CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 2019

CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 2019

CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 73 08.02.2019, 19:25

CS CS'de dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar

Çok çeşitli varDaha kolay gezinmenizi sağlayacak ayarlar. Bu araçlarla uygulamada çökmelerden kurtulabilirsiniz. Bugün en popüler soruyu ele alacağız: CC CS'de dili nasıl değiştireceğiz. Kural olarak, tüm kullanıcılar varsayılan olarak bu parametreyle rahatça oynamazlar. Bu, uygulamanın İngilizce sürümüdür. Bu dilde herkes akıcı değildir. Bunu çeşitli şekillerde değiştirebilirsiniz ve bugün en basitleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Verilen talimatlarla, acemi bir oyuncu bile başa çıkabilir.

hafifletmek

dili nasıl değiştirilirCS CS'deki dili nasıl değiştireceğimize bakalım. Gerekli ayarları sadece üç adımda tamamlayabilirsiniz. Son derece dikkatli olmanızı öneririz. Dili ilk kez değiştirirseniz, verilen talimatları hatırlamaya çalışın. Bunu yaparsan, asla böyle bir soruya sahip olmayacaksın.

buhar

Sorunun çözümünün pratik bölümüne dönüyoruz,Dili değiştirmek için CC COP'ta olduğu gibi. Aslında, her şey basit ve Steam'de üreteceğimiz gerekli ayarlar. Her şeyden önce, belirtilen platformu çalıştırmalısınız. Ekranın sol bölümünde öğeleri görebilirsiniz. Steam'i seçin. Her şey doğru şekilde yapılmışsa, bir açılır menü görürsünüz. "Ayarlar" ana parametresini seçmelisiniz. Elbette, varsayılan dili etkinleştirdiyseniz, ihtiyacımız olan bölüm Ayarlar olarak adlandırılacaktır. Yarım yol geçti.

Eylem sırası

ks dilinde dil nasıl değiştirilirYani, çözümün ikinci aşamasıKS GO dil değiştirir. İstediğiniz bölüme taşındıysanız, bir açılır menüyü göreceksiniz, ardından "Arayüz" bölümünü seçiniz. İngilizce'de Arayüz olarak adlandırılacaktır. Ardından, büyük bir açılır menü göreceksiniz, ardından ihtiyacımız olan dili doğal olarak seçiyoruz. Sağ alt köşeye dikkat edin, küçük bir OK düğmesi olacak. Ayarları kaydetmek için basılmalıdır. CC COP’daki dilin nasıl değiştirileceği sorusu zaten pratik olarak çözülmüştür. Ayarların etkili olması için, Steam'i yeniden başlatmanız gerekir. Parametrelerin değişimi sırasında herhangi bir oyununuz açılmışsa, servis sizden otomatik olarak sizden talepte bulunacaktır. Tüm başarıları sakladığınızdan emin olun, aksi takdirde geri alınamaz bir şekilde kaybolurlar. Steam'i yeniden başlattıktan sonra, tüm etiketlerin dili, ayarlarda seçilen olanla değiştirdiğini göreceksiniz. Gördüğünüz gibi, bu soru oldukça basit ve herkes istediği zaman çözebilir.

CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 2019

CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 2019

Related news

 • Kahveli cheesecake tarifi
 • Boncuk Süslemeli Şık Bayan Patiği Yapımı. 38 numara
 • Kızgın Kuşlar Çocuk Örgü Patik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
 • OPCW: Rusya, Suriye’deki kimyasal sorunu politize ediyor

 • CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 92

  CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar


  CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 36

  CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 47

  CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 89

  CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 41

  CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 43

  CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 9

  CS CSde dili nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 52