Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 2019

Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 2019

Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 54 11.03.2019, 21:19

Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik

4 km uzaklıkta bulunan küçük bir Esto-Sadok köyüKrasnaya Polyana, Büyük Soçi'nin bir parçasıdır. Yerel nüfus 1000 kişiyi geçmez. Tatil bölgesi üç kayak kompleksine yakındır: OAO Gazprom, Gornaya Karusel ve Alpika-Service. Köy, Krasnaya Polyana ve Rosa Khutor gibi büyük popülerliğe sahiptir.

esto bahçecilikBirçok rekreasyon merkezi var, tıbbiYatılı evler, sanatoryumlar, oteller ve bütçe seçeneklerinden lüks dairelere kadar çeşitli sınıf oteller. Bazı villalarda günlük fiyat 100 bin ruble'ye ulaşıyor. Her otelde eğlence merkezleri, gece kulüpleri, bowling ve en yüksek kategoriye sahip restoranlar bulunmaktadır.

Herkes Soçi'ye gidebilirset - yol bir saatten fazla sürmeyecek. Yakınlarda tren istasyonu ve otoyol var. İnsanlar kayak yapmak, kaymak, kaymak, yüksek dağ zirveleri ve pitoresk sırtlar boyunca büyüleyici bir yürüyüş yapmak için yeni duygular ve heyecanlar için buraya geliyorlar.

Esto-Sadok köyünde tıbbiİnsanların sağlığını iyileştirmelerine yardımcı olan mineral kaynakları. Eh, gerisi kışın ancak yaz aylarında sadece rahat. turistik aşina tabii binicilik ve yürüyüş parkurlarının rafting ve, sunmaktadır.

Tesise nasıl gidilir?

Köye hem Adler'den hem deSoçi. Tren istasyonundan elektrikli koltuk "Swallow" yumuşak koltuklarla düzenli olarak çalışır. Yolculuk yaklaşık 1-1,5 saat sürmektedir. Banliyö treni, klima ve banyo ile donatılmış, çok rahat. Köye 105, 135 ve minibüs seferleri var. Yolculuk için 1000 ruble ödemeye hazırsanız bir taksi sipariş edebilirsiniz (özel kişiler daha pahalıdır).

Esto Sadok yerleşimi

Bir kayak merkezinde aktif dinlenme

Esto-Sadok köyü (makalede sunulan fotoğraflar,konuşmamızın konusu hakkında kesin bir fikir oluşturmamıza izin verin) - bir kayakçının hayali. Karla kaplı yamaçlar ve sarma yolları en deneyimli sporcuyu bile memnun edecektir. Bazı bölgelerde, yükseklikteki fark gerçekten etkileyici, zaten ruhu yakalar. Burada yürüyüş bile büyüleyici. Temiz dağ havası, canlandırıcı enerji ile doludur. Doğanın kendisi insanlara baktı.

esto resim galerisiProfesyonel kayakçılar denemek mümkün olacakPsekhako Dağı'nda olağanüstü bir rota ve Alpika-Servis kompleksinde dört teleferik ustası. Heyecan verici aşırı inişler sizi "Dağ Atlı Karıncaları" nda bekliyor. Bir kenara ve yeni gelenler kalmayın: onlar için bir sürükle kaldırma ile büyük bir eğitim eğimi inşa edilmiştir.

Tüm kayak merkezleri, gelişmiş tarafından karakterize edilirzengin altyapı. Kayakla ilgilenmeyenler 3D sinema, sağlık merkezleri, lüks arabalarla salonlar, bowling veya saunadan yararlanabilir. Birçok tatilci Esto-Sadok'un bu bölgesini gerçek bir Rus İsviçre'si olarak görüyor. Tatil havasında olumlu. Kışın, sıcaklık, tabii ki, eksi. Yazın sıcak ve konforludur (yaklaşık +26yaklaşıkC).

esto resim galerisi

Ne yapmalı, ne ziyaret edilsin?

Yerleşim bölgesinde pitoresk tepelere ek olarakilçenin görülmesi gereken bir yeri var. Kendi kendini eğitmek ve ilgi çekmek için, Anton-Hansen Tammsaare'nin eski ev müzesi olan "Achipse" kalesini ziyaret edin. Yerel tarih müzesine ya da Av Köşkü'ne gidin.

Esto-Sadok dağ köyünde küçükBu yerin en seçkin parçası olan Cheops piramidinin bir kopyası. Köy, çiçek açan bahçeleri ve çok sayıda arı kovanı üzerinde toplanan lezzetli ballarıyla ünlüdür. Hemen hemen her ikinci bölge insanı arıcılık yapmaktadır. Bal seçimi gerçekten muazzam. Turistler ücretsiz olarak farklı çeşitleri tadabilecek ve kendileri için en uygun olanı seçebilecekler.

Tur-tur acenteleri tam faaliyetteünlü dağlık bölgeler ve Büyük Soçi ile ilginç ve unutulmaz rotalar sunuyor. Organize speleopod'lar, rafting ve jeep turları. İsterseniz, kendi arabanızla veya bisikletle seyahat edebilir ve manzaraları görebilirsiniz.

Nerede kalabilirim?

Otel seçimi Esto-Sadok beldesinde oldukça zengindir. Oteller tamamen farklı bir müşteri kitlesi için tasarlanmıştır. Toplamda, köyde 20'den fazla misafirhanesi vardır, bu sayede en iyi seçeneği kolayca seçebilirsiniz. Ve en hoş olanı, her otelin iç altyapısı yüksek seviyede. Size en popüler otellerden tanışma fırsatı sunuyoruz.

Modern otel "Gala Plaza"

Dağın eteklerinde elverişli bir konumdadır.Achishkho ve Aibga sırtlarını, sadece teleferik ve teleferikten bir taş atmak. Aşağıdaki kategoriler konaklama için kullanılabilir: standart, stüdyo ve daireler. Her odada ormana, dağlara ve Mzymta nehrinin muhteşem manzaralarına sahip kompakt bir balkon vardır.

esto otel kafesleri

Tatiana

Otel, pitoresk Esto Sadok köyünde yer almaktadır.kayak merkezlerine yakın. İdare, müşterilerine rahat bir hizmet, yüksek hizmet ve çok yönlü eğlence sunmaktadır. Her sabah leziz sıcak kahvaltının, ardından kayak ve kızakların tadını çıkarabilirsiniz. Akşamları Fin ya da Rus saunasını ziyaret edebilirsiniz. Güne güzel bir akşam yemeği için restoranın keyifli atmosferinde son verin.

esto otel kafesleri

Hotel Aibga

Merkezde şık turist kompleksikayak pistlerine giden otoyolun yakınında bir köy. Bir dağ dağ evi şeklinde dört katlı bir yapıdır. Otel hırsız alarmı, güvenlik hizmeti ve yangın sistemi ile donatılmıştır. Konaklama ücretine şunlar dahildir: İnternet, kahvaltı, kayak merkezi, sinema ve otopark için ücretsiz teslimat (orada / geri).

İşte turistik yerlerin sadece küçük bir kısmı. Esto-Sadok yerleşim yeri giderek en popüler tatil merkezine dönüşüyor. Bu yerde tatil geçirmek için tam bir zevktir. Pitoresk bir doğanın koynunda, insanlar günlük sorunlarını unutur, rahatlar ve güç kazanırlar.

Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 2019

Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 2019

Related news

 • Sırt kaslarınızı evde nasıl pompalayabilirsiniz
 • Patatesli ve Dereotlu Rulo Poğaça
 • Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi
 • Flash And Dash Turnuvası İstinye Park’ta
 • Tezatların en güzel uyumu: Londra
 • FIFA Fan Fest’in resmi açılışı gerçekleştirildi

 • Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 67

  Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik


  Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 60

  Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 65

  Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 28

  Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 73

  Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 1

  Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 1

  Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 64

  Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 74

  Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 63

  Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 100

  Dağ turizm köyü Esto-Sadok Krasnaya Polyana (Soçi): oteller, eğlence ve turistik 62