CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakımCYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım

23.05.2019

CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 47

CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım

Cicada korunmuş muhteşem bir bitkidirMezozoik çağdan günümüze kadar, Sagovnikovlar ailesine aittir. Eski bir ailenin bir temsilcisi doğu yarım kürenin tropiklerinde yetişir. Yunancadan tercüme edilmiş, adı "hurma" anlamına gelir, ancak bu bitkiler ile sadece görünüm ağustosta benzerdir. Onun için evde bakım tamamen acımasız ve hatta acemi yetiştiriciler için bile güç altında değildir. Ağda için gerekli olan bütün şey, sıcaklık rejimine, düzenli sulamaya ve bolca aydınlatmaya uymaktır.

ağustosta evde bakımBitki bakımdaki hatalara çok tepki veriyoryavaşça, bu yüzden bazen çiçeğin dış değişikliklere neyin sebep ve onunla mücadele nasıl açık değildir. Daireleri dekore etmek için, evler, ofisler, devrimin gözdesi en uygun olanıdır. Onlara bakmak basit, ama çiçek çok yavaş büyür, çünkü sabır olmalıdır. Güçlü sütunlu gövde genellikle taç palmoobraznyh oluşur, yarım metre hakkında yüksekliğe kadar yetişir, sert, kösele yaprakları, zamanla parlak hale gelir.

Çok garip yetenekler ağustos tarafından ele geçirilmiştir. Evde bakım bazen bitkinin varsayımına yol açar, çünkü bitki yaprakları tamamen terk eder ve uzun bir süre yaşam belirtileri göstermez. Bir koniyi fırlatmak için acele etmek, uzun süre hayatta kaldığı için gerekli değildir. Hasta olmanız ve bitkiye bakmaya devam etmeniz gerekiyor, yapraklar altı ay hatta bir yıl sonra büyümeye başlayabilir. Tsikas yaygın parlak ışığa çok düşkündür, bu yüzden doğu ya da batı pencerelere yerleştirilebilir, güneyde güneşin yaprakları yakmasına neden olabileceği gibi yerleştirilmesi tavsiye edilmez.

Cicus Devrimi BakımıDoğru sıcaklığı korumak çok önemlidir.modu. Sıcak mevsimde 23-26 ° C'de çok iyi bir ağustos cicada. Evde bakım, bitkinin geri kalanı için elverişli koşulların yaratılmasını gerektirir, dinlenme süresi kışa düşer, o zaman oda yaklaşık 13-15 ° C'de tutulmalıdır. Düşük bir yaz sıcaklığı, yeşil bir evcil hayvanın ölümüne yol açabilir, çünkü ısı biriktirmesi gerekir ve kışın kuru ve ılık hava, yaprakların dökülmesine neden olabilir.

Ağzı düzgün bir şekilde sulamak çok önemlidir. Evde bakım, alt tabakanın durumunu sürekli olarak izlemeyi gerektirir, sadece 3 cm derinliğinde kurutmalıdır. Bitkinin aşırı yüklenmesi tolere etmeyecektir, fakat aynı zamanda kurumaya izin verilmemelidir, çünkü konisi nemi biriktirmez. Ayakta sıcak su kullanmak en iyisidir. Palette, ıslak kil veya yosun koyabilirsiniz. Yapraklar sıcak bir duşa iyi tepki verir, ancak bu işlemden önce toprağı örtmek gerekir.

ağustosböceği fotoğraf bakımıHer yıl genç bir cicase nakletmek gereklidir. Fotoğraf (bitkinin bakımı özel bilgi gerektirmez) bu egzotik konuk hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Yetişkin numuneleri hiçbir şekilde transplante edilemez, sadece toprağın üst tabakasını kaldırın ve yenisiyle değiştirin. Tencerede mutlaka drenaj yapılmalı, alt tabaka palmiye ağaçları için kullanılır. Vazo geniş olarak seçilmelidir, fakat yüksek olmamalıdır, çünkü kök sistemi yavaş yavaş gelişir ve fazla alanın varlığı toprağın ekilmesi için tüm koşulları oluşturur.

CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakımCYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım

Related news

 • Trump, Meksika sınırına örülmesini istediği duvarı yerinde savundu
 • İplik makaralı yağlayıcı
 • Zeytinyağlı Sebze Sote Tarifi
 • Renkli yün kilim modelleri
 • Adeline Sotnikovanın kız kardeşinin nesi var Adha Sotnikovanın kız kardeşi Masha Sotnikovanın teşhisi nedir

 • CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 13

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım


  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 76

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 34

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 97

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 6

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 9

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 97

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 7

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 14

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 100

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 74

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 69

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 46

  CYCAS. Tropikal bir ziyaretçi için evde bakım 21