Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 2019

Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 2019

Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 47 28.02.2019, 00:47

Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez

Büyük siyah gözler, dolgun şehvetli dudaklar,lüks kıvırcık saçlar, heyecan verici formlar - Amerikalı oyuncu Constance Marie, film ve televizyonda rollerinin doğasını önceden belirleyen Latin Amerika güzelliğinin neredeyse ideal bir görüntüsüdür. Dansçı olarak başladı, ancak Hollywood'un göz kamaştırıcı dünyasına girmeyi başardı ve bazen büyük ekranlarda görünen dizilerde çok şey yaptı.

Meksika ve dans

Constance Marie Lopez 1965 yılında doğduDoğu Los Angeles'ta. ABD'nin ikinci kuşağında yaşayan Meksikalı bir aileden geliyor. Çocukluktan Constance Marie'nin biyografisinde, dans en önemli yerdi, kız onları pratikte profesyonelce uyguladı.

Zaten on dokuz yaşındayken, ünlü Japon yönetmen Ruichi Sakamoto tarafından sahnelenen müzikal Cosmopolis'in bir üyesiydi.Constance MarieBoğucu Latin Amerikalı, Japonya'da konuşarak, göze çarpıyordu ve büyük bir başarıydı.

Bir Asya turundan dönen Constance Mariekariyer gelişimi için mükemmel bir fırsat elde etti. O zaman, Amerika'nın pop idolü David Bowie, "The Glass Spider" adlı turnesi için bir grup dansçıyı işe alıyordu. Sert seçim, Meksikalı olan 500 başvuru sahibiydi. Constance Marie testi başarıyla geçti ve şov dünyasının şan dünyasına daha da yaklaşabildi.

Kariyer başlangıç

Plastik, çekici bir dansçı değilDavid Bowie'nin konuşmasına katılan sol fark edilmedi. Başlangıç ​​olarak, ona "Salsa" filmindeki dansçılardan birinin rolünü teklif etti. Bu, tam teşekküllü bir aktörün çalışması değildi, ancak sinema dünyasında yeni bağlantılar ve tanıdıkların bulunması önemliydi. Bu, gelecekteki kariyerinde Constance Marie'ye yardım etti. “Salsa” koreografı, “Dirty Dancing” dizisinde rol alan Steve Tish'i tanıttı.

Penny Rivera'nın görüntüsü - ilk gerçek rolKız, daha sonra Hollywood film setleri sık sık misafir oluyor. Bununla birlikte, temel olarak teleskoplarda kaldırılır, üstelik çoğu kez roller o kadar küçüktü ki, kredilerde bile bahsetmemişlerdi. Bu süre zarfında, “Asılsız şüpheler”, “Sabah Baskısı”, “Kan Kardeşleri”, “Ellie Macbill” ve diğerleri gibi projelerde çalışmayı başardı.Constance Marie Filmleri

Aktris ayrıca Rusya'da en popüler olanı da aydınlattı1990'lı yılların Amerikan dizileri - "Santa Barbara". Kült sabunu operasının bazı taraftarları, Constance Marie'nin oynadığı kahraman Nikki Alvarez'i hatırlayabilir. Kız monoton kısa rollerden, manzaranın sürekli değişmesinden ve gündelik hayatın çekimindeki çılgın ritmden bıktı.

Aktrisin heydayı

Constance Marie'nin en önemli filmleri kaldırıldıGregory Nava yönettiği. Onunla çalışmak genç aktris için büyük bir adım oldu. En sıradışı rolü o da filmlerde Nava birinde oynadı.

Biyografik drama "Selena" o olduo zamanlar gerçek bir dünya yıldızı olan Jennifer Lopez ile aynı platformda çalışın. Filmin konusu, genç yaşta trajik bir şekilde ölen Latin Amerikalı dansçı Selena Quintanilla Perez'in tarihine dayanıyordu. Ana rol Jennifer tarafından oynandı ve Marie annesinin imajını somutlaştırmak zorunda kaldı. Bu durumda, aynı adı taşıyan her iki aktris de aynı yaştaydı.Constance Marie biyografisi

Makyaj sanatçısı otuz yaşında, güzellik-aceleci bir güzellikten yaşlı bir kadın yapmak için çok çalışmak zorundaydı.

Ayrıca, Constance Marie daha fazla yer aldıNava'nın bir filmi. "Ailem" adlı drama, Kaliforniya tarihinin İspanya dönemine dayanan ve devletlere katılmış olan Meksikalı bir ailenin hayatından bahsetti.

Marie'nin diğer eserlerinden “Twelve Zero One by Midnight”, “Kaplumbağa Çorbası” ve heyecan verici bir gerilim “Yasanın Hizmetçisi” ni hatırlayabilirsiniz.

bu

İki bin yılda, Constance Mari devam ediyortelevizyonda aktif olarak çalışır, çok sayıda sitcomun çekilmesine katılır. Angie'nin "George Jim" dizisinde, "As Jim" in popüler şovunda "Victoria" dizisini hatırlayabilirsiniz. Aktrisin, Regina Vasquez'i oynadığı "Hastanede kafası karışmış" projesinde kaldığı en uzun zaman.Constance Marie Lopez

Marie'nin etkinliği sadeceAktörün çalışması. 2007 yılında, büyüklüğü ve sosyal statüsüne bakılmaksızın kadınlara uygun geniş bir model yelpazesi ile temsil edilen kendi kıyafet serisini piyasaya sürdü.

Uzun yıllar Constance Mari bir yoga koçu Kent Katich ile birlikte yaşıyor. Bu süre boyunca, Luna Marie adında bir kızın ebeveynleri oldular.

Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 2019

Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 2019

Related news

 • Önler Üçgen Devrik Yakalı Efe Damat Ata Yeleği Yapımı 3 . 4 yaş
 • Kendi Ellerinizle Yapılan Doğum Günü Davetiyesi
 • Rezene Çayı Nasıl Hazırlanır Faydaları Zararları Nelerdir
 • Netflixin ilk Türk dizisi ertelendi: Sahneleri beğenmediler
 • Ayşe Söğüt

 • Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 86

  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez


  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 36

  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 22

  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 10

  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 36

  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 18

  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 62

  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 71

  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 24

  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 99

  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 41

  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 52

  Constance Marie: ekran anne Jennifer Lopez 95