Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 2019

Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 2019

Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 65 30.01.2019, 02:18

Doram "Kan": karakterler ve aktörler. "Kan" (Doorma): serinin kısa bir açıklaması

Şu anda birçok yol varGünlük yaşamdan uzaklaşın ve dikkatsizlik ve eğlence dünyasına dalın. Güney Kore izleyicilerine yeni bir film formatı sunuyor, ki bu da tüm ışık severlerin sevgilisine hitap edecek.

Film endüstrisinin yeni bir kolu

Dorama Korece arasında çok popüler bir türgençler. Son zamanlarda, Rus gençleri Koreli dizileri takdir ettiler. Alışılmadık bir hikaye, algının hafifliği ve güzel aktörler tarafından çizilirler. Ana karakterleri tüm zorlukları ve zorluklarıyla birlikte yaşama, sevgi ve ıstırap hissetme - tüm bunlar Doram'ı izlerken olur.

dorama kan aktörleri ve rolleri

"Kan" - Dorama 2015. Aktörler ve arsa

Özellikle popüler bir tür mistiktirhangi vampirlere hikayeleri sıradan insanlar arasında yaşam anlatılıyor. seyirci binlerce aşık kısa süreli sonbaharda kış 2015 Dorama "kan" de yayınlanmıştır. yeni seri korkutucu gelişmelerin hayranları için sabırsızlıkla bekliyoruz, ancak bu haberi bekliyor hangi uç öğrenmek için hayal.

Drama arsası

Tipik bir Seoul hastanesinde, gerçekdehşet, bütün bunlar gecenin kapağında gizli. Ve öyle görünüyor ki, sıradan insanların çalıştığı sıradan bir hastane. Örneğin, göz kamaştırıcı bir görünüme, keskin bir zihne ve iletişim kolaylığına sahip olan genç bir doktor olan Park Ji-san gibi. Ama her elmasın kendi kusuru vardır. Ana karakterdeki böyle bir kusur, ailesinden kendisine aktarılan korkunç bir virüstür. Doğumu ilk günden itibaren, özü kan gerektirir, o büyük bir hız ve yeniden yetişme yeteneğine sahiptir. Pak Ji, sıradan insan hayatı uğruna her şeyden vazgeçmeye hazır, bu yüzden vampirizm için bir çare geliştirmesine yardımcı olacak araştırmalara çok fazla para ve enerji harcıyor.

Aynı hastanede yakın zamanda çalışmaya başladımgenç ve çok talepkar Yu Ri Ta. Kız zengin bir aileden geliyor, bu yüzden diğer insanlara karşı biraz kibirli ve önyargılı. Amcası kliniğin sahibi ve genel müdürüdür, bu yüzden hatalar genellikle onu affeder. Kızın özellikle dikkatini gizemli doktor Pak Ji-san çekiyor. İlk bakışta sıradan başarılı bir adamdır, ama bir şey kızın onu unutmasına izin vermez. Belki, yıllar önce birbirlerini görmüşlerdi, bu yüzden yüzü ona çok tanıdık geliyor.

Ayrıca bu hikayede, ana karakteri seven ve bunu başarmak için her şeyi yapmaya hazır olan üçüncü bir karakter vardır.

"Kan", dorama: aktörler ve rolleri

Kuşkusuz böyle bir zafer elde edildi.Yönetmenlerin ve senaristlerin aşılması sonucu ortaya çıkan, ancak yine de kilit rol oynayan aktörler rol oynar. "Kan" (Dorama) ilk filmleri değildi, defalarca kendilerini gerçek profesyonel olarak gösterdi. Kariyer basamaklarında, Asya sinemasının tüm hayranlarına aşina olan bir düzine tanınmış doraba ve film var.

aktörler kan dorama

Bir Jae Hyun

Bir Jae Hyun dramada önemli bir rol oynadı - Pak JiSana. Aktör bir kereden fazla sahnede kendini gösterdi. Kariyeri, diğer birçok Kore yıldızı gibi, modelin çalışmasıyla başladı. Orada ilk dramalarda fark edildi ve oynandı.

Jeon Hen şanslıydı çünkü ilk filmiGünün en popüler günü olan ana rol, "Yıldıztan Adam". Orada aynı zamanda sıradan bir insanı değil, yüzlerce yıldır farklı insanların yaşamını yaşamış bir yabancıyı oynar. Genç bir adamın rolüyle kusursuz bir şekilde başa çıktı. Bu başarının ardından "Sen kuşatılmışsın" ve "Moda Kralı" gibi dramalarda oynamayı başardı.

"Blood" dramasında bir adamın rolünü yerine getirir,korkunç bir teşhis ile doğmuş olan vampirizm. Ailesi bir keresinde bunu diğer vampirlerden küçümsedi, bu yüzden oğul çocukluğundan korkunç bir virüs tarafından kaçırıldı. Pak Ji-san çok gizli bir karakter, anlaşılabilir bir durum, çünkü bir tehlikeler ve günaha dolu bir dünyada yaşıyor. Kan için susuzluk haplar tarafından matlaştırılır, ama yine de özü yırtıcıdır. Farklı insanlardan farkını anlıyor ve bu yüzden tüm kalbi ile bir kişiyi ondan çıkarabilecek bir ilaç bulmak istiyor. Durum, işlerine girmeye çalışan meslektaşı tarafından da kötüleşti. Bu "Kan" (Dorama) hikayesidir. Fotoğrafları makalede yer alan aktörler, anavatanlarında bilinir.

aktörler kan dorama

Gu Hae Oğlu

Gu Hae-Son kahramanı Yu Ri Ta rolünü oynadı. Hayat aktrisinin uzun zamandır tutulduğu, bir ailesi ve başarılı bir kariyeri var. 19 yaşında genç bir kız olan ilk drama “Without a Stop” da rol aldı. Ondan sonra, kariyeri her yıl fırladı - her seferinde yeni bir rol - çarpıcı bir başarı. Kariyeri boyunca 13 drama ve filmde oynadı, iki doraminin yazarı oldu ve bir yönetmenin kariyerinde elini denedi, ki bu da oldukça başarılı oldu.

Dramada zengin ve oldukça deneyimli değil.Kız Ana karakteri ile birlikte amcasının kliniğinde çalışıyor. Çocukluğundan beri, Yu Ri Ta, lüks bir şekilde banyo yapmaya alışıktır, istediği her şeyi, hemen ayaklarının üstünde buldu. Oyuncu zengin bir iç dünya ile seyirciyi şaşırtmak için zengin kızın küstahlığını ve açıklığını doğru bir şekilde göstermeyi başardı. Sonuçta, zengin ve kaygısız bir hayatın bile korkunç ve karanlık köşeleri var, Yu Rie için bir çocukluk. Ormanda kaybolduğu ve bir çocuğun onu kurtardığı bir zaman vardı. Onun görüntüsü sonsuza dek onun kalbini koruyor ve bazen sadece onun yüzünden zor yaşam durumlarından vazgeçmiyor.

Rolleri "Kan" serisinin aktörleri ile dikkate değer ölçüde tutarlıdır. Gu Hae-Son'in katıldığı kubbe, baş döndürücü bir başarıya mahkum oldu.

aktörlerin kanı ve rolleri

Zhi Jin Hee

Zhi Jin Hee, Lee Je Yuk'in rolünü oynar. Oyuncunun arkasında sinema alanında çok zengin bir deneyim var. İlk rolü, tabii ki, ikincil bir karakter, 2000'lerde piyasaya sürülen "Juliet Man" seferine katıldı. 16 yıldan bu yana, 33 dramada oynamayı başardı, yarısında lider rol oynadı. Filmin kadrosuna mükemmel bir şekilde uyuyordu, tecrübesi daha az tecrübeli aktörlerin çalışması üzerinde olumlu bir etkiye sahipti.

Doramada, adı da bir vampir çalıyor.Lee Jae Uk. Bu özel bir klinikte iyi bir konuma sahip ve iyi bir duruma sahip olgun bir adamdır. O, herhangi bir kız için bir rüyadır, ayrıca, genç bir gelinin seçimi için zaten bastırıyor. Ama Lee Jae, sevgilisini, uzun yıllardır ana kahramanı Yu Ri Ta'nın tutkusu olarak seçmişti, fakat onu fark etmiyor ya da sadece karşılık vermek istemiyor. Bu karakteri oynamak oldukça zordu çünkü aynı tipte değildi, çünkü öfke yaşayabilir ve kötü işler yapabilir, bunun için çok para ödeyecek.

İkinci planın rolleri

kan doram 2015 aktörler

Ancak sadece önde gelen sanatçılar Doram "Blood" ile ilgilenmiyor. Aktörler ve destekleyici roller de görüntüleyenleri ilgilendirir.

 • Park Doong Hsong Xie'de oynayan Ryu Su Yong. İnsanın filmografisi, düzinelerce filmi saymaktadır, bunların arasında ana rol oynamaktadır. “Blood” (Doram) filmindeki rolüyle mükemmel bir şekilde başa çıktı, aktörler ona iyi yoldaşlar oldu.

dorama kan aktörleri ve rolleri

 • Chon He Ying. Kariyeri nispeten kısa bir süre önce başladı ve oyunculuğunun yeni zirvelerine hakim oluyor. Bunlardan biri, tiyatrodaki tek arkadaş olan Joo Hyun Woo'nun rolünü oynadığı kan dramasının rolüydü. Sıradışı dostu için her şeyi yapmaya hazır olan iyi bir arkadaş. Birlikte bir tedavi bulmaya çalışırlar ve vampirizme sebep olan korkunç virüsten kalıcı olarak kurtulurlar.

"Blood" (Dorama) dizisi için çok ünlü, aktörlerbu gerçekten efsanedir. Herkes zaten kariyer basamaklarını adım adım yukarıdan sağlam adımlarla ilerleten iyi kurulmuş bir kişiliğe sahip. Doorma, elbette, bu türün tüm sevgililerine hitap edecek, bu yüzden bu akşam sınıfları aramayacak, Kore doramının inanılmaz dünyasıyla tanışmaya daha iyi olacak.

Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 2019

Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 2019

Related news

 • TV BÜFESİNİN OYUNCAK MUTFAK DOLABINA DÖNÜŞÜ
 • Sonbahar Makyajı ve Cilt Bakımı
 • Noel ağacı
 • Ergo sırt çantaları anneler için bir kurtarma
 • Ev Poğaçası Tarifi
 • SİVRİSİNEK KAŞINTISINDAN NASIL KURTULURUZ

 • Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 98

  Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması


  Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 51

  Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 34

  Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 6

  Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 75

  Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 12

  Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 94

  Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 47

  Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 29

  Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 32

  Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 41

  Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması 7