Cilt Kaygısı ile Savaşırız 2019

Cilt Kaygısı ile Savaşırız 2019 Cilt Kaygısı ile Savaşırız

Cilt Kaygısı ile Savaşırız

Vücudun derisi neden gevşek hale geliyor, güzelliği alıp yaşı hatırlıyor mu? Bir felaketle nasıl savaşabilirim? Mantıklı mı? Kendi vücuduna güzelliği geri getirmenin yolları var mı?

En başından beri okuyucularımızı memnun edecektir: cilt elastikiyet geri verebilir! Bir hedef belirledikten sonra, zamanı mantıklı bir şekilde hesaplayın ve biraz çaba sarf edin, istediğiniz sonuçları elde edin. Bu nedenle, ellerin, bacaklarda ve karında ciltte kızgınlık problemi güvenle çözülebilir kabul edilebilir: sağlıklı bir kişi için bu oldukça mümkündür. Şimdi motivasyonu belirlemeliyiz (neden vücudu sıraya koymalıyız?), Dolambaçlılığın nedenlerini anmamız ve kavganın en kolay erişilebilir yollarını seçmemiz gerekiyor.

Güzel bir vücut, fiziksel formunuzu korurken sağlığınız, yeterli benlik saygısı, mutlu bir kişisel yaşam, başkalarına hayranlıktır. (Bu motivasyon meselesidir).

Vücudun flabbiness nedenleri, aslında, iki: vücuttaki fizyolojik değişiklikler (gebelik, yaş, bazı hastalıklar) ve banal tembellik. Hatta dikkate almayacağımız ikinci sebep. Ancak birincisi baş etmek oldukça mümkün.

Cilt yumuşamaları ile mücadele için kozmetoloji yöntemleri hakkında ayrıntılı olarak okuyun:

En etkili tekniklerden bazılarıbağımsız olarak kullanabilirsiniz. Ancak, ceset cesedini almadan önce iyi bir doktora danışmaya değer olduğunu unutmayın. Bazı işlemler (örneğin, banyo ve masaj) gemilerinizin ve eklemlerin güzelliğe çekilmeyeceğine dair güven gerektirir ...

Ayrıca, bir gün için degövde gençliği geri dönmeyecek. İlk üç haftada sıkı tedaviyi ayarlayın (21 gün - yeni alışkanlıkların oluşturulması için en uygun zaman) ve işlemlerin daha düzenli tekrarlanması için. Ve sonra güzellik, sağlık ve canlılık sizi temin ederim!

Pazartesi. Güne bir jog ile başlayın. Bu, cildin tansiyonunu eski haline getirmenize ve tonlamlamanızı sağlayan etkili bir alettir. 15-20 dakikalık koşu, subkütan dokuya aktif kan alımını desteklemek için yeterlidir. Ve en yakın havuza doğru daha iyi koş. Abonelik için.

Salı. Sabahın geri kalanından geri dönerseniki önemli şey yapın: doğru kahvaltı ye- niş yapın - bir sandviç yerine kahve ve müsli yerine taze meyve suyu (sabah kahvaltı zorunludur!) ve her iki günde havuz manzaralı tedavinizi planlayın. Yüzme mümkün olan en kısa sürede kolların derisini ve bacak esnekliğini geri getirebilir!

Çarşamba. Sonunda, hula-hup kabininin arkasından çıkmak ve amaçlanan amaç için kullanmak zamanı. 10 dakika boyunca günlük seanslar, ikinci haftanın sonunda midenizdeki cildi önemli ölçüde sıkılaştıracaktır.

Perşembe. Bu günü hamamına ada. Perşembe gününün sizin için "temiz" olmasına izin verin ve her hafta sauna ziyaret etme alışkanlığı yıllarca kalacaktır. Cildin elastikiyetini veren bu prosedür, bir çok yararlı niteliğe sahiptir. Özellikle de bir huş ağacı süpürgesi alırsanız, şifa infüzyonu olan bir termos ve benzer fikirlere sahip kişilerden oluşan bir şirket.

Cuma. Dünkü banyo, vücuttan temizlendi, ondan kaldırıldıÖlü hücreler ve şimdi yeni, genç bir cilt yerlerinde görünür. Vücudun sorunlu bölgeleri için maskenin güzelliğini vücudun geri kazanmasına yardımcı olacaktır. Bunun için beyaz ya da mavi kil alın - eski ve çok etkili bir kozmetik. Haftada bir kez böyle bir maske yapmanın alışkanlığı ortaya çıkınca, cildin güzelliği size garanti edilir.

Cumartesi. Bugün zaten ekleyerek kendinizi şımartınaromatik yağlar ile her zamanki banyo. Esansiyel yağların güzelliğin restorasyonuna yardım etmediğine inananlar yanlıştır. Yardım, çok yardım! Ana şey, nasıl ve ne kullanacağını bilmek. Greyfurt, ardıç ve portakal yağları harikalar yaratır ve banyoya eklendiğinde ve masaj üssüne ek olarak kullanılır.

diriliş. Rahatlayın. Kendinize lezzetli bir şeyler katın, özetleyin, doğru hafta için kendinizi övün. Ve yarın yeniden başlamadan önce yeni, sağlıklı rejiminize başka ne ekleyebilirdiniz? Nelerden hoşlanırsınız ve nelerden yararlanabilirsiniz?

Bir sarkan cildi kaldırmak için en etkili araç olarak, selülitten kurtulmak için (selülit için bkz. Burada: ?) ve vücut hacmini azaltmakEgzersiz: Bodyflex veya oksisayz - çok uzun zaman önce oldukça düşkün şekil aniden hayatın bir spor vücuda dönük olabilir son derece etkili teknikler ortaya çıktı. Bütün bu yöntemler sadece okumak başlatmak için değer olduğunu ve onlar uygun olduğunu düşünüyorsanız, o zaman benimsemek - Orada işitsel eğitim köken tekniklerdir. Önemli olan - onun ana hedefini gözden, deri esnekliğinin dönüşü kaybetmez ve sonra fonları (bunlar sağlık faydaları getirebilir varsa) kullanacak, ne fark etmez.

Cilt Kaygısı ile Savaşırız 2019

Cilt Kaygısı ile Savaşırız 2019

Related news

 • Kendi elbisenizi dikmek zor değil
 • Skinny jean modelleri 2019-2019 (1)
 • Adı babanın rızası olmadan çocuğa değiştirmek mümkün mü
 • Chevrolet Lacetti hatchback - özellikleri ve değerlendirmeleri
 • Fırında Patlıcan Tarifi

 • Cilt Kaygısı ile Savaşırız

  Cilt Kaygısı ile Savaşırız


  Cilt Kaygısı ile Savaşırız

  Cilt Kaygısı ile Savaşırız

  Cilt Kaygısı ile Savaşırız

  Cilt Kaygısı ile Savaşırız

  Cilt Kaygısı ile Savaşırız

  Cilt Kaygısı ile Savaşırız

  Cilt Kaygısı ile Savaşırız

  Cilt Kaygısı ile Savaşırız

  Cilt Kaygısı ile Savaşırız

  Cilt Kaygısı ile Savaşırız