Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 2019

Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 2019

Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 85 06.02.2019, 07:31

Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri

Dodge Charge - bir araba üretti1966'dan beri Amerikan şirketi Dodge. 2013 yılında bu makinelerin 9 jenerasyonu üretildi. Sonuncu, dokuzuncu, 2012 yılında yayınlandı. En son modeller, 2005-2006'da önceki nesil otomobillerin derin bir şekilde yeniden şekillendirilmesinin sonucuydu.

Dodge Chardzher Dodge Charger: Özellikler

Yüz km / s hızlandırmak için, araba Dodge6.1 AT motorlu Charter sadece 4,9 saniyeye ihtiyaç duyuyor. 3.5 AT motorlu model 7.1 saniyedir. Motorun türüne bağlı olarak, araç 210 ila 265 km / s arasındaki hızları geliştirebilir.

2006 Dodge Charger'ın uzunluğu 508,2 cm, yüksekliği 147 cm ve genişliği 189,1 cm.Modern tipine göre model, 4 kapılı beş kişilik sedanlara ait.

Dodge Charge 6.1 AT boş bir rotada tüketirYolun her 100 km'si için 11,8 litre yakıt siparişi, karma bir çevrimde tüketim 12,8 litreye yükselir, şehir rotasına göre 16,8 litreye çıkar. Makinenin donatılmış ağırlığı 1900 kg, toplam ağırlık 2350 kg.

Dodge Chardzher: Geri bildirim

Tabii ki, bir otomobilin dikkat çektiği ilk şey,görünüm. Amerikan tasarımı, kendi tarzında benzersizdir ve Koreli veya Alman üreticilerle benzerlik göstermez. Yeni modeller çok etkileyici agresif cepheye, büyük yamuk radyatör ızgarası, uzun gövdeye sahiptir. Böyle bir model, makinelerin akışında kaybolmaz. Araba olağanüstü dinamikler ve yüksek hız özellikleri ile çok güçlüdür ve bu 3,5 litrelik motorlu makineler hakkında bile söylenebilir.

dodge şarj cihazı özellikleriBu artı makinede orada bitmiyor. Sahipler, Amerikan modellerinde nadiren bulunabilecek çok net frenler ve mükemmel yol tutuşu olduğunu belirtiyorlar. Ayrıca otomobilin "doğal" akustiklerini övüyorlar, 4 hoparlörle donatılmış standart ses sisteminin iyi ses kalitesini not edin. Ferah iç mekan Dodge Chardzher'ın bir başka avantajı. İçinde çok sayıda yer var, ön ve arka koltuktaki yolcular oturabiliyor, uzanabiliyorlar. Yan destekli çok rahat, yumuşak sandalyeler. Kuşkusuz artı modeller - güvenilirlik. Kural olarak, operasyonun başlamasından sonraki ilk beş yıl içinde bir onarım sorunu değildir, mal sahiplerinin sadece sarf malzemelerini değiştirmeleri gerekir. Çok güçlü boya ve vernik. Yırtık, paslanmış, ovuşturdu - bu makine için bir nadirlik. Arabada piknik için bir sürü şey veya mağazadan bir sürü paket içerecek geniş bir bagaj bölmesi var.

Ancak, model Dodge Chardzher sadece varartılar, ama aynı zamanda eksileri. Özellikle, sert bir süspansiyona dikkat çekebilirsiniz - bu, mükemmel kullanım için bir kazançtır. Düz bir asfalt üzerinde araç sadece mükemmel davranırsa, o zaman sırtında yenmek istemeyen sürücüler için, üzerinde paslı veya dengesiz bir yol "sopa" daha iyidir. Salon, rahat, ama tamamen "erkeksi", yani, tasarım, basit, en az düğmeleri, kolları, parlak ampulleri ile - her şey sadece en gerekli olan.

şarj cihazı 2006Dodge Chardzher, yapmayanlar için bir arabadırBenzin tüketimine bakar. Şehirde ılımlı sürüş için yakıt tüketimi 16-17 litreye ulaşıyor. "Pedalı yere" tarzı sürerken, tüketim 20 litre veya daha fazladır. Araba güvenilir, ancak bunun için yedek parça çok, çok pahalı. Küçük bir zemin boşluğu ve uzun dingil mesafesi (gövdenin kendisi 5 metreden daha uzun bir mesafe ile uzatılmıştır), Dodge'un genellikle yol düzensizliklerinin altını almasına yol açmaktadır.

Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 2019

Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 2019

Related news

 • Bir kızın vaftiz edilmesi. Özel kutsal toplantı
 • Çikolata severler bakmasın
 • ABDnin Carney destroyeri Karadenizden ayrıldı
 • 7 adımda kalp sağlığınızı koruyun

 • Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 74

  Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri


  Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 32

  Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 12

  Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 15

  Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 16

  Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 16

  Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 65

  Dodge Chardzher, değerlendirme ve özellikleri 22