Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 2019

Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 2019
20.08.2019

Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 14

Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama ...

Pepitta, büyüleyici hemşire Lida, ElenaGuseva, Svetlana Popova, Zhanna Kapustina, Lyubov Orlova hepsi bu kadar: komik ve beklenmedik, ciddi ve tatlı, üzgün ve büyüleyici oyuncu, yönetmen, senarist ve yapımcı Tatiana Dogileva. Her zaman, çağdaşların karakteristik ve komedi rollerinde kendini gösteren, etkileyici, çok parlak ve sulu bir oyun tarzı ile ayırt edilir.

Ben doğdum!

1957 Şubat ayının kış günü sıradan ailedeTekstilşchiki kasabasındaki işçiler Tanyushka adlı bir kız haline geldi. Çok alçak gönüllü yaşıyordu. Tanya oldukça etkileyici bir çocuk büyüdü. Üç Silahşörler'i izledikten sonra, kahramana aşık oldu ve şimdi tüm oyunları bu filmle alâkalıydı. Daha sonra, "Hussar ballad" ı gördükten sonra, Shurochka'nın örneğinden sonra hussar olmak istedi. Tüm putları çok doğru ve ideolojik olarak kendinden kalmıştı.

köpineva tatyana

Ebeveynler, Tanya ve kardeşine daha yüksek bir eğitim vermek için çok endişeli. Dogilev Tatyanaparalel olarak sanatsal jimnastik ve koreografi ile meşgul olan yuvarlak bir onur öğrencisiydi.

Bir aktris olmak istiyorum

Yaşam kıza hiçbir sorun çıkarmadı, harika bir çocukluk geçirdi, ama bir çeşit büyü istedi.

On dört yaşındayken genç bir gruba kabul edildi.Merkez Televizyonu yöneten aktörler. Tatyana Dogileva, hala bir kız öğrenci iken sahneyi hayal etti. Amatör performanslara büyük coşkuyla katıldı. Gerçekten alışılmadık, egzotik bir mesleğe sahip olmak istedi, bu yüzden etrafındaki yaşamı beğenmemek için. Çoğunluktan farklı olmak istedi.

Tatiana Dogileva

Tatyana Dogilev belgesini aldıktan sonraherkes için aynı anda uygulamaya karar verdiler.Bir aktör mesleğini alabileceğiniz Moskova eğitim kurumları. Beş kuruluştan dördünde kabul edilmedi. Ama gelecek oyuncu Tatiana Dogileva onu büyük yetenek keşfetti hangi sayesinde bir hediye doğadan alınan GITIS girmiş, ancak yine Ostalskogo grubunu çarptı.

Lenkom ve diğerleri ...

Öğrenci zamanı geri dönüşü olmayan bir şekilde alas tarafından uçtu. Çalışmalar bittikten sonra Tatyana DogilevaMoskova Lenin Komsomol Tiyatrosu'nun kadrosuna katıldı.

İlk başta tanımlamak mümkün değildiBir tür oyunda. Kahramanların rollerini yerine getirmek için o yeterince güzel değildi, o da keskin huylu olandan farklıydı, komedi de. Yapabileceği her yerde çalıştı ama herkes bunu onaylamadı. Dogileva Tatiana başlangıçta üzüldü ve rolünün - değil kahramanlar, ama kız arkadaşlarının kahramanları fark etti. Yani her şey başladı.

Mark Zakharov onu sahneye itti. Tatiana Dogileva adında bir kızda çok parlak ve karakteristik bir aktrisin mizacını fark etti. Hemen hemen, çok başarılı ve fark edilir bir oyun olan "Cruel Games" oyunundaki neşeli, yaramaz ve inatçı bir Nelly rolünü üstlendi. Bu performansta Alexander Abdulov ile oynadığı için şanslıydı. Aktrisin büyük üzüntüsüne, Lenkom'un duvarlarında geçirilen tüm yıllar boyunca bu tek önemli roldü.

Daha sonra Dogilev Tatyanafilmde çok aktif bir şekilde harekete geçti.ülkenin ekranları çok fazla resim yaptı. En sevilen izleyiciler hala "Köşede sarışın", "Flüt için Unutulmuş Melodi" ve "Pokrovsky Kapısı".

Tatiana Dogileva Biyografi

Tiyatrodaki ve sinemadaki rolleri arasında her zamantiyatro seçer. Birincisi, Tatyana Dogileva'nın doğru bir eğitimi var ve ikincisi, filmin belli bir bölümünde kendisini tam olarak ortaya koyması zor. Ama filmin en başından kaldırılmak istediği filmde olduğu için tüm senaryolara katılmıştı.

1998 yılında, biyografisi taraftarlar ve yüzlerce kez yeniden okunan Tatyana Dogileva, önce yönetmenin rolüne alışmaya çalıştı. Mükemmel bir şekilde başarılı oldu.

Oyuncu yeni kendi başına inşa etmeye başladığındaSovyetler Birliği'nin en ünlü ve tanınmış oyuncularla aynı blokta çünkü sinemaya yolu, bu şans kuşu geldi: Rolan Bykov Andrei Mironov, Mikhail Ulyanov, Iey Savina ... Bunların hiçbiri bu filmlerde hiçbir fikri yoktu yıllardır ve onları büyümesi için gençlerin bir nesil için bakacağız. Hatta "Pokrovsky Kapıları" için senaryo işin içinde aktörleri gibi değildi. Sadece Mikhail Kozakov ne yaptığını ve nasıl olduğunu gördü ve anladı. Sonuç milyonlarca izleyici tarafından beğenilen bir filmdi.

Çocuklar, kocalar ve aile

İlk kez Tatyana Doğileva evliyeterince erken, sadece üniversiteden mezun oldum. Doğru, hepsi tiyatronun içine daldı ve bir zaman ailesi çok eksikti. Evliliği sadece üç aylıktı.

Ikinci kez evlendi, o hareket ettiçok bilinçli. Seçtiği kişi, ünlü Petersburg yazar-hicivciydi. Böylece yeni bir aile doğdu - Mikhail Mishin ve Tatyana Dogileva, özel hayatı sıklıkla hem hayranları hem de düşmanları tarafından eziliyor. Bu evlilikte mükemmel bir yaratıcı tandem vardı.

Tatyana Dogileva'nın kişisel hayatı

Tatyana kocasına saygı duydu ve yeteneğini takdir ettitercüman (özellikle İngilizce komedileri yönetmiştir). Ne yazık ki, evlilik dağıldı, ancak eski kocası samimi ilişkilerle korunmuş Tatiana Dogileva, söz konusu değildir: "Ya bizim yıldır?" Önemli olan o bu evlilik çıktı olmasıdır - onlar Michael'ın kızı Catherine ile vardır.

Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 2019

Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 2019

Related news

 • Himalaya tuzu nerede kullanılır ile Etiketlenen Konular
 • 23 Nisan İle İlgili çizim
 • İĞNE OYASI KALPLİ ÇİÇEKLER NAMAZ ÖRTÜSÜ YAPIMI
 • İzmir Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Etkinlikleri
 • Tuz Kaç Kalori, Tuzlu Besinler Kilo Aldırır mı

 • Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 40

  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama


  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 59

  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 13

  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 94

  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 45

  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 12

  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 49

  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 70

  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 30

  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 84

  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 98

  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 33

  Dogileva Tatiana: bir kahraman değil, ama 12