Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir 2019

Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir 2019

Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir 16 05.02.2019, 02:46

Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir

Monsieur Perignon'un zihni (o, Fransızlar)abbot, parıldayan efsanevi yaratıcısı olarak düşünülen Champagne'den görülebilir) herhangi bir düğünde bulunmalıdır. Ama sorun şu ki yüzlerce çeşit ve marka arasında seçim yapmak zor. Dahası, İki tip vardır: sarhoş olanı ve sadece bir süs olarak masaya oturması gereken ve düğün ziyafetine hizmet etmek için gerekli olan unsur.

Düğün için nasıl ve neden şampanya seçeceğimiz hakkında konuşacağız. Yani ...

Uğruna değil, ama için güzellik

İlk düğün içeceği - şampanya - mutlakaGüzellik için mükemmel bir şekilde masanın üzerinde durun. Heresy! Hiçbir şekilde. Rus geleneğinde, hem damadın hem de gelin şişeye güveniyor - sadece "dükkan boulo". Düğün ziyafetlerinin modern organizatörleri geleneği biraz daha farklı bir şekilde ele alıyor: şişe yeni evli bir çiftin sembolü haline geliyor. Sonuç olarak, sarhoş olmayan şampanya, boncuk ve çiçek buketleri ile gençlerin fotoğraflarını içeren parlak baskılara kadar her şeyle dekore edilmiştir. İkinci durumda, gerçek şişeler elde edilir. Dekorasyonun maliyeti, masanın üzerindeki varlığın herhangi bir şekilde seçilebileceği gerçeği ile telafi edilenden daha fazladır - sadece şişeyi şekillendirmek klasikdi.

Düğün içeceği

İkinci düğün şampanyası kategorisi,Bu sarhoş olacak. Bir kadeh şampanyayla ve ziyafetle başladığı için, bir sonraki karıştırma işleminin etkisini daha güçlü içeceklerle (votka ve konyak), yani ilk tostun derecesine mümkün olan en yakın dereceye kadar yakın bir şekilde pürüzsüz hale getirmelisiniz. Seçenek bir kuru şampanya (brut) tezgâhı.

(Bir veya iki kuru için düzinelerce çeşit yarı katı şampanya üretmek için yerli ve yabancı üreticilerin tutkusuna rağmen) ve aramaya değer.

Yerli veya ithal

Şüphesiz - Fransız şampanyadan daha iyidüğün gözlüklerini doldurmak için aday sadece mevcut değil. Ancak, yerli üreticiler arasında oldukça iyi seçenekler de bulabilirsiniz. Örneğin, St. Petersburg şampanyası Marleson bir kuruşa değer - hem klasik Sovyet şampanyalarını hem de Moskova şampanyalarının genel markası altında bir dizi markaları bir araya getiriyor.

Yerli üreticiler arasında lider olduve Abrau-Durso kalır. Brut, kendi başına. "Şampanya" tost kıtlık geleneğinin tasarruf değmez çünkü Dahası, - tahsil ve vintage şarabı çeşitleri Abrau satın bile en mütevazı düğün oldukça yeteneğine sahiptir.

Ne yazık ki, Fransa'dan üreticiler bu kadar netonlarca ve yüzlerce var. Üstelik nadir şampanya şarapları, maliyetlerimizi beş ila altı kez arttırmadan anavatanımıza ulaşabiliyor. Satın almak için idealdir - gümrüksüz olarak satın alınabilecek markanın ortalama maliyeti. Artık gümrük tüzüklerine ve tüketim vergisine tabi olmayan mağazalarda, gerçekten makul bir fiyata çok uygun bir fiyata şampanya satın alabilirsiniz.

Rehber olarak menüyü kullanabilirsiniz.düğün masası için sözde. Bu nedenle, balık ve deniz ürünlerinin hakim olduğu bir masa, "Chablis veya Sanzer'i donatmak daha iyi ve et masası, gözlüklerin Delzas veya St.

Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir 2019

Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir 2019

Related news

 • ÖRGÜ GÖNÜL GÖZÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK
 • Bir çocuğun huzurunda boşanma. Reşit olmayan bir çocuğa sahip bir ailede evliliğin dağılması
 • Kurban Bayramında kilo nasıl verilir
 • Mandal ve Dondurma Çubuğundan Uçak Yapımı

 • Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir 26

  Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir


  Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir 71

  Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir 67

  Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir 20

  Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir 74

  Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir 42

  Düğün şampanyası veya düğün kutlamalarının ana içeceği nasıl seçilir 80