bunlar birlikte bir araya getiriyor. Bu organizasyon, iletişimi sevenler için ideal bir işverendir. İstihdamda önemli bir rol oynarsa, 21. Yüzyılda güvenle çalışabilirsiniz.

Patronlar

Belirsiz çalışanların Yüzyıl 21 yorumları, liderlerin izlenimlerini kazanıyor. Kurumun şefleri ne olacak?

Görüşler ayrılmıştır. Bazıları, 21. Yüzyıldaki liderlerin, insanlıklarında sıradan çalışanlara göre farklılık gösteren, sempatik ve nazik insanlar olduğuna inanmaktadır. Her zaman yetkililerle hemfikir olabilirsiniz. Kimse astları hak sahibi olmayan köleler olarak ele almayacak.

Ve birisi, 21'inci yüzyıldaki kafalarını -Onlar kibirli ve adaletsiz liderlerdir. Onlar için astları göz önünde bulundurmazlar, sürekli cezalandırırlar, cezalandırır ve iş ile yüklerler. Bu gibi üst düzey kişilerle hiçbir şey müzakere etmek işe yaramaz.yüzyılda 21 rusya emlak ajansı personeli yorumlar

Neye inanmalıyım? Aslında, olumlu veya olumsuz yorumların güvenilirliği hakkında doğrulanmış bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, pratikte görüldüğü gibi, birkaç kişi liderlerin dürüstlüğüne inanmaktadır. Bu nedenle, başvuranlar sıklıkla patronları hakkındaki olumsuz görüşleri dinlemektedir.

maaş

Jobs Century 21 için personel yorumlarıNegatif karakter, sunulan maaşlar için en sık gelir. Başlangıçta köle, ortalama maaşlara kıyasla yüksek sayılacak olan iyi kazanç sözü verdi. Sadece pratikte bu koşul yerine getirilmez. Gerçekten neler oluyor?

Mesele şu ki en çok mesajmaaş eksikliği. Kazançlar, sadece gerçekleştirilen işlemlerin yüzdesi olarak oluşturulur. Ya maaş çok küçüktür. Ana kar kaynağı hala sunulan hizmetlerin bir yüzdesidir. Kararsızlık en çok korkan şeydir.

Birçoğu, Century 21'in yer olmadığını söylüyor.değerli kazançlar. İyi bir kâr elde etme olasılığı, ancak bunları uygulamak neredeyse imkansızdır. Bu hatırlanacak. Her ne kadar bazı incelemeler, iyi niyetle iyi bir maaşın varlığını şirketteki 3. aydan itibaren göstermektedir.

Bazıları da maaşın altını çiziyorsürekli gözaltında tutulur. Yüzyıl 21 çalışan değerlendirmeleri alan budur. Moskova bir umut kentidir. Bu nedenle, başkentte, açıkçası şirkette çalışılan bir iş bulunmamalıdır. Burada çalışmak çok şey olacak ve yapılan iş için değerli ödeme garantisi yoktur.yüzyıl 21 personel yorumlar спб

Sosyal paket

Şirkette bir sosyal paket de sunulmaktadırtam. İlk defa bunu almak çok sorunlu. Fakat 21. Yüzyılda bir yıllık çalışmanın ardından, olumsuz anlar olmayacak. Bırakın, hastalık izni, kararname - bütün bunlar bir emlak acentesinde sunulur. Öğle yemeği için de zaman ayrılır. Yemek odası, bazı yorumlara göre, Century 21 sık sık rahatsız edici yerlerde. Ama bu böyle bir sorun değil.

Tatilde, çalışanlar programa göre ayrılır. Yıllık işbirliğinden önce ücretli bir dinlenme elde etmek zordur. Çoğu zaman, çalışanlar kendi masrafları ile tatil yapmak zorundadırlar. Aksi takdirde, Yüzyıl 21 (Rusya, emlak acenteleri) ağı, sosyal paket kazananlar için çalışanları olumlu olarak değerlendiriyor.

sonuçlar

Yukarıdakilerin sonuçlarından ne olabilir?yapmalı? Genel olarak, organizasyon iyi bir işveren, ancak eksiklikleri ile. Yüzyıl 21 iddiaları standart alır - sonra röportajda çok söz, sonra biraz ödemek, sonra patronlar memnun değil, daha sonra program aynı değildir. Bu olaydan korkmak buna değer değildir. İşverenin ideal olmadığını hatırlamak daha iyidir.yüzyılda kadro 21 personel yorumlar

Yüzyıl 21 (Irkutsk) çalışanların değerlendirmeleribelirsiz. Ancak, başka herhangi bir şehirde olduğu gibi. Firma kendisini, astlarıyla tamamen açık olmayan, ortalama bir işveren olarak gösteriyor. Her başvuran bunu hatırlamalıdır. 21. Yüzyılda İstihdam, strese karşı yüksek dirençli, sosyal insanlar için uygundur.

Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri 2019

Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri 2019

Related news

 • Rüyada Hamile Olduğunu Görmek İslami Tabiri Ve Yorumu
 • Zayıflama çayı ile kaç kilo verilir ile Etiketlenen Konular
 • 16 Ekim 2019 Cumartesi
 • Evde Tırnaklar Nasıl Beyazlatılır
 • Kulunç Ağrısı Neden Olur Nasıl Tedavi Edilir

 • Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri


  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri

  Century 21: şirketin çalışanlarının değerlendirmeleri