Cildi birleştirdiyseniz 2019

Cildi birleştirdiyseniz 2019
14.10.2019

Cildi birleştirdiyseniz 48

Cildi birleştirdiyseniz

Kendinden emin ve güzel hissetmek zordur,ciltte, özellikle de yüzünde sorunlar varsa. Bu nedenle, her kadın yüz bakımına özel önem verir. Yağlı ve kuru cilt sıklıkla tam tersi bir etki gerektirir ve kombine cilt her ikisinin özelliklerini birleştirir.

Alın bölgesi, burun ve çeneyüksek yağ içeriği ve yanaklarda cilt kuru. Yağlı cildi olan alana T-bölgesi denir. Kombinasyon cildi için bakım, yüzün farklı bölgelerindeki farklı yağ içeriğini dikkate alarak kendi özel kurallarına sahiptir.

Yıkamaya başlayalım. Kuru ve yağlı ciltler için bir ürün satın almak istemeyin. Her durumda, kişinin bir kısmı çare bulacaktır. Cildin genel asiditesini değiştirmeyen tarafsız bir çare bulmak daha iyidir. Yıkama araçları sabah ve akşam kullanılmalıdır, çünkü kombine cildi düzenli temizleme gerektirir. Bu durumda sebum artan bölge, ayrıca yıkama için bir süngerle ovulmak arzu edilir. Yüksek sıcaklık sebum üretimine katkıda bulunduğundan su serin olmalıdır.

Yıkadıktan sonra, yüzü farklı birlosyon türleri. Yağlı ciltli alanları tedavi etmek için papatya infüzyonu, nane - kuru bölgelerdeki çay. Karşılık gelen türe ait tonikleri kullanabilirsiniz. Dikkatle temizlenmiş cilt iltihaplanma eğilimi göstermez ve akne görünümüne sahip değildir.

Kombine yüz cildi sadecebeslenme, aynı zamanda nemlendirme. Seçtiğiniz kremleri içermesi gereken bu özellikler. Yağlı bölgelerdeki gözeneklerin tıkanmasını önlemek için ağır, yağlı bir yapıya sahip kremleri önlemek gereklidir. Geceleri, kremi sadece yanaklara uygulayarak T-bölgesini ilaçtan arındırın.

Birleşmiş ciltler için en etkili bakımmaskelerden alır. Çoğu evde yapılabilir.

Yağlı bölgeler faydalıdır.fermente süt ürünleri. Kefir, yulaf ezmesi veya öğütülmüş yulaf pullarıyla karıştırılarak yüzünü nemlendirir. Maske 15-20 dakika yüzünüzde tutulmalı, papatya suyu veya su ile durulanmalıdır.

Kuru cilt yanak maskesini yeniler ve derinlemesine besler.sarısı, bir çorba kaşığı püre, elinde bir çay kaşığı zeytinyağı. Tüm ürünler karıştırılmalı, kuru bölgelere uygulanmalı, yarım saat sonra su veya nane çayı ile durulayınız.

Mavi kilin iyi cilalı maskesi. Karışımın bir çay kaşığı rendelenmiş salatalık ile karıştırılarak kremsi bir kıvama elde edilir. Yüz maskesini uygulayın, kurumasına izin verin. Soğuk su ile yıkayın. Kafa derisinin etkisi birkaç saat kalır.

Kombine ciltyağlı ya da kuru olanlardan daha az olmamakla birlikte,Bu nedenle, bilinen kozmetik firmaları, çeşitli ürün yelpazesinde ilgili bir cetvele sahiptirler. Bir kozmetik ürün satın alırken uygulamanın metodu hakkında bilgi edinmek gerekir. Özel cilt bakımını unutmayın: derin temizlik, soyma. Profesyonel araçlar yardımı ile bu prosedürler daha kalitel olarak gerçekleştirilir.

Dekoratif kozmetik ürünlerinin seçimi yapılmalıdır.bakım prosedüründen daha az sorumluluk sahibi değildir. Ergitici bir doku ile nemlendirici gündüz kremi ve hafif temel - makyaj için tercih edilen bir temel. Kalın, zengin bir temel, yağlı bir bölgede gözenekleri çekiçletebilir ve iltihaba neden olabilir. Cilt durumu izin veriyorsa, yalnızca gündüz kremi yapabilirsiniz. Makyajı ve paspasları, temelin üstündeki yüzün tamamına uygulanan yağlı bir T-bölgesi ergiyici tozu tutar.

Göğüs derisi genellikle kuru, allık daha iyi olduğu içinkremsi ürünler kullanın. Yüzün tozlanmasından önce uygulanırlar. Gün boyunca, yağlı cilt bölgelerinin paspaslanması, kağıt peçeteleri ile yüzün lekelenmesi ve saydam bir toz ile toz haline getirilmesi için önlemler alınması gereklidir.

Cildi birleştirdiyseniz 2019

Cildi birleştirdiyseniz 2019

Related news

 • Modern Rusyada en saygın meslek nedir
 • Bayılmaya Ne iyi Gelir İlk Yardım
 • Gelincik Otu Hangi Vitaminleri İçerir
 • Karakız Keki
 • Çilekli Yeşil Salata Tarifi

 • Cildi birleştirdiyseniz 81

  Cildi birleştirdiyseniz


  Cildi birleştirdiyseniz 21

  Cildi birleştirdiyseniz 86

  Cildi birleştirdiyseniz 54

  Cildi birleştirdiyseniz 40

  Cildi birleştirdiyseniz 76

  Cildi birleştirdiyseniz 29

  Cildi birleştirdiyseniz 51

  Cildi birleştirdiyseniz 89

  Cildi birleştirdiyseniz 32

  Cildi birleştirdiyseniz 38

  Cildi birleştirdiyseniz 56