Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 2019

Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 2019
24.08.2019

Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 6

Chita Restoran "bir göçebe yıldızı": yorum, yorumlar ve fotoğraflar

Kaderinizi Transbaikalia'da atıyorsanız, Kurnatovsky Caddesi, 96'da bulunan Chita'daki "Nomad'ın yıldızı" restoranını mutlaka ziyaret edin.

Chita Transbaikalian'ın idari merkezidir340 bin kişiye ev sahipliği yapan kenar, çeşitli milletlerden temsilciler. Transbaikalia'nın sayısız milletlerinden biri, eski çağlardan beri göçebe bir yaşam tarzına öncülük eden Moğol halkı Buryatlar'dır.

Chita "Restoran bir göçebe yıldızı" sunuyorBuryat-Moğol, Çin ve Avrupa mutfağı yemekleri. Burada sadece ulusal Buryat mutfağının en iyi yemeklerini tatmakla kalmaz, aynı zamanda bu eski insanların kültürel geleneklerini de tanımış olursunuz.

Restoranın iç

Dışarıdaki restoranın binası Budist tapınağına ve Buryat göçebelerin evlerine benziyor. Aynı çekici görünüşte bir kurum ve iç mekan var.

Geniş salon cömert bir tarzda dekore edilmiştir: tavan-kubbesi, burçlar, sütunlar her yerde, pencereleri muhteşem tekstillerle süslenmiş olan yıldızlı gökyüzüne benziyor. Restoranın konukları mükemmel servis edilen masalar için rahat koltuklarda rahatça oturacaklardır.

Göçebe restoran Chita yıldızı

Chita'daki "Nomad'ın yıldızı" restoranıkendi tesislerinde festival ziyafetleri, resepsiyonlar, kurumsal etkinlikler, profesyonel tatiller, düğünler, yıldönümü tarihleri. Burada rahat bir ortamda, arkadaş ve sevgili buluşmayı tercih ediyor.

Restoran 3 VIP odaya sahiptir, ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Kutlamalar için modern TV ve video donanımı sağlanmaktadır.

Biraz daha düşük, Chita'daki restoranın "Bir göçebeğin yıldızı" fotoğrafını görebilirsiniz.

Göçebe restoran Chita yıldızı

Eğlence programı

Restoranın konukları her zaman ilgi çekici bir eğlence programı bekliyor: dans gruplarının performansları, halk ve pop şarkılarının performansları, yangın çıkarıcı diskolar.

Çok sık ilginç yarışmalar var,ve hoş bir sürpriz olarak, müşteriler bir moda butikten hediye sertifikaları alabilirler. Böylece, Chita'daki "Nomad'ın yıldızı" restoranını ziyaret ettiğinizde, sadece lezzetli yemeklerin tadına bakmayacaksınız, aynı zamanda beklenmedik bir hediye de alabilirsiniz. Ve kuruluşun misafirlerine ne sunuyorlar?

Nomad Chita fotoğraf Restaurant Yıldızı

Chita restoranın menüsü "Bir göçebe yıldızı"

Restoranın menüsünde, soyundan gelenlere uygun olarakGöçebe, et yemeği hakim. “Göçebe'nin Yıldızları” sloganı “çok fazla etin yok” olduğu ifadesidir. Yemekler, et, domuz eti, koyun eti, kümes hayvanları gibi çeşitli etlerden hazırlanır. Ve tüm hayvanlar kendi çiftliğinde yetiştiriliyor.

Popüler Buryat yemeklerinden biri olanBurada pişirilmiş, kıyılmış et parçaları, buğulanmış. Görünüşte onlar Özbek manti'ye benziyorlar, ama kuşkusuz, özel bir tadı var. Ayrıca, menüde pilav, tsuuvan, banshee, zhareha, Khushuri gibi başka oryantal yemekler de var. İsterseniz, evinize veya ofisinize yemek siparişi verebilirsiniz.

Yıldız nomad restoran Chita menüsü

Restoran son derece nitelikliSadece Rusya'dan değil, Çin Halk Cumhuriyeti'nden de yemek yapıyor. Yerel şefler, Çinli meslektaşlarının ustaları sayesinde, mükemmel Çin ulusal yemekleri hazırlamayı öğrendiler. Perşembe günü, restoranın menüsünde balık yemekleri sunulmaktadır. Pike levrek ve somon, dilimlenmiş balık pişirilir. Yılın herhangi bir zamanında, sulu meyvelerin yanı sıra taze sebze salataları da servis edilmektedir.

Chita restoran hakkında yorumlar "Bir göçebe yıldızı"

Ziyaretçiler en parlaklarından biri.Restoran binasında düzenlenen etkinlikler, ilk ulusal kültürel güzellik ve zarafet festivaliydi "Bir göçebeğin yıldızı". Bu güzellik yarışması Haziran 2019'de gerçekleştirildi. Sadece doğal lütuflarını sergilemeyen ve aynı zamanda halkının milli gelenekleri ve kültürel değerleri hakkında iyi bir bilgi sahibi olan şirin Transbaikalyalı kızların da katıldığı bir toplantıya katıldı.

Bu organizasyonun organizasyonunda büyük rolFestival, restoran yönetimi ve personeli tarafından çalındı. Bu sayede etkinlik üst düzeyde gerçekleştirildi ve akrabaları ve meslektaşları için neşelendiren tüm misafirler tarafından hatırlandı. Kuruluşa çoğu ziyaretçi tarafından iyi bir hizmet not edilir.

Star nomad restaurant Chita yorum

Restoran personeli yüksek seviyedeprofesyonellik, sadece olaylar televizyonda yayınlandığında ve basın tarafından kaplandığında değil, aynı zamanda sıradan günlerde de. Buraya gelince, herkes Çin ve Avrupa'ya gastronomik bir gezi yapıyor gibi hissediyor.

"Nomad'ın yıldızı" restoranına gelenlerözenle çevreleyen ve misafirler her zaman lezzetli ve doyurucu yemekler ile memnun edilir. Olumsuz geribildirim pratik olarak mevcut değildir. Tek şikayetler yönetim tarafından derhal ele alınır ve aslında bu eksiklikleri gidermek için tüm önlemler alınır.

Göçebe'nin Yıldızı Transbaikalia'da senin rehber yıldızın olsun!

Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 2019

Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 2019

Related news

 • Kolombiya defans oyuncusu Jason Murillo
 • Voronezhde en iyi Diş Hekimliği
 • Smartphone Fly FS454 Nimbus 8: özellikler, açıklama, gözden geçirme
 • Benficayı tanıyalım: Hesabı kapatma vakti
 • FETÖ itirafçılarına son imam kriteri

 • Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 21

  Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar


  Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 89

  Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 51

  Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 74

  Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 100

  Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 47

  Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 99

  Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 44

  Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 45

  Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 66

  Chita Restoran bir göçebe yıldızı: yorum, yorumlar ve fotoğraflar 95