Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 2019

Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 2019

Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 29 28.02.2019, 15:01

"Colgate Sensitive Pro Relief" - terapötik diş macunu

Günümüzde diş tozlarını değiştirmek için geldidaha kullanışlı hamur. Mağazaların raflarında göremeyeceğiniz çeşitler! "Colgate Sensitive Pro Relief" özel bir tarife göre geliştirildi. Onun özellikleri ve ifadeleri hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Hamurun özgüllüğü

Çok sayıda evrensel diş macunu var.herkes için uygundur. Fakat diş hekimliği alanında sorun yaşayan bazı insanlar için böyle bir araç küçük olacaktır. Eğer diş eti hipersensitivitesi veya kanaması varsa, tabiki doktor, ilaca ilaveten size özel bir diş macunu reçete edecektir.

bir din hakkında colgate sensitiv

Colgate Duyarlı Pro Relief budur. Ana görevi diş hassasiyetini önlemektir.

Kim bilir, ne kadar hoş olmayan bir his, ne kadarve bu tür diş macunu ile tanıdık. Dişleri özel koruma ile sarar. Ağız boşluğunun hijyenindeki acı verici hisleri azaltan tükürük etkisine dayanır.

Diş macunu "Colgate Sensitive Pro Relief" bu problem için günlük olarak ve profesyonel temizlikten sonra, emaye dişleri tam olarak koruyamadığında kullanılabilir.

Ayrıca, bu çare diş çürümesini ve dişlerin beyazlatılmasını önlemeye yardımcı olur. Bu, aynı anda birkaç aracı kullanmanız gerekmediğini, bu kompleks için yeterli olacağını gösterir.

Kapsamlı koruma

"Colgate Duyarlı Pro Relief" tüm bir komplekstirdiş ve diş etlerinin hassasiyetini azaltmak için. Diş macununa ek olarak, imalatçı, dişlerinizi fırçalamak için bir yol olmadığında hoş olmayan hisleri ortadan kaldırmak için bir süre için biraz yardımcı olan bir kremi geliştirmiştir.

din hakkında makarna colgate sensitiv

Uzun bir iş günü olan insanlar için çok uygundur. Hassasiyeti gidermek için bu sıvıyı birkaç saniye ağzınızda tutmak yeterlidir.

Ayrıca bu seride özel bir diş içerirFırça. Plakı dikkatlice çıkaracak süper yumuşak kıllardan oluşur. Dil ve diş etlerini temizlemek için özel olarak tasarlanmış benzersiz pedler. Bu macunu düzenli olarak özel bir fırça ile birlikte kullanarak, ilk uygulamalardan kalıcı bir etki hissedebilirsiniz.

Bu hatta alışılmadık bir ekleme sadece diş hekiminin ofisinde kullanmak için bir araçtır. Bu, daha belirgin dezenfektan özelliklerine sahip bir tür diş macunu.

Endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

Diş macunu Colgate Duyarlılık hakkında

Makarna "Colgate Duyarlı Pro Kabartma" amaçlanmıştıraşırı duyarlılık ile ilgili sorunları olan insanlar için. Bu, sözde dentinal kanallar anlamına gelir. Bu nedenle duyarlılık kaybolur ve rahatsızlık ortadan kalkar. Üretici ilk uygulamadan sonra etkinin hissedildiğini iddia ediyor. Bu macunun dört haftalık sabit kullanımından sonra sinirlere giden kanalların tamamen dolduruyor ve bu nedenle dentin hassasiyeti uzun bir süre azalır.

Ayrıca profesyonel temizlikten sonra kullanılması tavsiye edilir. Bu prosedür emayeyi ağartır, ancak dişlerin boynunu açar. Bu macun nedeniyle hoş olmayan duyumlar uzun bir süre ortadan kaybolur.

En iyi sonuç için tüm kompleksi kullanmak gereklidir.

Bu macun, bileşimi okuduktan sonra alerjenik bileşenler içinde bulunanlara kontrendikedir. Bunlar kalsiyum ve arginin olabilir.

talimat

Diş macunu «Colgate Hassas Pro Rölyef», değerlendirmeden edinildiçoğunluğu olumlu olan hakkında, uygulamada oldukça basittir. Sonucu elde etmek için günde iki kez temizlenmesi gerekir. Yumuşak bir fırça ile bir fırçanın üzerine küçük bir macun (bezelyenin boyutunu) uygulayın. "Pro Relief" dizisinden geliyorsa daha iyi. İki ila üç dakika içinde, dişlerinizi fırçalayın, sorunlu bölgelere özellikle dikkat edin.

colgate din hakkında duyarlı yorumlar

Için sıvı macun kullandığınız durumdaDişhekimliği ofisi, ancak evde, özel bir yumuşak kasede, fırçanın üzerinde yer almak ve özel hassasiyetin ortaya çıktığı yerlere masaj yapmak gerekir.

Zor durumlarda, ilk uygulama olmadığı zamanhemen yardımcı olur, ek olarak macunu uygulayıp bir dakikalığına acı bölgelere sürün. Böyle bir manipülasyon acıyı sakinleştirecektir. Bundan sonra ağzınızı iyice durulayın, çünkü bu ürün yutulursa tehlikelidir.

"Colgate Hassas Pro Relief": yorumlar

Birçok tüketici bu macunun tavsiyesi üzerine satın aldıdişçiler. Genel olarak, birçoğu uzun süreli etkisinden memnun kaldı. Uygulamada basitlik çekicidir: fluoridasyon için diş hekimliğine başvurmak gerekli değildir. Bu araç bu elemanı dişlerinizle ve evinizde zenginleştirecektir.

Çoğu alıcılar maliyet olduğunu notBu paranın ortalamanın üzerindedir. Bir şişe için iki yüz rubleden fazla ödemeniz gerekecektir. Ancak, bu macunun kullanımından elde edilen sonuç için, para vermek üzücü değildir.

Tüm alıcılar uzun bir etki hissetmeyebilirler. Bazıları, hassasiyetin birkaç saat sonra tekrar belirdiğini not eder. Bunun nedeni, dentin kanallarının kapanması için oldukça uzun bir zaman aldığında aşırı duyarlılık olabilir.

diş macunu colgate din hakkında duyarlı yorumlar

Sonuç

Yukarıdakileri özetlemek gerekirse,"Colgate Sensitive Pro Relief" - gerçekten iyi bir araç olduğunu söylemek için güven. Sadece diş macunu demezsin. Sonuçta, sadece ağız boşluğunun temizlenmesi için değil, aynı zamanda terapötik bir etkiye de sahiptir. Bu durumda, üreticinin reklamında, bu macunla ilgili, kurnazca değil. Makarna pek çok farklı işlevi yerine getirir, ancak en önemlisi diş ve diş etlerinin aşırı duyarlılığını azaltır.

Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 2019

Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 2019

Related news

 • SİVİLCELİ CİLT BAKIMINDA YAPILAN YANLIŞLIKLAR
 • Doğa sporları yapıyoruz: dağ kayağı nasıl seçilir
 • Oktay Usta’nın Hardallı Patates Salatası Tarifi
 • Avrupanın Gerilemesi Spengler Kültürünün Felsefesi
 • Evde gümüşü temizleme
 • Skypeta hikayeyi fazla çaba harcamadan temizlemek nasıl

 • Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 95

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu


  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 14

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 62

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 95

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 31

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 20

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 26

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 65

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 14

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 55

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 54

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 2

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 91

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 26

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 58

  Colgate Sensitive Pro Relief - terapötik diş macunu 15