Chicco Polly Magic - meraklı tabure 2019

Chicco Polly Magic - meraklı tabure 2019

Chicco Polly Magic - meraklı tabure 64 17.02.2019, 03:39

Chicco Polly Magic - meraklı tabure

Evdeki sevinçle evdeki sevinç yerleşir. Ama onunla birlikte çok sayıda sorun ve endişe var. Hayvanlarda olduğu gibi herşeye sahip olsaydık ne kadar kolay olurdu. Sonuçta, gençleri bağımsız olarak hareket edebilir ve doğumdan sonraki ilk saatlerde yemek yiyebilirler. Ne yazık ki, ya da neyse ki, ama hiç böyle değiliz. Ve hayatın ilk yılı, bebeğin, bağımsız olarak yiyemeyeceği ya da herhangi bir yere gidemediği için annesine çok bağımlıdır. Ama annenin evde temizlenmesi ve yemek pişirmesi gerekiyor. Onun kollarında bir çocuğun bir şey yapması olası değildir.

chicco polly sihirli

Ve sonra o kurtarmaya geliyor - özelçocuk mobilyaları Ve burada bir şeref yeri, haklı olarak Chicco Polly Magic sandalyesini alabilir. Ne hak etti? Şimdi size, onun özellikleri hakkında ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.

Chicco Polly Magic, üçü bir arada aygıttır. Doğumdan üç yıla kadar çocuklar için kullanılabilir. Birçok anne şimdi yeni doğmuş bir çocuğun hiçbir şekilde kullanılmaması gerektiğine itiraz ediyor ve haklı çıkacaklar. Ancak, bunun yapılması gerekmez! Chicco Polly Magic sandalyesinin oturağı, yarım yatar pozisyonu ve yaslanmış olmak üzere üç farklı pozisyonda kurulur. Bu sayede bebek ona mükemmel uyum sağlayabiliyor ve anne - ev işlerine zaman ayırıyor. Ayrıca, bu anda çocuk özel bir ark üzerinde duran parlak bir oyuncak tarafından taşınacaktır.

Zaten oturmayı öğrenen çocuklar için (6-12 ay), Chicco Polly Magic sandalyesi yemek için harika bir yer olacaktır. Şimdi oyuncak masaya sabitlenebilir.

dışkı chicco polly sihirliAnneleri sakinleştirmek için şunu söylemeliyizÜreticiler, çocuğu yerinde tutar ve dışarı çıkmaya çalışsa bile, çocuğu yerinde tutan güvenli bir emniyet kemerine sahiptir. Ayrıca, nefes alabilen kumaştan yapılmış astarın çıkarılması ve temizlenmesi kolay olduğu unutulmamalıdır. Bebek kendi başına iyi oturmayı öğrendiğinde tamamen çıkarılabilir. Tablo çocuğa daha yakın veya uzak bir yere yerleştirilebilir. Toplamda 4 pozisyon var. Masada çıkarılabilir bir tepsi var. Onu yıkamak çok kolaydır ve çıkarmak için çocuğun ulaşamayacağı düğmeye basmak gereklidir.

sandalye chicco polly sihirliYıl boyu çocuklar için Chicco Polly MagicOrtak bir masada oturabilecekleri kendi sandalyesi. Yukarıda belirtilen tepsi de kullanılabilir. Çocuk bu şekilde düzgün olmayı öğrenir. Bebeğe rahat, dışkı yüksekliği ayarlanabilir. Bunun için altı hüküm var. Bu sandalyenin çocuğunuzla aynı anda büyüdüğünü söyleyebilirsin. Ayak dayamanın yüksekliği de ayarlanabilir, bu da üç farklı pozisyonda ayarlanabilir.

Sandalyenin donanımlı olduğu belirtilmelidir.oldukça geniş olan oyuncaklar için sepet. Mobilya parçası kolayca katlanır. Tepsi daha sonra kaldırılır ve sandalye tabanının arkasına sabitlenir.

Bebeğin gelişinden önce bile birçok ebeveynbir mama sandalyesi, bir şezlong, çocuk salıncakları, matlar geliştirin. Muhtemelen, sadece yukarıdakilerin tümünü kolayca değiştirecek olan Chicco Polly Magic'in varlığından haberi yoktur. Eksikliklerden sadece birini - yani oldukça yüksek bir fiyatı - not edebiliriz. Ama, gördüğünüz gibi, sandalye buna değer, çünkü birkaç bireysel ürün için çok daha büyük bir miktar verecektir.

Chicco Polly Magic - meraklı tabure 2019

Chicco Polly Magic - meraklı tabure 2019

Related news

 • Otokar
 • Amigurumi Yıldız Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Sürpriz Gelişmelere Hazırlıklı Olun Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir
 • Mauricio Isla, İstanbula geldi
 • Küçük Kadınlar 120. Bölüm Final Fragmanı izle

 • Chicco Polly Magic - meraklı tabure 85

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure


  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 56

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 47

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 38

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 64

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 54

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 44

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 87

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 98

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 60

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 42

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 91

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 57

  Chicco Polly Magic - meraklı tabure 69