Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 2019

Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 2019
20.08.2019

Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 21

Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması

Dreams Vacations Resort bir şıkkonforlu lüks otel. Mısır'da, Şarm El-Şeyh tatil beldesinde yer almaktadır. Ras Umm al-Sid körfezinin en rüzgarsız yerinde bulunur. Muhteşem Kızıl Deniz'in en saf sularıyla yıkandı. Personel Rusça, İngilizce ve Arapça bilmektedir.

konum

Otel 75.000 metrekarelik bir alanda yer almaktadır. m. 400 metrelik özel bir plaja sahiptir. 18-20 dakika süren havalimanından transfer var. Havaalanından otele mesafe 21 km'dir. Dreams Vacations Resort'a 4 km mesafede tüm gerekli şeyleri, su ve yiyecekleri alabileceğiniz en eski pazar yer almaktadır. Otelden sadece yirmi dakikalık bir yürüyüşle El Mercato'nun alışveriş ve eğlence bölgesidir. Naama Koyu 7 km uzaklıktadır. Şehir merkezinde bir gezi otobüsü var. Hediyelik eşya dükkanları, pahalı restoranlar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri, Doğu Çarşısı, döviz bürolarını ziyaret edebilirsiniz. Otel arasında küçük bir ücretsiz servis TAF-TAF bulunmaktadır. Minibüsün hareket zamanı - Kahire saat 9'dan akşam 11'e kadar. Kahire'deki zaman, Moskova'nın 2 saat gerisinde kalıyor.

rüyalar tatil beldesi

Konforlu oda tipleri

Bu kurum uğruna Charm'ı ziyaret etmeye değer. Dreams Vacation Resort 5 * 320 rahat oda bulunuyor. İki katlı binalarda bulunurlar. Tüm odalarda uydu telefon, yangın alarm sistemi, kasa, banyo aksesuarları, temiz yatak çarşafları var. Hepsinde özel balkon veya teras vardır.

 • Çoğu standart odalarda klima, minibar ve özel banyo bulunur.
 • Çocuklu çiftler için, standart odalar birbirine bağlı, birbirine bağlı, - standart bağlantılı aile.
 • Ayrı bir uyku alanı ve modern bir düzen ile üstün junior süitler de vardır; junior suit - bu çift kişilik oda geniş bir alanın bir oda.
 • Daha varlıklı konuklar için otel personeli bir süit sunacaktır. Ayrı bir oturma odası ve lüks bir yatak odasına sahip lüks bir dairedir.

cazibe rüyalar tatil köyü 5

Her şey dahil: barlar ve restoranlar

Dreams Vacations Resort bir sistem üzerinde çalışırHerşey dahil. Bu nedenle otel çalışanları misafirlerine 1,5 litrelik bir şişe maden suyu sağlamaktadır. Gelecekte şişe, tesis bünyesindeki bar ve restoranlarda bulunan soğutuculardan temiz su ile doldurulabilir. Ziyaretçiler için ana restoran, açık büfe oluşan Endülüs'dür. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri servis edilmektedir. Bir değişiklik için, Hint ve Çin mutfağının Asya Evi restoranında bir ücret karşılığında yiyebilirsiniz. Haftada bir kez, Dreams Vacations Resort, konuklarına Meksika restoranı Sombrero'da akşam yemeği verir. Tablo önceden rezerve edilmelidir. Restoranın özel bir sabit menüsü vardır. Otelin terasında saat 01.00'ye kadar açık olan Endülüs Teras Barı vardır. Otelde suşi ve rulo servis eden 24 saat açık bir lobi bar bulunmaktadır. Lobinin ikinci katında bir saat daha bar Elite Sport Bar bulunmaktadır. Bu kurumda pahalı ithal içecekler. Güneş doğmadan önce Meksika Havuz Barı açıktır.

dreams tatil beldesi sharm 5 yorumlar

eğlence

Kendi kumsal, iskele, sporbölüm, spor salonu, güzellik salonu, SPA-merkezi - tüm bu otel Dreams Vacation Resort (Sharm) 5 *. Konuk değerlendirmeleri çok çeşitlidir. Bazıları eğlence spektrumunun çok geniş olduğunu söylüyor. Ve otelin ev sahipliği yaptığı ana etkinliklerden memnun kalıyorlardı. Diğerleri, ziyaretçilerin Dreams Beach Hotel'in sunduğu tüm ek hizmetlerden yararlanabileceğini iddia ediyor. Tek istisna otel restoranı L'Opera'dır. Konuklara tematik gösteriler, diskolar, çeşitli eğlence etkinlikleri sunulmaktadır. En genç ziyaretçiler için Sun Family kulübü çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca yeni yürümeye başlayan çocuklar için çitle çevrili bir banyo alanı vardır. Her yaştan çocuklar tarafından veya yeteneklerini yüzücülerden emin olmadan kullanılabilir. Kızıldeniz'e giriş, 4, 8 ve 63 m uzunluğundaki iskelelerden sağlanmaktadır.

Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 2019

Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 2019

Related news

 • Amin Awad
 • Çikolata Kisti (Endometriosis) ve Tedavisi Prof.Dr.Recai PABUÇCU
 • Kim cevap verecek: kiliseye aylık bir ziyaretle girmek mümkün mü
 • Arjantin parlamentosunda kürtaj hakkı’ tasarısı kabul edildi
 • Çilekli Frambuazlı Rulo Pasta

 • Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 18

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması


  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 13

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 66

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 42

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 89

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 40

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 23

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 1

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 58

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 28

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 90

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 21

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 10

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 19

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 16

  Dreams Vacations Resort (Mısır, Şarm El-Şeyh): Otel açıklaması 95