Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 2019

Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 2019
18.08.2019

Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 90

Charlie Brown'ın hikayesi: çizgi roman "Trifle Bunchy" nin ünlü karakteri

Charlie Brown kurgusal bir karakterdir;komik köpek Snoopy hakkında popüler karikatürler ünlü. Bu çiftin tarihinin yaklaşık 70 yıl önce başladığı gerçeğine rağmen, Charlie ve Snoopy hala bahsediyorlar. Bu, Steve Martino tarafından yönetilen ve 2015 yılında yayınlanan animasyon karikatürü "Snoopy and Little Pot-bellied" ile kanıtlandı.charlie brown

Her şey nasıl başladı?

Karakterler Charles Schultz tarafından uzakta doğdu.1950'de tuval sanatı üzerine. Ünlü Amerikalı karikatürist "çocuk ve yetişkinlerin kalbini kazanan bir önemsiz puzataya" adlı komikayı yayınladı. 70 yıldır çok şey oldu: çizgi romanlar birkaç kez yeniden piyasaya çıktı ve televizyon kanalları ünlü sanat albümü üzerine kurulu seri, kısa ekran versiyonları ve karikatürlere başladı. Schulz tarafından yaratılan eski öykü, Charlie Brown'ın ve meraklı köpeğin Snoopy'nin ülkenin gururu haline gelmesine neden oldu. Sonuçta, görüntüleri okul defterinden çocukların battaniyesine kadar her türlü yüzeye yazdırılıyor.

Charlie Brown kim?

Bu, 10 yaşında olan bir çocuk. Sadık köpeği Snoopy hariç hiç arkadaşı olmayan bir zavallıyı temsil eder. Çocuklar, oğlan yanını atlar, yürümek ve onlarla oynamaya çağırmayın. Buna rağmen, Charlie hayatında bir günün değişeceğine, sadece beklemen gerektiğine eminsin. Bu arada, Schultz çocuğun beklentilerini sıklıkla tarif etti. Örneğin, bazı konularda Cadılar Bayramı'nda şeker yerine taş almaya başlamış olan çocuk evde inatla yürüdü ve birinin ona tatlılarla davranacağını umuyordu.charlie brown photo

Karakterin karakteri

Schultz'un bizi böyle bir şeye neden tanıştırdığı bilinmiyorCharlie Brown imajı. Ancak emin olduğumuz bir şey var: oğlanın eylemleri hiç çocuksu değil. Zamanlar değişse de, çocuklar hâlâ acımasız duruyor. Herhangi bir tuhaflık, Charlie Brown'ın düzenli olarak karşılaştığı akranlardan şiddetli saldırganlığa neden olabilir. Çizgi romanları okuyarak, bütün geçmişindeki çocuğun hiçbir zaman Noel kartı almadığını görebilir ve beyzbol maçı sırasında, çocuklar da bir top ile girmeye çalışıyorlar.

Karikatürün hikayesi

2015'te piyasaya sürülen karikatür hakkında konuşalımyıl. Komplo, Charlie'nin hâlâ kimseyi kabul etmediği. Bununla birlikte, çocuk oynamaktan çok heveslidir ve pencerenin dışındaki hava koşulları ne olursa olsun. Güzel bir kıza sahip yeni bir aile komşu bir eve yerleştiğinde, her şey değişir. Kuşkusuz, bu gerçek aşk. Charlie, tanışmanın ve yeni gelenlerle arkadaş olmanın hayalini kurmaya başlar, ancak kararsızlığı yalnızca çocuğu durdurur. Sonra Snoopy görev alır. Akıllı, sadık ve meraklı köpek, ustası için üzülmeyen her şeyi yapacaktır. Bunu yapmak için, köpek hem okulda hem de bahçede Charlie Brown'u en popüler çocuk haline getirmeye yardımcı olacak ideal bir plan hazırlamaya ihtiyaç duyuyor.

İlginç gerçekler

Komik öylesine popüler oldu ki 20 dilde okunuyor.

 • Şu anda yaklaşık 20.000 sorun var.
 • 2015 yılında piyasaya sürülen tam uzunlukta animasyon, ünlü öykünün ilk sayısının ilk 65'inci yıldönümünde yer aldı.
 • Oğlan daima aynı giysileri giyer. Bunu görmek için, Charlie Brown'un bir fotoğrafını görebilirsiniz.
 • Ve çizgi romanlarda ve çizgi filmlerde asla yetişkinler mevcut değildir. Bu, Schulz'ın alışılmadık dünyasının bir özelliğidir.

Popüler Alıntılar

Charlie Brown'un tırnakları, her şeyden önce,Charles Schultz'un ifadeleri. Bize ruhumuzun derinliklerine dokunuyor, düşünmemizi, üzülmemizi veya gülümsememizi zorluyorlar. Örneğin, hüzünlü anlarda oğlan tekrar tekrar şöyle der: "Bir köpek sizi olduğu gibi seviyor. Ve o her zaman seni dinlemeye hazır! "- en yakın arkadaşına atıfta bulunarak - Snoopy'nin köpeği. Charlie'nin sözleri evrensel bir üzüntü, hayal kırıklığı ve değişme arzusu ile doludur. Bununla birlikte, her tırnağa daima oğlanın neşeli bir beceriksizliği eşlik eder:charlie brown tırnak işaretleri

"Hep hayatını değiştirmek için bir kaybedenin zaman olmayın!" - oğlan yeni komşularının çitin röntgenliyordu söyledi. Cümle ilan edildikten sonra, çit çöktü güvenli bir şekilde.

Charlie hakkında çizgi romancının popülaritesinin sırrı nedir? Her birimiz biraz zorlanıyoruz, zayıf düştükten sonra zafer kazanıyor. Bu nedenle hepimiz tevazu ve korkularıyla çaresizce uğraşan küçük bir çocuğun hikayesini hatırlıyoruz.

Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 2019

Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 2019

Related news

 • Zayıflatan Mucize Kahve
 • Üç Malzeme İle Hazırlanan Pratik Kurabiye
 • Şam sokaklarında Noel heyecanı
 • Boncuklardan Yeni Yılın Makaleleri
 • Banyonuzun Kolayca Tertemiz Olması İçin 6 Yöntem

 • Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 86

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri


  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 98

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 83

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 50

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 32

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 77

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 91

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 82

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 1

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 11

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 18

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 15

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 91

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 64

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 23

  Charlie Brownın hikayesi: çizgi roman Trifle Bunchy nin ünlü karakteri 8