26.06.2019

Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 45

Doğum günüm için ne pişirmeliyim? Bunu önceden düşünmelisin

"Ne yazık ki, doğum günü sadece yılda bir kez ..." -Bu sözler, her çocuğun ruhunda rezonansa girer, ama annesinin, yerli çocuk onuruna şenlik olayından önce çok fazla başarıya imza atmasıdır. O, hediyeler almak, onun için bir şenlikli masa ve ürünler hazırlamak ve belki de en zor görev olan bir şenlikli menü yapmak zorundadır. Bir doğum günü için ne pişirmek, bir oğul ya da bebek kızı için en yüksek seviyede bir tatil yapmak isteyen annelerin çoğunun baş ağrılarından biridir.

Ancak, bu sadeceBir çocuk tatile hazırlanıyor - herhangi bir yaşta bir aile üyesinin doğum günü için menü düşünülmeli ve önceden çizilmelidir. Zor bir görev de dahil olmak üzere pek çok ayrıntıyı hesaba katacak: tabloyu lezzetli yemeklerle nasıl dolduracağınız, misafirler kesinlikle tüm yemekleri denediler, ancak ciddiyeti ve rahatsızlığı hissetmediler.

Prensip olarak, ideal bir tatil için "tarifi"Tablo oldukça basit ve sırrı tek kelimeyle ifade edilebilir - çeşitlilik. Tatilde kalan konukların mutlaka et ve balık, soğuk ve sıcak atıştırmalıklar, taze sebzeler ve salatalara dönüşmeleri, geniş çeşitlilikteki tatlı ve şenlikli keklerden bahsetmemeleri gerekir. Bir doğum günü için ne pişireceğine karar vermek, davetli misafirler hakkında düşünmeye değer ve onların tercihlerini denemeye çalış. Vejeteryanlar ve et severler için, enfes deniz ürünleri uzmanları ve diyete sahip olanlar için eşit ölçülerde yiyecek sağlamak gereklidir. Bu durumda herkes memnun olacak ve tatil açlığını terk etmeyecektir.

Diğer şeylerin yanı sıra, "gün" kutlamaları için menüreçel "tablo ayarı ve olayın tarzı ile anlaşılmalıdır. Alımı daha önem başlayanlar ve salatalar, güzel özel gözlük ortaya koydu ve kremanki sepetleri eklenmelidir hangi en basit çözümdür anlaşılmaktadır. Şenlikli bir akşam yemeği, daha ciddi, kapsamlı, önceden hazırlık gerektiren ve çok çeşitli menüler gerektiren bir etkinliktir. Ama çocuk doğum günü partisi oldukça farklı olmalıdır - bu o "yetişkin" tatil hem stilleri birleştirmek için en iyisidir, aynı masada tüm beslemeyi indirilen ve daha sonra bir çocuk her biri atıştırmalık çok sayıda sağlamak ve onun misafirler her zaman almak mümkün olacak olan oyunlar. Bebeğimin doğum günü için ne pişirmeliyim? şüphesiz ve güzel, lezzetli bir kek - soda sudan ve çay çocuk tablonun en önemli dekorasyon ile biten - komik burunları veya çiçek, içecek deniz dekore Işık salata ve sandviç resimler,.

Çocuğun doğum günü için menüyü yapmak zorundasınız.hayal gücünüzü dahil etmek için tam güç. Sonuçta, küçük bir doğumgünü ve misafirleri için, yemeklerin tadı, dekorasyonları kadar önemli değildir (tabii ki doğum günü pastası değilse). Ebeveynler hatırlamak zorunda: kutlama daha başarılı olacak ve daha uzun, nazik kelimelerle hatırlanacak, daha çekici, eğlenceli ve ilginç tablolarla süslenecek. Örneğin, peynirden (krema ya da lor) pişirilmiş, peynir ya da tuzlanmış payet ve kuru üzüm gibi ince peynir "hedgehogs" gibi bir tabağa servis yapabilirsiniz. Peynirden kirpi formunu kendiniz oluşturmalısınız - bunu yapmak için bir kaşık kullanabilirsiniz, sonra bisküvilerin "iğnelerini" arkasına tutturun ve kuru üzümleri gözetleme deliğinin ve ağzının bulunduğu yere yapıştırın.

Birçok anne, ne pişireceğimi düşünürkensevgili çocuklarının doğum gününde, aperatif hazırlamak için zaman ayırın, aynı zamanda masaya da harika kokteyller - aynı zamanda içki ve tatlıyı - sunabilirsiniz. Güzel bardaklarda bir milkshake (100 ml yoğurtla 100 ml çırpılmış süt) dökülmeli, mevsim izin verirse dondurma topları ve taze meyvelerle süslenmelidir. Kokteyli süslemek de çok önemlidir - turuncu bir dilim, akıllı bir şemsiye veya bükülmüş bir saman pipeti.Related news

 • Gizlilik Politikası
 • ÇEYİZLİK DANTEL SALON VİTRİN TAKIMI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
 • Kaşık Kurabiye Yapımı Pratik Kurabiye Nasıl Yapılır
 • Kılıç Balığı Nasıl Bir Balık Türüdür
 • EXPO 2016’da Engelli Çocuklar Konseri

 • Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 10

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin


  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 53

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 89

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 73

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 7

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 68

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 94

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 9

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 47

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 63

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 92

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 15

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 37

  Doğum günüm için ne pişirmeliyim Bunu önceden düşünmelisin 14