Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 2019

Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 2019
10.05.2019

Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 33

Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu

Dövmeler çöp kutusu - bu gerçek bir protesto,tahrik ve saçmalık. Ve söylemeliyim ki, bu sözler bu sanatın duyduğu duyguları yalnızca bir kısmını iletebilir. Dövme alanında agresif, cesur ve gerçekçi olmayan kalitatif yön. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu sanat bu popülerliği kazanmayı başardı.

tatu thrash polka

Tadına göre tarz

Dikkat edilmelidir ki çöp-polka dövmesiherkese uymuyor. Bu, özel zevk alan kişilikler için bir stildir. Çağrı ve dikkatsiz kıyafetler, belirsiz müzik, parlak ve soyut resimleri severler. Değil bile, o zaman yukarıdaki tümüne çöp denir. Dövme sanatı alanında bu yöndeki vatan Batı Almanya'dır. Evli bir çift ustanın bu tarzda ilk kez çalışmaya başladığı yerler var. Ve yüksek kaliteli görsel ekipman yaratmayı başardılar. Çizimin amacı portreler, yüzler, küçük detayları olan şeylerden seçildi. Dolayısıyla çöp-polka dövmesi tüm ustalar için yeterli değildir. Bu, bu sanatçının deneyim ve becerileri çok gerektirir.

Bu yöndeki ana adım provokasyondur. Eskiz öyküsünün belirsiz olup olmadığı önemli değildir - bu tür çalışmaları gerçekleştirmek için ustaca bir performans seviyesine ihtiyacınız vardır.

çöp polka dövme fotoğrafı

Özellikler

Çöp kutusu dövmesi çok farklıdır.özellikler. Bu konuyu anlayan herkes, bu stilde yapılan çalışmaları öğrenebilir. Genel olarak, çöp polka dövme inanılmaz derecede güçlü bir enerjiye sahiptir. Bu nedenle böyle bir çalışma göz çeker ve büyülür. Bu tarz cazibenin tam karşısındadır.

Bunun bazı özelliklerini anlamak içintarzına bakarsanız, adını belirtmelisiniz. İki kelimeyi birleştiriyor. Ve bu, yaratıcıların Alman ve Çingene folkloruna olan ilgisini açıklıyor. Bu stil, grafik ve geometrik unsurlarla iç içe geçmiş çeşitli gerçekçi hikayeler içerir. Geleneksel tasarımda, kırmızı ve siyah renkler kullanılır. Bütün bunlar çok pahalı, renkli, güzel ve etkileyici bir çizim oluşturuyor. Bu stilin avantajı, bu tip dövmelerin vücudun neredeyse bir bölümünde harika görüneceğidir.

çöp polka dövme eskizleri

sanat

Birçok usta temel alırgenel olarak kabul edilen performans geleneklerini ve farklı, özgün bir şeyle tamamlamaktadır. Bazıları farklı renk özümleri ve alışılmadık öğelerle destekliyor. Kesinlikle konuşmak gerekirse, bu stil hakkında çok fazla şey imge diyebiliriz, kelimeleri değil. Bu stilin ne olduğunu tam olarak anlamak için, thrash polka'nın yönü ile ilgili konuyu görsel olarak inceleyebilirsiniz. Demek istediğim, dövme eskizleri performanslarında çok karmaşıktır. Ve bu anlaşılabilir, çünkü biz sanattan bahsediyoruz. Belki de performans açısından en zor olanı thrash polka stili. Fotoğrafları bize çeşitli seçenekler sunan dövmeler açıkça kanıtlayabilir. Ana, vücuda en küçük ayrıntıları yerleştirmeli ve nitel olarak yapmalıdır. Uzman deneyimli olursa, sonuç tüm beklentileri aşacaktır. Böyle bir dövme, ünlü bir sanatçının resminden daha kötü görünmeyecektir. Resimleri incelediğinizde bunu anlayabilirsiniz.

Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 2019

Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 2019

Related news

 • Greyfurt Nasıl Tüketilmelidir
 • Kremalı Meyveli Kup Tarifi
 • Öğrendikten Sonra Ufak Çapta Bir Rönesans Yaşayacağınız Hayatın İçinden 15 Soru ve Cevabı
 • Evdeki orkidelerin güzelliği veya çoğalmasının çoğalması
 • Fındıklı Keşkül Tarifi

 • Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 3

  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu


  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 30

  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 16

  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 40

  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 29

  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 44

  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 3

  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 46

  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 6

  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 15

  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 18

  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 86

  Dövmeler-polka dövme - gerçek bir dövme provokasyonu 35