16.06.2019

Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 9

Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için "Oscar"

Popüler video servisininYouTube'un en popüler blog yazarları için kendi ödül sistemi var mı? Olimpiyat Oyunlarında olduğu gibi, "Youtube" da blogcular için üç kategoride ödül hazırladı, ancak bronz kaldırdık ve diğer taraftan elmas ekledik: Aşağıdaki resimdeki düğmelere Altın, Gümüş ve Elmas deniyor. YouTube düğmesi popüler videologlar için büyük bir başarıdır.

Gümüş rüya değil, bir gol. Tanıtımı başlatma

Gümüş düğme Elmas'a giden yol üzerindeki ilk işarettir. Gümüş kaplıdır ve büyük bir kitabın büyüklüğünde bir kutuda yatar.

elmas youtube düğmesi

Gümüş Düğmeyi al - oldukça erişilebilirBirçok YouTube için hedef. abone sayısı denemek zorunda, ama dünyaca ünlü bir kişilik olması gerekmez, 100'den fazla 000. Bunu yapmak için olmak. abonelerin binlerce yüz küçük bir kasaba nüfusuna kıyasla edilebilir, nedenle yerel ölçekte bir yıldız olmak için yeterlidir. Gemi ilginç kaliteli video ve stil ve tadı ile kanalınızı süslemeleri ve en önemlisi - Eğer iyi, neyin gerçekten "yanık" bilmek gerçeği anlattı: Eğer bu ödülü ihtiyacınız olduğuna karar verirseniz, o zaman tanıtım ve kaliteli içerik ilgileneceğim. Göreviniz kitlenizi bir fikirle aydınlatmaktır ve sabırsızlıkla her yeni videoyu bekleyecektir.

Altın sağlam bir başarıdır

YouTube'un altın düğmesi zaman geçirenlere verilirmilyon abone biriktirin. YouTube'dan en prestijli ödül, ama abone sayısı bir milyon aşıldı nerede şimdi hesapları kez site yönetimi kullanıcıların yeni bir promosyon başlatmaya karar böylece, birçok kez daha olmuştur - Elmas YouTube düğmesi olduğunu. Ancak daha sonra bu konuyu konuşacağız.

abone sayısı

Altın düğmesinin tasarımı üzerinde hatırlatıyorGümüş, ancak 2,5 kat daha büyük boyutta ve daha ağırdır. Şeffaf çerçeveyle birlikte ödül ağırlığı 12 kilogramdan fazla. Camın altındaki ödül, Gümüş düğmesiyle aynıdır. Bir çerçeve olmadan, yaklaşık dört kilogram ağırlığındadır.

Elde edilemeyen "elmas" zaferi

YouTube Diamond düğmesi yakın zamandasite yeniliği. Abonelerin sayısı 10 000 000'den fazla olmalıdır, bu nedenle tüm dünyada sadece bu 35 kişi bu ödülü aldı. Aslında, "elmas" kategorisine giren kanallar, yani, şimdi yaklaşık 50-60, 10 milyon abonenin işareti geçti. Ancak bazıları blogculara değil, şirketlere aittir, bu yüzden YouTube'daki YouTube düğmesi gibi bir ödül almayı talep edemezler.

En yüksek kategorinin ödülünün verilmesi ilginçgörünüm Altın ve Gümüş düğmelerden farklıdır. Eğer son ikisi bir çerçevede ve camın altındaysa, böylece duvara asılabilir ve hayranlık uyandırabilirler, o zaman Diamond butonu geleneksel çerçeve olmadan verilir - sadece oyun simgesinin kazınmış olduğu parlak bir parıltı.

YouTube ödülleri hakkında ilginç bilgiler

 • Tabii ki, hayranlarınız kanalınıza doğal bir şekilde, yani kendi arzularına göre - abonelerin "karıştığı" Yutoub "u çabucak fark etmelidir.
 • Ile özel teslimat törenleri yoktur.kırmızı halı ve pahalı couture kıyafetler. İstekli düğmeniz postayla geliyor. Site yönetimi adresinizi nerede bulur? İnterneti siz belirlersiniz.
 • Düğmeler nelerdir? Hiçbir yerde bulamayacağınız kesin bir cevap. Birisi, en açık altın ve gümüşten, ağırlığa göre açık olduğunu, bu düğmeyi aldıktan sonra blogculardan birinin, yeni bir video yayınladığını, bunun üzerine, neyin yapıldığını bulmak için düğmeye çok sayıda deney gerçekleştirdiğini iddia ediyor.

altın düğme youtube

 • Ruby butonunun varlığı hakkında efsaneler varYouTube, 50 milyon abone için yayınlandı. Bu tür bir ödül türünün tek örneği olsa da, İsveçli blogcu Pewdiepie (PewDiePie) tarafından dünya çapında bir numaraya ulaşan hayranlar elde edildi.


Related news

 • Tavuklu şevket-i bostan
 • Ronaldinhonun üç lüks arabasına izinsiz inşaat gerekçesiyle haciz
 • RENKLİ DÜĞMELERDEN YAPIM AŞAMALI BİLEZİK
 • Papatya Poğaça Tarifi
 • İlişkiyi Bitirmek Oldukça Zor: Kolaylaştırın

 • Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 25

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar


  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 98

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 73

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 44

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 31

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 76

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 34

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 65

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 6

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 15

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 57

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 51

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 79

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 27

  Diamond düğmesi YouTube - videoblogerler için Oscar 18