Deadlift: temel yürütme 2019

Deadlift: temel yürütme 2019

Deadlift: temel yürütme 49 25.01.2019, 16:38

Deadlift: temel yürütme

Ölü kaldırma, temellerden biri olarak kabul edilir.Gerçekten şişirilmiş bir vücut oluşturmak için egzersizler. Vücut geliştirme ve elektrikli tırmanma gibi bilinen iyi spor yerleri bile uygulaması olmadan düşünülemez.

Eğer deadlift düzgün bir şekilde uygulanıyorsa, faydalarçünkü bütün vücut, diğer egzersizleri kullanırkenkinden daha büyüktür. İnsan vücudunda metabolizmayı ve kas büyümesinin etkinliğini önemli ölçüde artıran sonraki eğitim süreci için oldukça karmaşık ve etkilidir. Ve bu egzersizin sürekli performansı, insan vücudundaki çok sayıda eklem ve tendon kuvvetini güçlendirir. Sporcunun performansının artması ile birlikte tüm vücudun kas kütlesi hacmi büyür.

Ölü kaldırmanın sebeplerini unutmayınAynı kaslar üzerinde dar izole edilmiş bir çalışmadan daha etkili bir şekilde toplu kasları pompalamak. Birçok yeni gelenler sırt yaralanmaları korkusu nedeniyle bu egzersizi yerine getirmeye çalışmıyorlar. Bununla birlikte, profesyoneller, bu tür vakaların çoğunlukla hiç özlem yapmayan insanlarla meydana geldiğini iddia ediyor. Doğru tekniği kullanarak riski minimuma indirmeyi de önerirler.

Yukarıdakilerin hepsinden yola çıkarak,klasik deadlift tam olarak her sporcunun herhangi bir yan etkisi olmaksızın önemli sonuçlar elde etmesine yardımcı olabilecek bir egzersiz türüdür. Onun icrasında, birkaç basit kural takip edilmelidir. Ayaklarınızı kendi kalçanızın genişliğine koyduğunuzdan ve ayakların birbirine paralel tutulmasını önerdiğinizden emin olun. Rafın tam genişliğini belirlemek basit bir egzersizde yardımcı olacaktır. Çapraz köprüye asmak yalnızca birkaç saniye için gereklidir ve atlamak için rahattır. Atlamadan sonra, kendi topuklarınıza bakın - bunlar, ölü kaldırmanın gerçekleştirilmesi için en uygun olacak olan aralarındaki mesafedir.

Bu egzersizle doğru kavrama,mükemmel bir rafa göre daha küçük bir rol. Performans esnasında çubuğun çubuğu, bacakların ve ellerin birbirleriyle temas etmemesi için alınır. Fırçalar arasındaki mesafe omuz genişliğini aşmamalıdır. Bu kavrama, egzersizin üst kısmındaki bıçakları kolaylaştırmanızı sağlar.

Ölü kaldırmanın ellerin sırtına veya kaslarına zarar vermemesi için yalnızca direk kavrama ile gerçekleştirilmesi gerekir. Gerekirse, özel kayışlar ve magnezyum kullanılabilir.

Bu egzersiz sırasında özel dikkatbel koşulu anlamına gelir. Yeterli derecede sıkı ve hafifçe bükülmüş arka pozisyon, çubuğun kaldırılmasını büyük ölçüde kolaylaştırır ve omurga için en güvenlidir.

Her bir deadlift, açıkbaş ve omuzların işini belirleyebilir. Onların keskin geriye doğru hareketi ve bundan sonra egzersize ana yönde bilgi veren ayakların yere indirilmesi. Aniden geriye dönmekten korkmayın. Bu his, deadlift tekniğinin doğru bir şekilde uygulanmasının işaretlerinden biridir.

Ancak, bunu asla yapmamalısınızYerden ayrılmış topuklarla egzersiz yapın. Bu genellikle sadece sporcunun tekniğini değil, tendonlarını, pazılarını ve sırtını da etkiler. Yumuşak tabanlar ile ayakkabı giymeniz de önerilmez. Büyük bir ağırlığın etkisi altında, egzersizin sonuçlarını etkileyebilen, bacakların tabanına etkisi görülecektir. Beton veya farklı kaygan bir yüzey üzerinde egzersiz yapılması tavsiye edilmez, bu da yaralanma riskini büyük ölçüde arttırır. Bu ve diğer birçok yararlı ipuçlarını kullanarak, herkes kendi ideal figürünün yaratıcısı olabilir.

Deadlift standartlarına sahip mi? Birçok başlangıç ​​sporcusu bu konuyla ilgilenmektedir, ancak şu anda bu alıştırmada tek tip bir performans göstergesi bulunmamaktadır. Daha önce spor kategorisi, bir yürütülmüş standart temelinde atanmışsa, şimdi sonuç üç farklı egzersizin toplamıdır.

Deadlift: temel yürütme 2019

Deadlift: temel yürütme 2019

Related news

 • KURU FASULYE ÇORBASI
 • Diyarbakırda IŞİD operasyonu: 24 kişi gözaltına alındı, yüklü miktarda döviz ve TL ele geçirildi
 • Minecraftda Bitmek Bilmeyen Far Lands Yolculuğu

 • Deadlift: temel yürütme 4

  Deadlift: temel yürütme


  Deadlift: temel yürütme 62

  Deadlift: temel yürütme 88

  Deadlift: temel yürütme 45

  Deadlift: temel yürütme 51

  Deadlift: temel yürütme 58

  Deadlift: temel yürütme 84

  Deadlift: temel yürütme 78