Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) 2019

Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) 2019


Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) 41 10.01.2019, 17:38

Artan popüler ıslahRusya'daki devekuşu. En ünlü işletmelerden biri Rus Devekuşu'dur. Devekuşu çiftliğinin bulunduğu adres: Moskova bölgesi, Serpukhov bölgesi, Starı Kuzminki köyü. Pazartesi hariç her gün saat 10'dan akşam 5'e kadar çalışıyor. Metro istasyonundan "Yuzhnaya" ya 458 numaralı otobüsle çiftliğin yanısıra, Simferopol karayolu (M2) üzerindeki özel araçla çiftliğe gidebilirsiniz.

"Devekuşu" - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi)

devekuşu çiftliği Moskova bölgesi

Çiftlik "Rus Devekuşu"Devekuşu yetiştiriciliği konusunda uzmanlaşmış, ancak başka bir kuş da yetiştiriyor. Tavuk, kaz, ördek ve hindi - burada çeşitli türler bulabilirsiniz. Çiftlikte bile canlı develerin, tavşanların ve diğer hayvanların bulunduğu bir hayvanat bahçesi var. Tahmin edebileceğiniz gibi temel yön, devekuşu yetiştiriciliğidir, çünkü bu esasen bir devekuşu çiftliği.

Için harika bir yer olan Moskova bölgesidevekuşu yetiştiriciliği. Herhangi bir çiftlikte asıl olan şey, ürünlerin satılmasıdır. Bu ülkemizde yeni bir endüstridir, bu yüzden ürünler pahalıdır. Moskova bölgesi için, bunun fiyatları kabul edilebilir ve talep var, ancak Rusya'nın bazı uzak bölgelerinde belki de bu iş gitmiş olmazdı. Rus devekuşu sahipleri ve hayal gücünün inisiyatifiyle gelişiyor.

Turistler için geziler

Çiftlik organizasyonunun sahipleri tarafından başarıyla icat edildidüzenli geziler. Çiftlik turistler tarafından sürekli ziyaret edilmektedir. Bir gezi her saatte 30 dakika sürer. 7 yaşın üzerindeki yetişkinler ve çocuklar için maliyeti - 200 ruble. Tur başında deve kuşları ve diğer hayvanlar için yiyecek satın alabilirsiniz, bölümün maliyeti 50 ruble'dir.

devekuşu çiftliği Moskova bölgesi incelemeleri

Tur Rehberinde söylemek ilginç,devekuşu çiftliği nasıl organize edildi. Moskova bölgesi - hala Afrika sıcak değil, ve tabii ki, bu devekuşu için çaba aldı evde hissediyorum ve aktif çoğalır. kılavuz benzer bir durum düzenlemek ve devekuşu yetiştiriciliği diğer kuşlardan farklı konusunda ziyaretçilerin tüm soruları cevaplar.

Çocuklar için bu çok bilgilendirici bir gezi. Devetme, başka bir kuş ve bazı hayvanlar hakkında çok şey öğreniyorlar. Buna ek olarak, her çocuk egzotik bir kuşu beslemek ve onunla resim çekmek istiyor.

Gezi, devekuşu yumurtasından yapılmış bir omlet içeren bir ferahlık içeriyor. Ancak, ertelerseniz denemek için zamanınız olmayacaktır.

Devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) master dersleri veriyor

Çiftlik, yumurtaları boyarken ana sınıflar düzenler. Özellikle çocuklar büyük devekuşu yumurtaları boyamak ve sıva işleri yapmaktan hoşlanıyorlar. Özel öğretim görevlisi onlarla dersler düzenler.

Ayrıca çiftlikte hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz: özel hazırlanmış mıknatıslar, devekuşu Emu'nun kabuk yumurtaları (koyu yeşil renkte), deve kuşları tüyleri ve çok daha fazlası.

devekuşu çiftliği Moskova bölgesi Serpukhov bölgesi

Başka ürünler de satın alabilirsiniz. Stary Kuzminki'deki Devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) et, kıyılmış et, sakal ve devekuşu yumurtaları satıyor.

Turistlerin incelemeleri

Çiftliği ziyaret eden turistler hayal kırıklığına uğramadı. Devekuşu Çiftliği (Moskova Bölge) derecelendirme genel olarak olumlu vardır. Mevcut hayvanat bahçesi olarak, böyle bir durum söz konusu olduğu Bununla birlikte, bazı mutsuz. Biz bu yeri öncelikle bir çiftlik olduğunu unutmamak gerekir. Ayrıca, çok sayıda hediyelik eşya fiyatlarındaki memnun kalmama: Ziyaretçi onları çok yüksek bulundu. Ama bütün çiftlikte konuklar benim gibi tur, çok ilginç olduğunu görüşlerini paylaştı.

Birçok tur sonra çiftlik ürünleri satın aldı. Herkes devekuşu etinin hoş olduğunu düşünüyordu. Alışılmadık, ama lezzetli. Sonuçta üretmek isteyenler bile yeterince bilgiye sahip değil çünkü ziyaretçiler anında her şeyi satın alıyor!

Çiftliğin konukları, ilgilendiklerini belirtti.Devrelerin ailelerde yaşadığını öğrenirler - 1 erkek ve 2 kadın. Her aile için 60 metre uzunluğunda ayrı bir aviar ve uyuduğu ev var. Çoğu, bu tür büyük kuşların çok küçük bir beyne, sadece 30 gram olduğuna şaşırdı. Boyut devekuşunun yarısı gözüdür! Bu nedenle, kuşların çok kötü bir belleği vardır - takma adınız bile işe yaramaz, yine de hatırlamıyorlar.

devekuşu çiftliği Moskova bölgesi fotoğrafı

Rus Strauss LLC, ünlü devekuşu çiftliği(Moskova bölgesi). Makalede fotoğraflar görülebilir, ancak çoğu resmi web sitesinde yer almaktadır. Bir sürü fotoğraf var ve kuşun iyi muhafaza edildiğini ve harika hissettiğini gösteriyor.

Devekuşu eti, elbette pahalı, ama yüksekdüşük yağ ve kolesterol içeriği ve çok miktarda protein ve demir için değerlidir. Bu, insanlar için en asimile edilmiş kırmızı ettir. Bu arada, devekuşları yetiştirirken, çiftlik herhangi bir büyüme uyarıcı kullanmaz.

Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) 2019

Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) 2019

Related news

 • Evrensel bir alıcı ile evrensel bir bağış yapan arasındaki fark nedir
 • Hasan Bozbey
 • Klorheksidin bigluconate güçlü bir ilaçtır
 • IPhoneun en üst versiyonu Türkiyede 16 bin TLye satılacak

 • Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) 77

  Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi)


  Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) 31

  Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) 85

  Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) 50

  Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) 22

  Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) 93

  Devekuşu - devekuşu çiftliği (Moskova bölgesi) 34